Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Na stranu navijacka prepucavanja, ovo je samo pokazatelj u kakvom govnetu od drzave mi zivimo, sultanat bukvalno.

Malo offtopika pa ko hoce moze da preskoci.

Pisao sam na prethodnom forumu, ne znam da li je neko odavde ispratio o tenderu od 5 miliona rsd koji sam dobio preko svoje firme, dao najpovoljniju ponudu i ispunio sve uslove a koji su mi kasnije preoteli na najsmesniji i najbahatiji moguci nacin tako sto su konkurentu prvo pogresno sabrali bodove u ponderisanju, pa nakon moje zalbe smanjili cenu zbog navodne racunske greske u jedinicnim cenama koja naravno nije postojala. Da ne pominjem da je posao dobila firma koja godinama dobija posao u toj javnoj instituciji.

Poenta price je da ocigledno para ima,samo nema za svakoga, vec po zasluzi.  U Srbiji je bukvalno isplivao talog koji dobro zivi od botovanja po fejsu ili na drugi nacin zaradjuje bez obraza.

Stvorio se vakum kontrole na tribini kada je pohapsena proletos ekipa i par povika je dovelo do ove situacije.

Da ne bude da pisem ovo zbog Czv-Par price, isto bih pisao i da je obrnuta siuacija.

Ne bih da ulazim u patetiku o lecenju dece sms-ovima i svemu ostalom.

Bukvalno bolje da se smenjujemo u EL po 5-6miliona budzeta svakom ako je vec takva odluka sa vrha, jer sam jednostavno misljenja da Srbija nije dovoljno bogata da na kosarku ulupa 20ak milona eura za sezonu, pored svih problema koje ima.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Zivim za to da odjekuje Pionirom i Marakanom vredjanje Vucica. 

Nece se to desiti, jer Sultan vlada tako sto zastrasuje i kupuje. Ultra kop svake godine dobija milione u eurima i svakako da se ti milioni moraju vratiti na neki nacin. Trazi se mir na tribini i bez Vucicu pederu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

To govno treba da se vredja zbog drugih razloga a ne zbog czv par situacije

Ovo vise nije samo CZV PAR situacija, ova zemlja prosto nema toliko novaca da se u jedan klub ulupa 15 miliona godisnje i to samo zato da se ne cuje Vucicu pederu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Ovo vise nije samo CZV PAR situacija, ova zemlja prosto nema toliko novaca da se u jedan klub ulupa 15 miliona godisnje i to samo zato da se ne cuje Vucicu pederu.

Ima! Laz je da nema. Samo Covicu nece dati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Obradovic na konferenciju u fazonu, hocu prijateljske odnose sa Covicem i baam, na njegov rodjendan prvo pa Panter 😄 Ko ih ne zna skupo bi ih platio. Da li je sve ovo dovoljno da nam pionir bude pun citave sezone? 

Ajd da je kevin panter, ali gde bas Kevin Panter 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

 

Naravno. Ulupavaju se ozbiljne pare i u FKCZ pa se ne gadimo. To prevazilazi klupska prepucavanja

Nije isto, u fudbalu na primer od LS ili Le dobijas ok kintu, od prodaje igraca isto mozes da izvuces lepu kintu. Pa sam Vucic je rekao da i FKP dobija u fudbalu slicno kao i mi, samo mi imamo vise zbog sponzorstva GAZPROMA. U kosarci tesko da mozes da povratis kintu ili zaradis na igracima. Tj mozes ali daleko manje.

Link to comment
Share on other sites

Zeljko Obradovic je najvece trenersko ime u Evropi a i sire.

 

Ja nisam njegov fan, ne zato sto je partizanovac, nego zato sto zadnjih 10 godina ide u klubove sa neogranicenim budzetima. Iz Panate je otisao kada je budzet prepolovljen, otisao je iz Fenera kada nije islo...

Potpisivanje trogodisnjeg ugovora sa Partizanom je moralo biti pracane ozbiljnim garancijama, ali kapirao sam da ce to bitii garancije u vidu sigurnog zatvaranja budzeta, dovodjenja dobrih pojacanja i velike i ravnopravne borbe sa nama.... Ali dovodjenje Kevina Jebenog Pantera 02.07., na dve godine, posle ovakve sezone... Ovo ni u snu nisam ocekivao.

Ovo je igranka na nekom nedostiznom nivou.

Po meni se naziru samo dva resenja:

Ili cemo biti pregazeni, onako muski, da nista od nas nece ostati, ili je Cova bivsi pa ce se i nama dati druga drzavna sisa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

Nece se to desiti, jer Sultan vlada tako sto zastrasuje i kupuje. Ultra kop svake godine dobija milione u eurima i svakako da se ti milioni moraju vratiti na neki nacin. Trazi se mir na tribini i bez Vucicu pederu.

Ultra kop se poodavno ne pita nista na severu Marakane. Ti koji odlucuju su zastranili sa srpstvom i Kosovom, skoro da ih ovo i ne dotice. Zato je verovatnije da Pionir zagrmi gde je sastav publike mnogo drugaciji i normalniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

nece dati pare zato sto covic nece da bata andrej pusti 100%korenje.Mislim da je ova sezona kada ce Covic kapitulirati

Covic dve godine vec ubija KK. Niko ga nije bio po usima da potpisuje SasunObradovica. Tada se vec Radonjic nudio ali sujeta i ego nisu mogli da cute. Sezonu pre sinu je obezbedio 300 000 ugovor itd... Jednostavno neka istrguje sad ako moze pametno ako ne onda neka se povuce i to je to 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rajon Rondo said:

 ili je Cova bivsi pa ce se i nama dati druga drzavna sisa.

na drzavnoj sisi smo mi odavno...kao i oni 

ali ovo sada je skroz neki novi nivo

stvarno ne zelim istu takvu sisu od drzave

prilicno je degutantno u zemlji svrbiji, 2021. godine ulupati 3miliona evra godisnje za jednog kosarkasa i jednog trenera

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, threepwood said:

 

Naravno. Ulupavaju se ozbiljne pare i u FKCZ pa se ne gadimo. To prevazilazi klupska prepucavanja


Izvini, ali FKCZ je zaradio skoro 100 miliona evra u poslednjih četiri godine, pa opet niko tamo ne zarađuje milion i po godišnje.

 

EDIT: ni pola od toga 🤯

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...