Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Komšiluk, čini mi se da vas veliki vođa ponižava, uzvraćajući uslugu ekipi s tribine

 

 

sead susic, rajko janjanin, tomislav ivkovic,marko elzner, miroslav sugar, sulejman halilovic, miralem zjajo,husref musemic, boro cvetkovic, milivoje bracun, robert prosinecki, elvir bolic .... igrali u zvezdi u bivsoj sfrj od kad ja pamtim.

pravoslavnu bracu iz severne makedonije i CG nisam nabrajao.

sanibal orahovac, mirnes sisic, adrijan djokaj iz perioda srj, srbije i crne gore. opet nikome nije smetalo.

vucic laze i kad laze. vi koji prenosite njegove lazi, pa ne znam sta bi vam rekao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Kad su pare bile problem kod komšija,za razliku od nas ubogih 😂😂😂

 

bile su kod duleta; tad su svi jeli dvopek i jogurt i rasli na ideji ruske avangarde.

 

sada su, nesviknuti na redovni upliv KRISTALA (nije šampanjac. to je kristal), zaboravili da obuku drugu helanku a ne znaju ni cene 

 

 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mur i Madar su zajedno skupili dva asista manje od tandema Lesor&Kuruc koji su imali po jednu asistenciju...?

 

U prevodu dva plejmejkera su bacili isti broj asista kao i njihov kolega Avram koji je na terenu proveo tačno toliko minuta.

 

Ipak u pitanju je bilo gostovanje uvek nezgodnom efempeu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, pavijan2 said:

sead susic, rajko janjanin, tomislav ivkovic,marko elzner, miroslav sugar, sulejman halilovic, miralem zjajo,husref musemic, boro cvetkovic, milivoje bracun, robert prosinecki, elvir bolic .... igrali u zvezdi u bivsoj sfrj od kad ja pamtim.

pravoslavnu bracu iz severne makedonije i CG nisam nabrajao.

sanibal orahovac, mirnes sisic, adrijan djokaj iz perioda srj, srbije i crne gore. opet nikome nije smetalo.

vucic laze i kad laze. vi koji prenosite njegove lazi, pa ne znam sta bi vam rekao.

Nemoj ništa da kažeš, dovoljno si rekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mur i Madar su zajedno skupili dva asista manje od tandema Lesor&Kuruc koji su imali po jednu asistenciju...?
 
U prevodu dva plejmejkera su bacili isti broj asista kao i njihov kolega Avram koji je na terenu proveo tačno toliko minuta.
 
Za one koji ovo budu čitali kasnije...u pitanju je derbi duel sa efempeom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Derbi je opravdao očekivanja. Za moj ukus malo premekano ali dobro ja sam navikao na EL intenzitet, nisam ja merilo.
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, pavijan2 said:

sead susic, rajko janjanin, tomislav ivkovic,marko elzner, miroslav sugar, sulejman halilovic, miralem zjajo,husref musemic, boro cvetkovic, milivoje bracun, robert prosinecki, elvir bolic .... igrali u zvezdi u bivsoj sfrj od kad ja pamtim.

pravoslavnu bracu iz severne makedonije i CG nisam nabrajao.

sanibal orahovac, mirnes sisic, adrijan djokaj iz perioda srj, srbije i crne gore. opet nikome nije smetalo.

vucic laze i kad laze. vi koji prenosite njegove lazi, pa ne znam sta bi vam rekao.

Zar nisu Rajko Janjanin i Boro Cvetkovic Srbi iz Hrvatske? Totalni offtopic,znam. Mislim da je i pokojni Bunja iz Karlovca kao oni.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Zar nisu Rajko Janjanin i Boro Cvetkovic Srbi iz Hrvatske? Totalni offtopic,znam. Mislim da je i pokojni Bunja iz Karlovca kao oni.

mislim da su mesoviti brakovi u pitanju, kao i prosinecki. 

zaboravih i velikog refika sabanadzovica.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...