Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, ciao said:

Znaci to je Vesic, pitala sam se ko su ti likovi, on bese predsednik Beograda? A drugi lik ko je?

Novak ima prilicno nadrndan izraz lica primeticu

jbt koliko ti zavidim sto ne znas ko je Vesic (veciti zamenik gradonacelnika Beograda)

mada sam i ponosan sto ne znam ko je lik do njega

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrach said:

jbt koliko ti zavidim sto ne znas ko je Vesic (veciti zamenik gradonacelnika Beograda)

mada sam i ponosan sto ne znam ko je lik do njega

Ajd sad kad smo vec krenuli mada je off topic - a ko je gradonacelnik Beograda? :default_sofa:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

zezas da se tako zove?
Poslednji za koga ja znam da je bio je Djilas ali znam da nije vise (nego je postao kriv za sve ima dobrih fazona na tu temu) :default_sofa:
Salim se, ne preziva se tako, ali posto ga je nemoguce videti jer je totalno nebitan lik, iako bi trebao da bude jedan od najjacih u zemlji, onda se ljudi sprdaju.
A vidjen je bio samo kad je "otvarao" kucice za vrapce [emoji16][emoji16][emoji16]
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda je Srdjan budala ali koji roditelj ne bi stupio u odbranu deteta ako ti ga na pocetku karijere pljune GOAT i kaze da je folirant 🤔

https://www.express.co.uk/sport/tennis/1207994/Roger-Federer-Novak-Djokovic-feud-2006-Davis-Cup-Stanislas-Wawrinka-Grand-Slam-titles

OJUNS7O.jpg

Uopste ne ocekujem Feda na SO, nit bi ga Srki zvao nit bi mu dao zutu banku za ucesce, a verovatno se ni Papa Rodzer ne bi odazvao cim god bi ga mamili. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ciao said:

Nista ne stvara tako dobre prijatelje kao isti sponzor - da citiram nekog ko je napisao nesto slicno ne secam se ko :57:

 

"Ništa ne spaja ljude kao zajednički neprijatelj."

 

Ja sam to dosta često znao da napišem. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, We lose every week said:

 

"Ništa ne spaja ljude kao zajednički neprijatelj."

 

Ja sam to dosta često znao da napišem. 

 

 

Bolje neprijatelj nego sponzor, kad promenis sponzora daju ti i nove prijatelje, a povezivanje preko neprijatelja donosi trajna prijateljstva jer nisu nametnuta ni od koga. 

:thumbsup:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Evo,ja jesam.
Doduse,ja nisam Koreca,ali eto,otpisah ga.

 

Onda si lud, nisu moje reci, to ti alcesta rekla :classic_tongue:

 

55 minutes ago, We lose every week said:

 

"Ništa ne spaja ljude kao zajednički neprijatelj."

 

Ja sam to dosta često znao da napišem. 

 

 

 

Ono oko sponzora je na moj racun jer sam se zajebavala da je Vilander promenio plocu od kad obojica nose krokodila :classic_biggrin:

I sad su cekali da mukica Kei kaze bilo sta lepo o Federeru, da odmah potegnu istu foru, a to sto Kei oduvek prica lepo o Federeru, to nema nikakve veze :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Skoro je ATP objavio neku vrestu ankete odnosno predvidjanja igrača Top 10 na kraju 2021. Ne znam da je neko naveo Federera u toj listi. Anketa je vrv radjena pre najnovijeg manevra sa ranking bodovima.

 

A naravno da će svi lepo da govore o Federeru čak i da ne zaslužuje komplimente, to mora iči po defaultu naročito sada kada je kampanja povratka u toku.  

ATP insistira (dovoljno je pogledati njihov sajt, tw nalog i videti da su to manje više fan strane  ) i sponzori koji diktiraju ton šta će da se piše u medijima.

Evo i Zverev tek sada  kaže da nije fer rangiranje i pominje ime Federa koji je najočigledniji primer igrača koji je u smislu rankinga najviše profitirao ovim načinom rangiranja a nije se takmičio za razliku od njega a najbliže njemu po trenutnom rankingu  , mora reći prvo sve najlepše da ga ne bi mediji razapeli.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Cojep said:

Mirca ni na onim mec-loptama nije verovala 🙂

Déjà vu-momenat.

Sudbina je nekako lepo uredila da baš od Novaka (o kome je pričao loše stvari još od kada je bio klinac, a on zreo čovek barem po godinama:classic_biggrin: , br.1 tada...) izgubi tih 6 ML u tri meča , od kojih je Novak osvojio  2 GS..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Ako pricamo o sudbini, onda ne smem ni da pomislim sta karma sprema Djokovicu :classic_ninja:

 

Za sve ono sto je trpeo od strane stampe i nepristojne publike, sprema mu da bude GOAT tenisa.

 

Dovoljna su mu muka Srle, Mare i Jeca. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Za sve ono sto je trpeo od strane stampe i nepristojne publike, sprema mu da bude GOAT tenisa.

 

Dovoljna su mu muka Srle, Mare i Jeca. 

 

Za ono sto je folirao povrede i bio drama queen kad god je stigao, ko zna sta mu se sprema 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...