Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Nece covek da ima probleme sa idiotima je jedan razlog. Mnogo veci je mir u kuci i fokusiranje celog tima na igru i rezultate, a ne zamlacivanje glupostima. On svoj stav i misljenje nije promenio. Zato ga odjednom sada neki kao vole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kalina je pogrešio što je bilo šta pisao, snimao, komentarisao, a da je to javnost videla. To mu nije trebalo. Da nije bilo toga i da se vratio na način na koji se inače vratio, u prajmu, sa izjavama da želi da pomogne u ovom momentu itd, mislim da bi postao najomiljeniji igrač KKCZ svih vremena. Ovako nažalost to što je on uradio prolazi manje više neopaženo(kod mene naravno ne, nikad mu neću zaboraviti to što se vratio), a u prvi plan se stavljaju ove nebuloze sa "najvernijima". I naravno da podržavam način na koji je on ispeglao tu situaciju (makar javno, šta se tu stvarno dešavalo verovatno nikad nećemo saznati), da skine više taj idiotski pritisak sa sebe i svog tima za koji on gine na terenu.

 

Od mene će imati samo maksimalnu podršku za to što radi zato što je ustvari jedini koji je stvarno došao na vrhuncu karijere da igra za KKCZ. Svima ostalima su uvek usta bila puna toga da se neće vraćati ili dolaziti kao isluženi igrači nego dok još mogu da pomognu i naravno niko nije došao.

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Donirace i platu za Oktobar?smiley33.gif

Em je donirao trinaestu platu...em je novac Novac-ov, nie sa pdv gomilice...tako da frusta bez. Da se bar ovde uspostavi ravnoteža, vratite vi Novicu tamo do Sv. Nikole jer u ovom vašem makabiju nema krštenog grobara sa kilometražom da ga opletemo kada se ovako razbahatite nakon dominiranja Cibone dok igrate samo jednu tekmu nedeljno. Futuranima bar mož Popovića da nagrdiš...prošo sito i rešeto u tom dresu. Kod vas sada sve go mrseneri, prošarani mladjarijom od kojih vam ni jedan ne valja nakon 4 takmičarske tekme. Tanki ste na taj identitet a hemija se uči tek u sedmom razredu. Nema preskakanja...treba se guli klupa valjano. Dodje i taj novembar...samo što nije.        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Wingwalker said:

Em je donirao trinaestu platu...em je novac Novac-ov, nie sa pdv gomilice...tako da frusta bez. Da se bar ovde uspostavi ravnoteža, vratite vi Novicu bar do Sv. Nikole jer u ovom vašem makabiju nema krštenog grobara sa kilometražom da ga opletem kada se ovako razbahatite nakon drndanja neke Cibone dok igrate samo jednu tekmu nedeljno. Imate više cigana nego FMP jer su svi oni tu zbog Žoca? Kod vas sve go mrseneri, prošarani mladjarijom od kojih vam ni jedan ne valja nakon 4 takmičarske tekme. Tanki ste na taj identitet a hemija se uči tek u sedmom razredu. Nema preskakanja...treba se guli klupa valjano.     

Do F4 u EL treba da se zagreje stolica, a da istu i osvojite, makar nekad treba i vise od toga.

Do tada- ostaje vam za utehu da ste sampioni sokaka na perifeririji.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Da Prislonica nije izrodila limara i da nema Aleksandra od SNSa sad bi dte igrali neku Ligu šampiona sa Bosnom i Splitom.

I sa setom sećali vremena blaženopočivšeg don Radojice Nikčevića.

Vidim sv. Nebojsa svimapogodni koordinator vas je doveo u vrh evropske kosarke?

Sa setom cete se secati vremena Gorana Vesica i Uvalina.:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



... sad bi ste igrali neku Ligu šampiona sa Bosnom i Splitom.



Šta fali Bosni...i oni imaju isti broj titula na top levelu...samo ne pre 3 već 4 decenije. Koliko može jedan evropski šampion da propadne za to vreme?

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Šta fali Bosni...i oni imaju isti broj titula na top levelu...samo ne pre 3 već 4 decenije. Koliko može jedan evropski šampion da propadne za to vreme?

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

Ništa. Pošteni partizani bez radikala sad bi bili taj neki nivo.

Druga srpska liga. Aparthejd 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fillam said:

Da nema Aleksandra od SNS-a, i (citiram) 'bivseg kosarkasa' Andreja, sad ne biste postojali.

Misliš da bi Đilas to dozvolio.

Neeee.

UPPR je delo dr Čovića i njegovog studenta DRagana.

Nadam se da će im se putevi opet ukrstiti, a onda ni trofej EL nije samo san. Neće ni ova vlast doveka.

13 minutes ago, Kronostime said:

Kazem ja tebi, sefe - bice nekad od Zvezde nesto, kad je kupim za sicu.

 

nebojsa-covic-1996.jpg

:classic_ninja:

Kronosu se priviđa da je Don Mirko ustao iz groba. Ništa od toga. Glogov kolac.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Misliš da bi Đilas to dozvolio.

Neeee.

UPPR je delo dr Čovića i njegovog studenta DRagana.

Nadam se da će im se putevi opet ukrstiti, a onda ni trofej EL nije samo san. Neće ni ova vlast doveka.

Kronosu se priviđa da je Don Mirko ustao iz groba. Ništa od toga. Glogov kolac.

Dete, dodaj te svede da majstor zavrne ventil. :s_d:

tmb-300x300-122789813_6139e0fbca2f99-144

Link to comment
Share on other sites

Bosna, Split, Cibona, Partizan imaju zvanje i vrednost Sampiona Evrope u kosarci - ostatak balkanske mahale to nikad nece imati.  default_coffee.gif 

 

 

Zvanje stoji iako je to vremenska odrednica a već vrednost je varijabilna i sklona devalvaciji...imao sam i ja neku vrednost kad sam tamo devedes neke trpao prajm kvin na maturskoj po sred fiskulturne...sad šta mi daju.   

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

Zvanje i nekako ali imao sam i ja neku vrednost kad sam tamo devedes neke trpao prajm kvin na maturskoj po sred fiskulturne...sad šta mi daju.

 

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

 

 

 

Jbg, `91  Hotel Jugoslavija nije imao fiskulturnu salu kad mi je matura bila tamo, tako da sam parternu gimnastiku morao da obavim kulturno u iznajmljenoj sobi sa kupatilom istog hotela.

Jbg, ustedeo si time sto si ostavio krvava kolena na parketu...:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Bosna, Split, Cibona, Partizan imaju zvanje i vrednost Sampiona Evrope u kosarci - ostatak balkanske mahale to nikad nece imati.

 

:default_coffee:

Samo sto Partizan je u tom društvu treći, Zvezda je bar u fudbalu ispred svih jbg.

1 hour ago, fillam said:

Da nema Aleksandra od SNS-a, i (citiram) 'bivseg kosarkasa' Andreja, sad ne biste postojali.

Opet se praviš lud, da ne kažem bezobrazan, u kojoj je stranci vas predsednik, a u kojoj Vazura?.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Misterija Organizma said:

Samo sto Partizan je u tom društvu treći, Zvezda je bar u fudbalu ispred svih jbg.

Opet se praviš lud, da ne kažem bezobrazan, u kojoj je stranci vas predsednik, a u kojoj Vazura?.

Tema o fudbalu je iznad ovog topika, a teme o vaterpolu, odbojci, hokeju.... su ispod - pa da pisemo tamo? :s_d:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kronostime said:

Jbg, `91  Hotel Jugoslavija nije imao fiskulturnu salu kad mi je matura bila tamo, tako da sam parternu gimnastiku morao da obavim kulturno u iznajmljenoj sobi sa kupatilom istog hotela.

Jbg, ustedeo si time sto si ostavio krvava kolena na parketu...:s_d:

ko je jebo na maturskoj veceri- svi jebali. malo morgen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...