Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

28 minutes ago, Kooineeperk said:

@Kronostime brate, opao ti kvalitet fora drasticno 🙂 baci bolje neki gif 🙂 

 

Inace stancovali smo i mi i vi "reprezentativce" (delili pasose i sakom i kapom) ali i reprezentativce (one koji su vukli kvalifikacije kad niko drugi nije). 

Znam da si doo, ali navedi igraca KKP koji je usao u Reprezentaciju po osnovu drzavljanstva?

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosta said:

Sve si rekao ovime 😉

Brat Djenkins nece igrati u Repki makar  ga Porfirije polio vinom u Sajkasu na mestu nekedasnje Kafane na Kraju Sveta (koju je oteo zarad zarade Manastira Koviilj - oslobodjene PDV)  i zaurlao :Aksios.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Znam da si doo, ali navedi igraca KKP koji je usao u Reprezentaciju po osnovu drzavljanstva?

:default_coffee:

 

Bold1: Vec ti rekoh...

2 hours ago, Kooineeperk said:

@Kronostime brate, opao ti kvalitet fora drasticno 🙂 baci bolje neki gif 🙂 

 

 

Bold2: 

Ne kapiram na sta pucas ovime? Po cemu smo to razliciti u davanju pasosa, i pravljenju pravih srpskih reprezentativaca? 

Mozemo da brojimo, ima na obe strane svacega. 

 

Vi ste sigurno vise reprezentativaca drugih zemalja napravili od nas, ne bih cak znao da ti kazem da li smo mi ijednog, mozda se moze reci da smo Jaku. I to je taj "import-export" koji je Dule/KKP imao i koji sam ja pomenuo. Kao kvalitet (mozda se neko nece sloziti da je kvalitet, ali jbg napravljeni su neki igraci pa makar ne i za nasu repku). 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Koliko je bese puta Radonjic odveo klub sa najmanjim budzetom u EL na F4? Drugi put ga vrv samo ukakilo (sto je cest argument medju zvezdarijom) da prodje kroz 3 faze takmicenja da bi tu stigao ali nema veze, zazmuricemo 😁

 

Koliko puta je covek proglasen za NAJBOLJEG trenera Evrolige?

 

Mislim da je poredjenje znanja, uspeha, pa i trofeja izmedju ova dva trenera neukusno, u najmanju ruku 😏

 

I da, Dule je tezak, borderline los covek.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Brat Djenkins nece igrati u Repki makar  ga Porfirije polio vinom u Sajkasu na mestu nekedasnje Kafane na Kraju Sveta (koju je oteo zarad zarade Manastira Koviilj - oslobodjene PDV)  i zaurlao :Aksios.:default_coffee:

 

I ne treba da igra. Da nam naturalizovani stranac igra u reprezentaciji je veliki poraz za naciju koja se deklarise prvenstveno, i to sa punim pravom, kao kosarkaska nacija..

 

To ne znaci da treba sprdati jednog zaista gotivnog lika kao sto je Jenkins. Sigurno biste ga obozavali da je igrao kod vas, covek je stvarno dobrica.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alex_Serbia said:

Koliko je bese puta Radonjic odveo klub sa najmanjim budzetom u EL na F4? Drugi put ga vrv samo ukakilo (sto je cest argument medju zvezdarijom) da prodje kroz 3 faze takmicenja da bi tu stigao ali nema veze, zazmuricemo 😁

 

Koliko puta je covek proglasen za NAJBOLJEG trenera Evrolige?

 

Mislim da je poredjenje znanja, uspeha, pa i trofeja izmedju ova dva trenera neukusno, u najmanju ruku 😏

 

I da, Dule je tezak, borderline los covek.

Tako je. A posebno je neukusno sto Radonjic ima jednak broj trofeja, a i isto su godiste...oh wait...😄

I prilicno sam siguranda je Dulo samo jednom proglasenza koucha godine...dakle,jednina,ne mnozina

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Vodeci Zvezdu, osvojio je ukupno manje trofeja nego li Dule samo domacih titula 😁

A Radonji racunamo samo titule sa Zvezdom? Pa da, grobarska logika, sigurno mu necemo priznati trofeje van Srbije jer Dulo takve nije ni imao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za one kojima je matematika slabija:

 

Vujosevic- trener 29 godina, 24 trofeja.

Radonjic - trener 16 godina, 27 trofeja.

 

Vujo ima jednu sfrj titulu, Radonjara dve sa Bajernom(Dule nula bodova vani,sem Rumunjske)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Pa ako tebi nije glupo da racunas cg trofeje sa Bud (i to pre pojave masine za pranje novca iz Bara) kao merilo bolje karijere od Duleta, nije ni meni da ih racunam samo u dresovima vecitih 

Sve jasno 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa ako tebi nije glupo da racunas cg trofeje sa Bud (i to pre pojave masine za pranje novca iz Bara) kao merilo bolje karijere od Duleta, nije ni meni da ih racunam samo u dresovima vecitih 

A kako je Dulo osvajao titule u Srb za vreme spsa i zutih? Jel se to racuna ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

A kako je Dulo osvajao titule u Srb za vreme spsa i zutih? Jel se to racuna ili ne?

Meni je ova Alexova logika genijalna. 😆

Znaci, Radonjic da osvoji Jurolig ili NBA, a da nije sa CZ, necemo da racunamo? Carski.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...