Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Eto zašto ne pratim košarku i fudbal :classic_tongue:

Niti mi je generalno jasno kad se prave ovakva poređenja s drugim sportovima pa ispada da je to urlanje, psovanje i gađanje sportista nešto na šta se treba ugledati i da je baš kul što u ekipnim sportovima moraju da trpe svašta.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

A dobro, nisu huligani srpski specijalitet, a navijačke grupe u Srbiji u smislu huligana su posebna tema koja je pre za politiku.

 

ma , naravno. ali postaje model ponasanja na svim sportskim terenima.nazalost.

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je verovatno što su sportovi koji traže takvo ponašanje za manjinu, a cilj je privući većinu kojoj je onda teško objasniti da ne može da se ponaša kao na fudbalskoj utakmici. Što bi rekla ona "dama" što se proslavila, platila sam kartu i zašto ne mogu da radim šta hoću?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Problem je verovatno što su sportovi koji traže takvo ponašanje za manjinu, a cilj je privući većinu kojoj je onda teško objasniti da ne može da se ponaša kao na fudbalskoj utakmici. Što bi rekla ona "dama" što se proslavila, platila sam kartu i zašto ne mogu da radim šta hoću?

 

Jes vala, ovi iz Djokovicevog boksa se slabije razumeju u tenis, nije ni cudo sto su se zakasljali u tom trenutku :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Da se poslužim tvojim rečima, kakve veze ima Đokovićev boks kad ja pričam o Stevinom mimu :classic_tongue:

 

Pa stevin mim je direktan odgovor na lavrnjin post gde ovaj psuje svoj boks jer kaslju :lol_2::lol_2:

jos se vidi da je tvit od danas, znaci odnosi se bas na ovu situaciju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, alcesta said:

Niti mi je generalno jasno kad se prave ovakva poređenja s drugim sportovima pa ispada da je to urlanje, psovanje i gađanje sportista nešto na šta se treba ugledati i da je baš kul što u ekipnim sportovima moraju da trpe svašta.

Navijanje uglavnom znaci strast, tu je tesko uvek biti pristojan, nase hale/stadioni nikako ne treba da budu etalon ponasanja ali ni apsolutna sterilnost nije moguca, teniserima svasta ume da smeta, cak i kad nije psovanje/vredjanje vec samo buka, jesu malo svileni :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ja i ne govorim o njihovom kašljanju nego o upoređivanju tenisa sa sportovima u kojima je "normalno" da se igrači vređaju, psuju, preti smrću, šta je sve već gore nabrojano, i to kao da bude sad neki standard? Valjda bi pre trebalo da se teži da se barem maltretiranje sportista u tim sportovima eliminiše i da se tu ugledaju na tenis a ne obratno. To me generalno uvek nervira kad se potegne priča zašto tenis ne može kao drugi sportovi, nevezano za Đokovića.

A "normalna" navijačka buka na utakmicama je drugo. Uostalom ni svi teniseri ne igraju u savršenim uslovima, koliko njih igra na raznim turnirčićima s terenima pored autoputa ili kao oni "parking" tereni na W i slično pa se naviknu nekako.

15 minutes ago, Boxy said:

 

Pa stevin mim je direktan odgovor na lavrnjin post gde ovaj psuje svoj boks jer kaslju :lol_2::lol_2:

jos se vidi da je tvit od danas, znaci odnosi se bas na ovu situaciju :classic_biggrin:

A ovaj snimak je genijalan stvarno, ne mogu sad da se setim ko je kod Viška pričao jednom, kad ga je Novak prvi put pozvao u svoj boks na nekom turniru, a on pred servis krenuo da otvara kesicu čipsa i nikako da otvori, ceo stadion se okreće, a Novak samo strelja pogledom :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...