Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

17 minutes ago, Kronostime said:

Ono jes`, koliko ima brda izmedju vas dvojice - trebao bi vam satelitski nadzor stada umesto sarplaninca ili pulina.:s_d:

Pa ti zivis u sumi..i ja bih da vas deremo sve te godine. Ne znam coveka pa ne znam gde zivi,ali nivo obracanja i humora mu je nizak :))

 

Kod mene nema planina 😁

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ti zivis u sumi..i ja bih da vas deremo sve te godine. Ne znam coveka pa ne znam gde zivi,ali nivo obracanja i humora mu je nizak :))

 

Kod mene nema planina 😁

Za ovo i moderatori iz Zemuna dodeljuju ban.:lol_2:

A Fruska Gora, nesreco?:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kronostime said:

A Fruska Gora, nesreco?:classic_biggrin:

 

Planine su iznad 1000 metara nadmorske visine :smiley33:

 

Mada, dok sam ovo pisao vidim da je promijenjeno u 500*, hahaha, nisu ni planine što su nekad bile. Brežuljci/bregovi/gore/planine 100/250/500/1000 metra nv, tako je to nekad išlo ako se ne varam.

 

*Mada piše planine ili gore a to nije isto, znači u pravu sam bio :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ko god da si, vracaj Mate Misu  nalog da te ne bih na neomascen glogov kolac natakao.:default_coffee:

4 minutes ago, alcesta said:

Ne znam kako sam zalutala ovde, ali kad sam već tu moram da kažem da sam se iskidala od smeha kad sam prvi put videla putokaz sa natpisom Vršačke planine :classic_biggrin:

GcvrMWH.gif

Ne, gdjo Pletilja, ne za grlo, Iza pobegla iza zgrade...... Neeeeeeee!

:classic_sad:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Sa Delte smo skocili na Omikron... stvarno bi bilo dobro da sledeci bude Omega pa da zavrsimo sa svim. Mislim, ako linearno inkrementalno raste ime soja korone 😄 Samo da neko ne fejkuje neki sloj, najebasmo onda. 

Lepo rece neko da je sreca sto nisu poceli da sojevima daju imena po kineskim slovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Brzo ste se razmazile, kako ćete podneti kad se ovo završi pa opet ostane nas 5-6 ovde :classic_tongue:

 

Ovo je kao kad su u toku OI, pa stalno nesto gledas, ne mozes ni sve da pohvatas i onda se zavrse, a ti :smiley60:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Peng ima zakazan ručak sa Bahom, dotle je verovatno relativno bezbedna. Kad objave snimke sa ručka i završe se OI, e onda već...

Neki dan sam gledala bi li mogla da igra kvalifikacije u Melburnu pa vidim da ona prošle godine praktično nije ni igrala, a zvanično još nije u penziji...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, alcesta said:

Kad smo kod toga, gledam na ES piše još 21 dan do Pekinga, a nemam uopšte neki osećaj da se bliže OI, kao da je bilo koje drugo takmičenje, da li zato što su preblizu ove poslednje ili nešto drugo...

Obično su zimske olimpijske igre kao siromašni rođak letnjih. Mislim da je veća euforija na severu Evrope.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...