Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Potencirao je Banjac tokom meca,ali nije mala stvar ostvariti sve 4 pobede u prva 4 GS finala.
WTA dobio novu seficu. Sve cestitke,sad da preuzme i mesto br.1 jer to i jeste realno.

Fino se predstavila i Brady,nije se ni blizu obrukala.

P.S.ne znam na kojem sam forumu to napisao - ovom ili starom - ali red je da se polijem kofom pepela. Kad je prekinula saradnju sa Sashom Bajinom mislio sam da je napravila los potez koji ce je kostati daljeg razvoja..umesto toga ona nastavlja da puni trofejnu vitrinu,a Sasha danas moze samo da pita Tipsara moze li da upadne na akademiju umesto Shoguna (Krajinevicevog brata)

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Osaka zasluzeno. Paklen zreb i prosetala se bas.
Zasluzuje i No1 , ali mi smeta malo sto nekako se stice utisak da totalno zapostavlja turnire van slemova ili ih samo odradi i ispadne relativno brzo. Cak je i serena kada je dominirala bila prilicno redovna na mastersima i osvajala i turnire na sljaci koje je standardno cesto preskakala.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Neprikosnovena kraljica betona :Hail:

Videćemo šta će biti na šljaci i travi.

Prespavala sam finale :ajme:

 

Ja bih voleo da vidim potpuno oporavljenu Andresku,pa da dobijemo lep i jak rivalitet u godinama koje dolaze,makar na betonu. Ne vidim trenutno,sem njih dve,jos neku mocnu igracicu na ovoj podlozi.
Zemlja i trava..pa ako hoce da ostavi dublji trag u teniskoj istoriji,morace da napravi iskorak makar na jednoj od ove dve podloge. Mislim,sad izmisljam toplu vodu,ali tako je. 

Treca recenica..tu vec nemam komentar :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...