Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

15 minutes ago, Ханибалија said:

Siguran sam da sam ga viđao i kao peticu u Žalgirisu. Ostao mi je u sjećanju baš pick and roll njega i Voltersa.
Ali iskreno nisam ga puno ispratio, sigurno bolje znate.
Sve u svemu, nekako sam očekivao više, šta znam.

 

Pa nije zabranjeno da 4-ka i plej isto igraju pick and roll. Pogotovo ako je 4-ka neki "leteci" koji hvata i prikucava sve sto mu padne pod ruku.

Edited by Borca
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maverick88 said:

U Evropi je na proseku od 36% za tri, 58% za dva 78% slobodna bacanja..Nije bas da je kamenenjar 

 

Ofanzivno limitiran igrac, barem ono malo sto sam gledao PAO. Ajd ako bas neces da ga zovem kamenjar.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ofanzivno limitiran igrac, barem ono malo sto sam gledao PAO. Ajd ako bas neces da ga zovem kamenjar.

Kada pricamo o procentima suta za 3, uvek se setim Pantera. Covek je u Oly imao 11-19% za 3?!?! I kod nas a kasnije i u Armaniju odigrao vrhunski. 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

White je u Žalgirisu šutirao za tri iz izgrađenih pozicija i pogađao. Nešto kao Davidovac. Ali šut za tri nije glavna karakteristika krilnog centra. Čovek ima federe u nogama, odmotava se fantastično. Finišira oko obruča jezivo. Kako može neko biti nezadovoljan?

 

Batalite igre u Armaniju. Taj klub sahranjuje igrače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Sahranio i Pantera vidim.

Šta pokušavaš da dokažeš?

 

Napisao si da je White loš igrač. Čista glupost.

 

Ne sviđa ti se lično. To je ok.

 

I šta sad?

 

Armani je bogat klub bez ikakve strategije, samo gomilaju skupe igrače, i onda gomila njih stagnira jer nemaju prostor da igraju i napreduju.

 

Da, Armani je groblje talenata.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hugo Punch said:

Šta pokušavaš da dokažeš?

 

Napisao si da je White loš igrač. Čista glupost.

 

Ne sviđa ti se lično. To je ok.

 

I šta sad?

 

Armani je bogat klub bez ikakve strategije, samo gomilaju skupe igrače, i onda gomila njih stagnira jer nemaju prostor da igraju i napreduju.

 

Da, Armani je groblje talenata.

 

Sta se ljutis, pokusavam da dokazem da floskula da Armani unistava svakog igraca nije tacna. Ako ne znas normalno da komuniciras, zaobidji me u komentarima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2021 at 12:44 AM, Laki21 said:

 

Mnogo bi bilo jako da je neka normalna pesma, tipa Volim momke koji piju rakiju ili Otkaci sa Segijem do ludila titula nas jutro nova probudila. Nesto sto moze da se veze za Srbiju a ne ove pesmice. Ali dobar klip. 

 

White ce biti dobar pod RAdonjom u to nema sumnje i bice izuzetno dobar tandem sa Mitrom, zivi bili pa videli!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perdida said:

Videh na instagramu da nam je u fokusu neki Kejleb Agada iz Izraela.

Sad htedoh da napisem.

Moze neko nesto vise o njemu? Jel bi on bio umesto Voldena ili ako Jovic propadne?

Ono sto sam malo video o njemu nikako nije za prvog pleja.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rajon Rondo said:

Sad htedoh da napisem.

Moze neko nesto vise o njemu? Jel bi on bio umesto Voldena ili ako Jovic propadne?

Ono sto sam malo video o njemu nikako nije za prvog pleja.

Onda ce Ivanovic na mestu prvog, a on na mesto backupa. 😀 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...