Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaa tako je bre. Jebeni kapetan jebeni Kirk je mrtav ladan rešio ovo. 

 

Bravo momciiiii, bravo D. 

 

Bounty Hunters slobodno nek nastave da kukaju, uvedite im još neko pravilo, suština je da je 'ofanzivni guru' Sean Payton kod kuće jedva stigao do 20 poena na leđima gadget QB igrača (svaka čast Hillu, jedan od retkih gotivaca u NO). Ofanzivna linija mu je pregažena. 

 

A svi koji su potcenili Vikingse, među kojima je i NFL koji nije stavio klub u zvaničan video, neka se zapitaju, pogotovo glasači za All Pro koji su Cooku dali 1 poen 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ikac said:

Aaaaaaaaaaa tako je bre. Jebeni kapetan jebeni Kirk je mrtav ladan rešio ovo. 

 

Bravo momciiiii, bravo D. 

 

Bounty Hunters slobodno nek nastave da kukaju, uvedite im još neko pravilo, suština je da je 'ofanzivni guru' Sean Payton kod kuće jedva stigao do 20 poena na leđima gadget QB igrača (svaka čast Hillu, jedan od retkih gotivaca u NO). Ofanzivna linija mu je pregažena. 

 

A svi koji su potcenili Vikingse, među kojima je i NFL koji nije stavio klub u zvaničan video, neka se zapitaju, pogotovo glasači za All Pro koji su Cooku dali 1 poen 

Najjaca stvar i ovaj game winning TD pao preko mrcenog Marcusa Williamsa 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Matori otpustio Garretta, a vi komentarišete play off, gde će vam duša...a sad ozbiljno...zanimljiv rasplet ove sezone, ali taki je NFL, moraš biti dobar taj dan kad je PO duel...svo to nabijanje brojki tokom sezone ič ne vredi ako ne možeš da odradiš taj ključni drive u PO-u...Zbog Minke mi je drago jer su uspeli da se rvu sa jednim od najpotetnijih napada (njihova odbrana me je nosila u dve najbitnije lige ove fantasy sezone), dok Sveci s druge strane dodaju još jednu stranicu u knjigu zvanu "101 način da izgubiš u play off-u - NO Saints Chapter"...O Patsima je rečeno više nego dovoljno, lično sam se nadao da če Beli da proba da dobije na taktiku i game planning, ali pita se od govana ne pravi, tako da je sve stalo u njegovu izjavu posle meča "the clock stopped and we had less points than them" Titansima sve najbolje u nastavku, drago mi je zbog Vrabela (nema ih mnogo koji mogu da imaju brkove kvaliteta Toma Sellecka) uvek sam ga gotivio i oni su od svih u najboljoj poziciji jer se od njih ništa više i  ne očekuje...Seattle je odradio Phillu na suv kvalitet uz još jedan signature TD Zveri zvane Lynch, a utakmice Buffala i Houstona se više niko i ne seća..jedva čekam sledeći vikend

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visegodisnji ST koordinator ekipe, koji je prosle godine preuzeo i ulogu WR trenera. Ima iskustvo i kontinuitet rada u Patsima i sa Billom, ali nikad nije bio ni blizu neke vodece role. Tako da ce mu ovo biti vatreno krstenje.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Napravio je tako fenomenalan posao sa risiverima u NE ove sezone da Giantsi prosto nisu imali drugog izbora.  :classic_dry:
Al dobro, bar nije Geret, mada će on dobiti ponudu da bude OC izgleda. 
 
Kari, Xpert bilo ko...dajte neku o ovom liku. 
Jako malo znam o liku. Otprilike znam ovoliko koliko ti je Xpert napisao. Moze se reci da sy specijalci ove godine bili najbolji unit Patsa al ne znam koliko ga to kvalifikuje za HC posao. WR sy bili katastrofa ali sa onim fondom igraca nakon week 2 narocito, tesko da bi i sam Endi Rid postigao nesto vise...
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...