Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

46 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nemaju navijaci Zvezde problem sto ih je Covic lagao za Lasa, on njih laze non stop. 

 

Progutali su duduka Jovanovica...eeeej jbte..samoproglaseni talenat Jovanovic..ima li neki talenat da nije iz FMPa 🥒💁‍♂️🚬

 

Beda sta smo dozvolili da nam bude u klubu...

 

 

Lažeš  izmišljas I s#res nesmanjenim intezitetom. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Mi sa groblja nismo baš fanovi zelene Atine ali ako zatreba pomoć za gavri munja pesme tu smo. :classic_biggrin:

 

A sto su nas onomad castili za polovnog Aleksa Marica nekih 650k doloresa u ono krizno doba? 😄

Link to comment
Share on other sites

Nešto sad razmišljam - Čović je očigledno obezbedio dobar budžet, dovode se igrači za milionske ugovore, obezbeđene su dobre pare za trenera, tehnički, Radonjić nije imao razloga da ode.

 

Osim..

 

Ako nije pobegao sa crte Željku? :wicked:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mfmilan said:

Nešto sad razmišljam - Čović je očigledno obezbedio dobar budžet, dovode se igrači za milionske ugovore, obezbeđene su dobre pare za trenera, tehnički, Radonjić nije imao razloga da ode.

 

Osim..

 

Ako nije pobegao sa crte Željku? :wicked:

Garantovano

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mfmilan said:

Nešto sad razmišljam - Čović je očigledno obezbedio dobar budžet, dovode se igrači za milionske ugovore, obezbeđene su dobre pare za trenera, tehnički, Radonjić nije imao razloga da ode.

 

Osim..

 

Ako nije pobegao sa crte Željku? :wicked:

 

Pobegao cim je lova ista i igra se isto takmicenje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 1945 said:

 

Mozes li dokazati da Covic redovno cita forum? Mozes li dokazati da ku ti servira Vujcin? Mozes li dokazati ludilo koje si napisao da ne prepusta nijedan komentar? Sta se sve nece pisati...

 

Istina da je bilo to oko Filipa, i kako se to zavrsilo? Jer otisao on iz kluba?

 

I sace zato sto mu se ovde konstantno pise uprava napolje da kaze, pa vidi ovo, 7 navijaca sa vox forumu mi pise da odem, moram da odem i ode?

 

Ne budi smesan.

 

Imate mejl kluba, kontakt telefon, a mozete i otici na Mali Kalemegdan da se zalite.

 

Ni meni se ne svidja svaki potez ali ovo preuranjeno naricanje sto kaze Crni i da je sizofreno prerasta i u patolosku mrznju sto je i bolest, narocito sektasenje da svi koji pohvale nesto su nekakvi botovi, bukvalno ides na stub srama ako si iole racionalan.

 

Ne interesuje me dal je slagao ovo ili ono na tv-u ili skupstini, mene interesuju trofeji i da klub napreduje, a od 2011 je vidjen rapidan rast na svim poljima. Trofeja je doneo 20 cini mi se, pritom je i dosta zasluzan sto nismo totalno ugaseni zalozio je i svoj Fmp tada, da li mu je to neko naredio ili je sam to uradio to me ne interesuje niti me zanima.

 

Sam sam cesto kritikovao sta ne valja i to dosta puta, ali ima toliko kredita da moze da ostane i ove sezone bar sto se mene tice, obecao je da ce "Partizan biti sampion kada ode u penziju" tako da ako ne budemo sampioni hvala lepo na svemu i dovidjenja prijatno.

 

Pritim ne mislim da je sramota izgubiti od skupljeg Partizana sa Zeljkom trenerom i da mi trebamo biti preplaceni na sve titule, vec da ce to ispasti Coviceva greska sve ovo. Ali sta ako ne ispadne? Sta ako osvojimo Abu opet sta onda? Samo to pitanje me interesuje?

 

Ako vec ne mozemo nista da promenimo i uticemo ni na sta ko sto nazalost ne mozemo, zar nije logicnije pruziti podrsku i praviti negativnu atmosferu unapred? Da ne pricam o skidanju gaca i komentara da je Partizan vec sampion?

 

Strah u ljudima zaista izmice kontroli, Grobari nisu slagali nista.

 

Ovo je tema za komentarisanje potencijalnih pojacanja, zelja, postojecih pojacanja i rostera, njihovih plata ukoliko znamo i budzeta za plate, strucnog staba itd.

 

Ok je pisati i o potezima uprave i slicnim stvarima vezanim za pojacanja, ali ovde se pojedinci javljaju samo da izbacuju neke licne frustracije i negativne komentare, nemaju 1ipo kosarkaski upis na temi ili i nekom pojacanju.

 

Bas postaje patologija ozbiljna.

 

 

ezgif-3-fa8cf4367a.gif

 

Valter pregoreo 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...