Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

1 minute ago, DJORDJE said:

Oni sa IQ iznad 90 su mogli i sami da provere tu nebulozu od fotografije. Skines, uvecas i vidis da nema nista naliku na Hakenkreuz, ali jbg. poznata je stvar da u Ukrajini cveta nacizam, zato je Putko i morao da idari, sto rece ugledni donbasanin, nisu mu ostavili izbor.

Torov cekic , praslovenski simboli i Wicca simboli su glavni problem, kakvi wagneri, Z, V, O i ona ruska krstaca sa kosom letvom dole. 😄 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DJORDJE said:

Oni sa IQ iznad 90 su mogli i sami da provere tu nebulozu od fotografije. Skines, uvecas i vidis da nema nista naliku na Hakenkreuz, ali jbg. poznata je stvar da u Ukrajini cveta nacizam, zato je Putko i morao da idari, sto rece ugledni donbasanin, nisu mu ostavili izbor.

 

Ja sam skinuo fotku rezolucije 3MP (2048x1440) iz tvita sa zvaničnog naloga Zalužnog, kog prate ministar odbrane, ministarstvo odbrane i generalštab, lično je uvećao i okačio u svom prvom postu na ovu temu ono što sam dobio, nisam preuzeo sliku svastike niodakle.

 

Hajde ti s IQ-om "iznad 90" skini tu fotku pa dobij nešto različito od zamućene svastike na tom mestu nakon uveličavanja.

Edited by erwin
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJORDJE said:

Oni sa IQ iznad 90 su mogli i sami da provere tu nebulozu od fotografije. Skines, uvecas i vidis da nema nista naliku na Hakenkreuz, ali jbg. poznata je stvar da u Ukrajini cveta nacizam, zato je Putko i morao da idari, sto rece ugledni donbasanin, nisu mu ostavili izbor.

Naravno da se moze proveriti.

Da li primecijes da Fredi i Dragan u postovima iznad nemaju nista protiv i da je svastika samo da jebe kevu Rusima?

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Clash said:

Naravno da se moze proveriti.

Da li primecijes da Fredi i Dragan u postovima iznad nemaju nista protiv i da je svastika samo da jebe kevu Rusima?

 

Zasto lazes ?

Hajde sada malo o tome da li je to sto zli gnom i njegova kamarila radi nacizam na delu, ili ne ?

Ili su oni ti koji denacifikuju Ukrajinu ?

 

Edited by Dragan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan said:

Zasto lazes ?

Hajde sada malo o tome da li je to sto zli gnom i njegova kamarila radi nacizam na delu, ili ne ?

Jeste.

Sta sam slagao?

I mogao bi da malo pripazis kad tako olako pises da lazem.

Edited by Clash
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Sta to tacno znaci ?

Za njega, za ukrajinski narod, za Ukrajinu kao drzavu, za ovaj rat ?

 

Moskva neće moći dugo izdržati sankcije: ‘Znate li koliko na vojsku troši NATO, a koliko Rusija?‘

 

Ovde jos uvek nisi poceo sa pricom da su paganski simboli nego filozofiras o tome sta ima veze sto nosi svastiku kad je to za dobru svrhu.

Ne ide to tako druze, 

Imas primer Legije i JSO koji su bili tu za dobru svrhu 5.oktobra pa su nam posle dosli glave.

Edited by Clash
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Више мртвих након напада на град Запорожје

Након руског ракетног напада на центар града Запорожја у четвртак, број погинулих је наставио да расте, према украјинским изворима. Најмање 17 људи је погинуло, међу којима и дете.

 

Ovo stvarno izgleda kao neka Ukrajinska vojna centrala.

image_20221009phd9011.jpg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan said:

Више мртвих након напада на град Запорожје

Након руског ракетног напада на центар града Запорожја у четвртак, број погинулих је наставио да расте, према украјинским изворима. Најмање 17 људи је погинуло, међу којима и дете.

 

Ovo stvarno izgleda kao neka Ukrajinska vojna centrala.

image_20221009phd9011.jpg

Aj sad neko opravdanje, donbasani! 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Ovde jos uvek nisi poceo sa pricom da su paganski simboli nego filozofiras o tome sta ima veze sto nosi svastiku kad je to za dobru svrhu.

Ne ide to tako druze, 

Samo sam hteo da uporedim odnos izmedju onoga sto neko nosi na ruci (nisam ni pogledao tu narukvicu) i onoga sto radi,

u odnosu na ono sto drugi imaju na zastavi (crvena petokraka - simbol borbe protiv fasizma) i onoga sto zaista radi noseci tu zastavu !

 

Daj mi bar neki dokaz da taj tip radi nesto u smislu nacisticke ideologije.

 

PS

Rusija nece ostati duzna Ukrajini i zapadu za napad na Krimski most

Sramota me da govorim isti jezik kao i ovi buzdovani. 😞

Edited by Dragan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dragan said:

Samo sam hteo da uporedim odnos izmedju onoga sto neko nosi na ruci (nisam ni pogledao tu narukvicu) i onoga sto radi,

u odnosu na ono sto drugi imaju na zastavi (crvena petokraka - simbol borbe protiv fasizma) i onoga sto zaista radi noseci tu zastavu !

 

Daj mi bar neki dokaz da taj tip radi nesto u smislu nacisticke ideologije.

Za mene je SAMO nosenje nacistickih simbola u bilo kom obliku, tetovaze, amblemi, narukvice, privesci dovoljno da nosioca svrstam u kategoriju koju sam gore naveo.

Govno

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, FrediB said:

Nijedna paganska religija nije pobila ni 10% ljudi koliko abrahamske ''religije mira i ljubavi''. 

 

Nije problem u paganskoj religiji, problem je u tome sto dosta neonacista danas koristi paganske simbole i isti su jako popularni medju njima. Eno na onoj narukvici imas Valknot, simbol jako popularan medju neonacistima i simbol koji smo vidjali na uniformama Wagnerovaca cini mi se dok su "denacifikovali" Ukrajinu. Eh sad da li je Zaluzni samo fan paganske mitologije ili nacista ja ne bih znao i trenutno manje relevantno od cinjenice da Rusi vrse agresiju na Ukrajinu ubijajuci i ravnajuci sve sto im se nadje na putu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

Za mene je SAMO nosenje nacistickih simbola u bilo kom obliku, tetovaze, amblemi, narukvice, privesci dovoljno da nosioca svrstam u kategoriju koju sam gore naveo.

Govno

 

I sta predlazes ?

Da ga streljamo ?

Ili da ga predamo Putleru da ga denacifikuje ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Nije problem u paganskoj religiji, problem je u tome sto dosta neonacista danas koristi paganske simbole i isti su jako popularni medju njima.

I hitler je bio vegeterijanac i ljubitelj sporta, po toj ''logici'' najbolje je zabraniti vegeterijanstvo i ljubav prema sportu.

Glupost. 

Just now, alpaka Bereta Sida said:

trenutno manje relevantno od cinjenice da Rusi vrse agresiju na Ukrajinu ubijajuci i ravnajuci sve sto im se nadje na putu. 

A jedno 75% ''neutralnih i samostalnih'' uziva i bodri ih. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najveci nacista 21. veka sedi u Kremlju i odgovoran je za ovo sto se desava.

 

Deplasirana mi je prica o nacistickim simbolima Ukrajinaca.

 

Naravno, svako ko jeste nacista jeste govno u najboljem slucaju, ali pravim razliku izmedju govana koje sam upoznavao i u svom zivotu ciji je domet u pljuvanju Roma uz mlako pivo i full scale naciste koji preti crvenim dugmetom.

 

Ne bih imao nista protiv da se svaki ukrajinski nacista pa bio i ratni heroj procesuira posle rata, ali dok rat traje zanima me iskljucivo nacista Putler i niko drugi.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, erwin said:

 

Ja sam skinuo fotku rezolucije 3MP (2048x1440) iz tvita sa zvaničnog naloga Zalužnog, kog prate ministar odbrane, ministarstvo odbrane i generalštab, lično je uvećao i okačio u svom prvom postu na ovu temu ono što sam dobio, nisam preuzeo sliku svastike niodakle.

 

Hajde ti s IQ-om "iznad 90" skini tu fotku pa dobij nešto različito od zamućene svastike na tom mestu nakon uveličavanja.

Znaci ti si skinuo sliku i dobio prilicno jasnu svastiku pa si je zato i postavio ovde. Nakon sto su Ukrajinci zapazili sliku na forumu, izdali su i zvanicni demantij. Greota bre, burek i dalje jeftin ...

 

.spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...