Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Just now, Malkolm Brogdon said:

Liga je bolje mesto bez ovog idiota.

 

Juce je slao poljupce publici kad je popio ejection. 

 

Jbg, još jedan lol. Pa to baš nema veze sa ničim. Šta sad ako je slao poljubce. Navijači mu jebu mater sa tribine, on šalje poljubac. Jedina sasvim normalna razmena u takvim situacijama, barem ja mislim. Ali ne, pošto se radi o Burfictu, sad je slanje poljubca posle ejectiona razlog da mu se nabaci još 4 utakmice suspenzije. Mislim smešno.

 

Pitali Doyla za hit posle utakmice, kaže ništa specialno.

 

Pitali Petersa za ono što je on dobio sinoč. Odgovorio sa: Mama, ja bi još mleka u kosmiče

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Jbg, još jedan lol. Pa to baš nema veze sa ničim. Šta sad ako je slao poljubce. Navijači mu jebu mater sa tribine, on šalje poljubac. Jedina sasvim normalna razmena u takvim situacijama, barem ja mislim. Ali ne, pošto se radi o Burfictu, sad je slanje poljubca posle ejectiona razlog da mu se nabaci još 4 utakmice suspenzije. Mislim smešno.

 

Pitali Doyla za hit posle utakmice, kaže ništa specialno.

 

Pitali Petersa za ono što je on dobio sinoč. Odgovorio sa: Mama, ja bi još mleka u kosmiče

 

 

Pa nije on dobio suspenziju samo zbog ovog hita juce, vec se nakuplja godinama. Cim se redzone ukljucio u tu tekmu sa obavestenjem da je Burfict uradio nesto, nisam ni sumnjao o cemu se radi. 

 

Takodje, obicno igraci pokazu neku vrstu kajanja kad nekog sastave sa zemljom ovako, dok Burficta jednostavno nije briga, poceo je da se smeje cim se play zavrsio. 

 

S obzirom na istoriju i na to da ocigledno nema problem da nastavi da radi ovakve stvari, stvarno ne vidim sta on ima da trazi u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa nije on dobio suspenziju samo zbog ovog hita juce, vec se nakuplja godinama. Cim se redzone ukljucio u tu tekmu sa obavestenjem da je Burfict uradio nesto, nisam ni sumnjao o cemu se radi. 

 

Takodje, obicno igraci pokazu neku vrstu kajanja kad nekog sastave sa zemljom ovako, dok Burficta jednostavno nije briga, poceo je da se smeje cim se play zavrsio. 

 

S obzirom na istoriju i na to da ocigledno nema problem da nastavi da radi ovakve stvari, stvarno ne vidim sta on ima da trazi u ligi.

 

istina, ima istoriju skupljanja penala. Ali ovo nije neki next level prekršaj za koji bi trebalo da se dobije godina suspenzije.

 

Ovde niko nije bio sastavljen sa zemljom. Doyle je ustao par skundi kasnije. Burfict se nije smejao povređenom igraču (koji nije ni bio povređen), nego činjenici da su jedva čekali (sudije i liga) da ga dobiju na penal i dobili ga. Mediji naravno skočili na priču pošto se radi o Burfictu, a liga iskoristila situaciju da pošalje poruku.

 

Zanimljivo, igrače koji igraju na granici dozvoljenog treba izbaciti iz lige, ali zato ljudska smeča mogu da igraju, sve dok mediji i javnost ne saznaju šta rade van terena. Skrajno licemerno. Sa strane lige naravno.

 

zanimljivo bi bilo odraditi neku blank verziju 5 najgorih hitova nedelje bez imena i dresova i pitati narod šta misle koji faul je zaradio 12 utakmica suspenzija, a koja 4 su prošla bez kazne. Burfict bi možda bio treči najgori. Možda.

Link to comment
Share on other sites

S ovim delom mogu donekle da se složim. Znao je da ga čekaju i trebalo je da se prilagodi.

 

Ali opet, po meni ovo nije dirty hit koji bi zaslužio ovakvu kaznu uprkos njegovoj istoriji. Da je bilo očegledno da je akcija završena, onda svakako. I da je ovaj drugi igrač Oaklanda imao Doyle pod kontrolom, to bi isto mogao da razumem donekle. Ali ovde je akcija još uvek u toku. Doyle pokušava da ustane i osvoji još koji yard. Dali je Burfict ovde namerno išao helmet to helmet, mislim da ne. Jednostavno kad tekluješ, možeš da se spustiš i efikasno rušiš samo do neke visine/nižine. Nesrečan splet okolnosti je da je Doyle u tom momentu bio jako nisko.

 

15 yardi za leading with the crown of helmet i ništa više od toga. Po mom mišljenju.

Link to comment
Share on other sites

igrac sa loptom je na zemlji, ovaj treba samo da ga dodirne,ali ne on ipak mora da ga sastavi sa zemljom. srecom je ovaj prosao bez ozbiljnijih posledica. po meni je kazna primerena, a sa Imperatorom se slazem da ovo nije jedinstcen slucaj i da i ostali treba da budu slicno kaznjeni.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...