Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Meni se mnogo vise svidja sto vise ne maltretiraju klince da im donose peskir, to je jedino pozitivno sto je donela ova korona.

Sto se tice linijskih i dalje sam old-fashioned, bolje mi je kad su oni tu :classic_biggrin:

 

Lajovic iskoristio 6. ili 7. mp i prosao Stakhovskog sa 3:2, 6:4 u 5.setu

Link to comment
Share on other sites

Cisto da pomenemo, Lu je moguce zavrsio karijeru porazom protiv Opelke (nisam nista citao, tako da nisam siguran), ovo mu je bio mozda peti mec u poslednje tri godine.

1 minute ago, NMX said:

Ma znam brt ali ovo je nivo celendzera u Banja Luci, mozda. Bas jadno. 

 

Uzmi gledaj Sapovalova i Sinera, ima dosta gresaka ali zanimljivo videti.

 

Siner izgleda kao da ima 30 godina, a Sapovalov i dalje napaljeni junior.

Link to comment
Share on other sites

Iako je ovo bila greska bas mocniji Davidenko sa boljim servisom, ciste lopte, glava ce mu odrediti karijeru, sve ostalo ima.

Just now, NMX said:

 

Malo je reći da sam već duže vreme SInerov fan

 

Ja i nisam. Previse industrijski i dosadan tenis igra. Ali je surovo efikasan, jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Ovde je pitanje samo koliko ce goriva Sinner imati, da li moze da izdrzi 5 setova

 

Siner igra toliko ekonomicno da ne verujem da bi mu to bio problem. Plus sto ovde ne zigleda da ce biti i cetiri seta. Sapovalov sa nekim malim korekcijama moze ovo da preokrene svakako, ali ja ne vidim da ih pravi.

 

Neverovatno mi je da skoro svaki drugi udarac igra u nekom polu-raskoraku, i to nema neke veze sa Sinerom, kretanje i tajming mu bas iritira, ako je to bilo tako kad je bio mlad, kad je jurcao po terenu i isao na vinere iz nekih nemogucih situacija, ne ide mi u glavu da i dalje ne moze da se sastavi sa nekim osnovnim elementima.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

 

Siner igra toliko ekonomicno da ne verujem da bi mu to bio problem. Plus sto ovde ne zigleda da ce biti i cetiri seta. Sapovalov sa nekim malim korekcijama moze ovo da preokrene svakako, ali ja ne vidim da ih pravi.

 

Neverovatno mi je da skoro svaki drugi udarac igra u nekom polu-raskoraku, i to nema neke veze sa Sinerom, kretanje i tajming mu bas iritira, ako je to bilo tako kad je bio mlad, kad je jurcao po terenu i isao na vinere iz nekih nemogucih situacija, ne ide mi u glavu da i dalje ne moze da se sastavi sa nekim osnovnim elementima.

 

Dovoljno je da Shapo uzme ovaj set, koji jos uz to bude i duzi i vec fizicka priprema ulazi u igru.

Siner je juce osvojio titulu, u subotu je igrao tezak mec preko 3h protiv Hacanova, u petak je igrao 2 meca...

2 minutes ago, wwww said:

vec postavljeno na temi "outfit".

nego, jeste li videli da joj na lancicu pise queen?

 

 

Nedostaje jos samo zenamajka :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

 

nema povredu nego je rekao , parafraziram, da je dao sve od sebe da se spremi a ispao je odmah i jedva ceka da se zavrsi ova nocna mora. e, sad  na sta je mislio , sta je njemu nocna mora , on zna.

Quote

nego, jeste li videli da joj na lancicu pise queen?

 

nosila i majicu na konf. sa istim natpisom :classic_smile:

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Je li imao neku povredu?

 

Otkud Sineru snaga da ovako leti po terenu posle onakvog rasporeda :Hail:

 

Nema Monfils povredu, nego nema samopouzdanje, a karantin je samo doprineo da bude u jos gorem stanju, fizicki ne toliko, ali psihicki bas.

 

A evo i Perove izjave, isprozivao i to sto je bio pozitivan slucaj na letu za Adelaid, ali tamo su uradili dodatne testove, a njih su samo zakljucali

 

https://www.foxsports.com.au/tennis/australian-open/australian-open-2021-benoit-paire-interview-tennis-australia-took-players-for-idiots-tournament-was-really-st-french-media/news-story/8e02876b09e88059baa1521d4cee5588

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, We lose every week said:

 

Valjda u ovoj fazi njegove karijere treba da budemo zahvalni kad se u ranoj fazi slema na maltretira pet setova/sati na terenu.

 

A ne znam, jedno je da se ne maltretira a jedno je da igra protiv mene koji mu nabacujem zicere za vrhunske udarce. 

 

Kapiram da je juče imao intezivniji trening od ovog meča :lol_2:

 

Kako god, sad Tiafoe a onda neko od ona dva amera balvana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...