Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

5 minutes ago, Rajon Rondo said:

Zeljko Obradovic je najvece trenersko ime u Evropi a i sire.

 

Ja nisam njegov fan, ne zato sto je partizanovac, nego zato sto zadnjih 10 godina ide u klubove sa neogranicenim budzetima. Iz Panate je otisao kada je budzet prepolovljen, otisao je iz Fenera kada nije islo...

Potpisivanje trogodisnjeg ugovora sa Partizanom je moralo biti pracane ozbiljnim garancijama, ali kapirao sam da ce to bitii garancije u vidu sigurnog zatvaranja budzeta, dovodjenja dobrih pojacanja i velike i ravnopravne borbe sa nama.... Ali dovodjenje Kevina Jebenog Pantera 02.07., na dve godine, posle ovakve sezone... Ovo ni u snu nisam ocekivao.

Ovo je igranka na nekom nedostiznom nivou.

Po meni se naziru samo dva resenja:

Ili cemo biti pregazeni, onako muski, da nista od nas nece ostati, ili je Cova bivsi pa ce se i nama dati druga drzavna sisa.

Iskreno ni ja nisam ocekivao da je tako sta moguce. Kad sam procitao da je potpisao mislio sam da je sala jer on u EC ne bi dosao bez milion, a smatrao sam da je to previse za nase uslove. Ispada da je dosao za jos vise i prilicno sam iznenadjen. Mislim da je ovo samo pocetak i da ce tamo bombe tek da padaju. Oni nemaju ni pleja ni centra, a tek to su skupe igracke i Panterov potpis ima smisla samo ako igraci slicnih kvaliteta dodju na tim pozicijama. Panter je po meni najbolji bek koji je u zadnjih 30 godina igrao kod nas. Strasan igrac i komsije su strahovito pojacanje dobili.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tunji Awojobi said:


Izvini, ali FKCZ je zaradio skoro 100 miliona evra u poslednjih četiri godine, pa opet niko tamo ne zarađuje milion i po godišnje.

Jeste ali ako oba kluba iz Srbije imaju 10plus miliona budzet eto A licence visegodisnje. U fudbalu nema garancija da ces igrati LS. 

Link to comment
Share on other sites

@Valensija Da probam da ti pojasnim kako funkcionisu finansije u odnosima Republika Srbija - Zvezda/Partizan.

 

Ni jednim jedinim dinarom na racunu Zvezde (Partizana) ne upravlja klub. Svim sredstvima upravlja drzava. Kada treba isplatiti plate igracima, pita se drzava za dozvolu, kada treba pokriti neki minus, moli se drzava za pomoc. Ali igranka je u oba pravca. Niko u FK Crvena Zvezda ti ne moze reci koliko je klub zaradio, niti stanje na racunu, jer to ne smeju da kazu. Razlog? Pa zato sto oni zapravo ne raspolazu ni jednim jebenim evrom. Za sve se pita pickousti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

na drzavnoj sisi smo mi odavno...kao i oni 

ali ovo sada je skroz neki novi nivo

stvarno ne zelim istu takvu sisu od drzave

prilicno je degutantno u zemlji svrbiji, 2021. godine ulupati 3miliona evra godisnje za jednog kosarkasa i jednog trenera

 

Ne znam kako bih ti rekao ali ovo je samo pocetak. Komsije imaju budzet za F4 EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Maverick88 said:

Je l zna neko ko je Panteru bese menadzer?Od svih samo ne zelim da Jovic i Bjelica tamo zavrse Teo Kalinic Noko ako zeli sto se mene tice neka idu slobodno

Life Sports Agency ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Izvini, ali FKCZ je zaradio skoro 100 miliona evra u poslednjih četiri godine, pa opet niko tamo ne zarađuje milion i po godišnje.

 

EDIT: ni pola od toga 🤯

vise od 80% je otislo u dzepove bitangi poput kurcica,terzica, i slicne bulumente.Daj boze da je Zvezda videla i tih 20%profita

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Iskreno ni ja nisam ocekivao da je tako sta moguce. Kad sam procitao da je potpisao mislio sam da je sala jer on u EC ne bi dosao bez milion, a smatrao sam da je to previse za nase uslove. Ispada da je dosao za jos vise i prilicno sam iznenadjen. Mislim da je ovo samo pocetak i da ce tamo bombe tek da padaju. Oni nemaju ni pleja ni centra, a tek to su skupe igracke i Panterov potpis ima smisla samo ako igraci slicnih kvaliteta dodju na tim pozicijama. Panter je po meni najbolji bek koji je u zadnjih 30 godina igrao kod nas. Strasan igrac i komsije su strahovito pojacanje dobili.

 

A kako se starac Sako potcenjivao kada ga je dovodio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sludo je dati tolike pare, i to baš Punteru. Ovo je namerno urađeno. Šalje se poruka i gura prst u oko. Za ove pare su mogli da kupe 3 ozbiljna EC, ili 2 EL igrača. Ne znam samo čemu ovo. Znam da Vučić kupuje tribinu i hoće da spreči skandiranje mazanjem očiju, ali zašto se Zvezdi svetiti i izazvati mogući gnev navijača? Ili se to nas stotinak ložimo nešto i tražimo teorije zavere...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Jeste ali ako oba kluba iz Srbije imaju 10plus miliona budzet eto A licence visegodisnje. U fudbalu nema garancija da ces igrati LS. 

Nisu ni u Euroligi sisali vesla da nasim klubovima daju visegodisnje licence jer se Vucic otvorio. Mislim da se moze racunati najvise na dve godine  licence, jer je svima jasno da ovaj model finansiranja, pogotovo ako nije zakonom regulisan ne moze dugo da pije vode.

Link to comment
Share on other sites

Sta je bre ciganijo, sta ste se sasrali?

 

Kevin Panter, pa sta? Neka kk Uboga Sirotinja dovodi koga zeli, za jos vise novca.

 

Za Pantera pred derbi, tu je Nesa Ilic sa plaketom.

 

Za Pantera za vreme derbija, tu je kapiten.

 

Za ljuscenje i obradu cvekle pred, za vreme i posle utakmice tu je Radonja.

 

Ajmo malo vere.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

na drzavnoj sisi smo mi odavno...kao i oni 

ali ovo sada je skroz neki novi nivo

stvarno ne zelim istu takvu sisu od drzave

prilicno je degutantno u zemlji svrbiji, 2021. godine ulupati 3miliona evra godisnje za jednog kosarkasa i jednog trenera

Slazem se. Glupo sam se izrazio i glupo je reci drugacije kad je svaki dinar kod nas odobren od strane vrha, kao i kod njih.

Ali ovo su neke druge igre.

Realniji mi je scenario da je ovo protiv Covica, a opet sa druge strane nije mi jasno da bi AV koji bi svakog glasaca odneo na ledjima do birackog mesta dozvolio sebi da ga navijaci (svoje) Zvezde prozivaju godinu dana na tribini.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

na drzavnoj sisi smo mi odavno...kao i oni 

ali ovo sada je skroz neki novi nivo

stvarno ne zelim istu takvu sisu od drzave

prilicno je degutantno u zemlji svrbiji, 2021. godine ulupati 3miliona evra godisnje za jednog kosarkasa i jednog trenera

Apsolutno. 

Iskreno se nadam i ne bih voleo da i mi imamo budzet od 15miliona, degutantno je to za ovakvu sirotinjsku Srbiju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Da smo mogli da dobijemo A licencu, vec bismo je dobili. Na stranu to sto je ta A licenca kancer sporta.

Kakav kancer? Real i Barsa kancerogene ekipe. Ne, nego nismo navikli na taj level price. Para vrti de burgina nece. Ako se EL siri a ima najava onda je jedini put ka licenci put kojim je krenuo Partizan. Lepo Zeljko rece nije sve do EL ima nesto i do drzave da li zeli dva evroligasa. Ako zeli onda ce obezbediti uslove i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo nesto i zaradili ovih godina. Kalina, Gudura, onaj sto ode u Makabi, Bolden li bese, jebem li ga vise kako se zove. Ulaznice, lova od pobeda. KKP nista nije prihodovao, potpisivao onog Parahovskog...

Ovo je jedan potpuno novi nivo bahatosti. Samo se nadam da ce i DV nekako da se udene tamo. Da nastavi borbu protiv Vucica, kao sto je radio i ranije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nakon prvobitnog soka mogu reci da mi je ovo veca bomba od Obradovicevog dolaska. Panter i to za taj novac je jaka poruka i mislim da komsije mogu da dovedu koga hoce. 1.5 miliona u kosarci je jako jako ozbiljan novac i nemam podatke ali mislm da je taj ugovor medju 10 najjacih u Evropi.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Ultra kop se poodavno ne pita nista na severu Marakane. Ti koji odlucuju su zastranili sa srpstvom i Kosovom, skoro da ih ovo i ne dotice. Zato je verovatnije da Pionir zagrmi gde je sastav publike mnogo drugaciji i normalniji.

 

ako je sastav publike drugačiji i normalniji, ne bi trebalo da im je povod za gnev pojačanja partizana

Link to comment
Share on other sites

RANKING

PLAYER

SALARY

1.

NIKOLA MIROTIC (Spain)

$3.8M

2.

SHANE LARKIN (Turkey)

$3.7M

3.

NIKOLA MILUTINOV (Russia)

$2.5M

4.

MIKE JAMES (Russia)

$2.5M

5.

ALEXEY SHVED (Russia)

$2.5M

6.

NANDO DE COLO (Turkey)

$2.4M

7.

JAN VESELY (Turkey)

$2.2M

8.

SERGIO LLULL (Spain)

$2M

9.

WALTER TAVARES (Spain)

$2M

10.

CORRY HIGGINS (Spain)

$2M

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Pa dobro, onda da ga ne pominjemo. Sve ok.

 

pominjite ga ali bi bilo bolje da se brinete za životno značajne teme a ne dva usranja komunjarska kluba

 

doduše, možda radite u sns državnim prćijama pa vam je normalno da se od naroda grabi za lične hobije

 

vladaće aleč još 10 do 500 godina, u zavisnosti od toga da li ima izvor mladosti.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...