Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

59 minutes ago, Marcus said:

Nidje veze. Mi smo 2 puta do sad rasprodavali citav tim i trenera na kraju sezone kad je sledeca trebala da bude ta za iskorak, niti smo ikad bili u stanju da dovodimo igrace tog renomea. Vucko je debelo sunuo pare zadnje 2 godine kod njih, ni priblizno kod nas nije bilo tako i toliko za 10 godina igranja EL. Oni ako ove sezone ne uzmu ABA to ce biti najveci fijasko projekat u isotoriji kosarke na ovim prostorima.

Ko god da uzme, oba kluba ce igrate EL sledece sezone. Liga se prosiruje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Svaka mu cast kako je samo nasao Exuma, Papapetrua, Nanelija i Andjusica, i jos nagovorio Pantera, Ledeja i Lesora da ostanu. Fenomenalne skautske i pregovaracke osobine, nema sta.

 

To je u rangu toga da mi zadrzimo za sledecu sezonu Kampaca, Vildozu, Nedovica i Petruseva, i pridodamo im Kalinica, Berona, Niba i Davidovca. A koliko je to realno znamo i sami.

 

Doveli ste Faca za najveci ugovor u istoriji regiona (i medju najvece evropske ugovore ikada). Sta za vas nije realno? Imali biste vi i 3x jaci tim od nas (ovako je svega jaci za 20tak %) da niste pali pod pritisak da gomilate casual srbe zarad da ispadnete najsrpskiji srbi.

 

Cak je i KKP pao pod taj pritisak (Balsa prosle, Andjusa ove godine). Srecom, Zeks ima dovoljno autoriteta da kaze NE Dangubi i Radetu.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:

Vi nam zavrsavate prolaz. Samo da se Kampazo uigra i da dobijete Valensiju i Baskoniju. 

Pa kako da dobijemo Valensiju kad ste nas drukali dizgubimo od njih 20 - 0 :lol_2:

Pismo :lol_2:

A možda vam baš oni dodju glave.

Karma je čudo.

Link to comment
Share on other sites

Ja vama želim sve najbolje. Pa došlo mi da plačem od tuge i muke kad  sam video one scene na  Final4 u Nišu od Lesora i još nekih. 

Sve bih dao što je do mene da pobedite da ne budete tako tužni i ljuti. Imam i neku njivu al' manju.  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ako verujes u karmu, ona se zove Glűckman. A samo ti prizivaj i bajaj nama ispadanje, to je takodje odlicno za karmu 😶

 

U tom slucaju bi KKP bio u osmoj srpskoj ligi samo usled opusa Tanga 2 i Tanga 3. Razne drukare i avangarde i da ne pominjemo/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Braćo cigani, dali bi vi ne samo kup, već i koševe sa Kališa, ime i adresu za jedan final 4 😛😄

A da uz to Partizan ne uđe u top 8, dali bi i sve trofeje od osnivanja daleke 2012, ostao bi vam samo gazda, njega ne date :v

Eh, pa sad preterujes.

 

Za F4 dajem Kup, iako nije nista moje da dajem... I to je dovoljno. Ovo preko toga, ne.

 

Ali, evo "dajem" vam Top8 za ABA titulu. Ok?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ako verujes u karmu, ona se zove Glűckman. A samo ti prizivaj i bajaj nama ispadanje, to je takodje odlicno za karmu 😶

Ma kome pricas. Navijacima kluba koji vise puta igra EL bez da je zasluzio to na terenu. A na to nadglasavaju i zvizde himni EL, a ove sezone vrhunac je muljaza sa papirima.
 

Edited by LakiJeMaloNervozan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Doveli ste Faca za najveci ugovor u istoriji regiona (i medju najvece evropske ugovore ikada). Sta za vas nije realno? Imali biste vi i 3x jaci tim od nas (ovako je svega jaci za 20tak %) da niste pali pod pritisak da gomilate casual srbe zarad da ispadnete najsrpskiji srbi.

 

Cak je i KKP pao pod taj pritisak (Balsa prosle, Andjusa ove godine). Srecom, Zeks ima dovoljno autoriteta da kaze NE Dangubi i Radetu.

Fakua smo doveli jer su se sve kockice poklopile za tako nesto. Jasno je da na polovini sezone nece svaki tim hteti da dovodi takvog igraca ako vec ima formiran roster, dakle u startu mu je izbor bio jako mali. Drugo, mi smo se na krilima odlicnih rezultata u tom trenutku odlucili na ovakav potez, jer je zaista delovalo da konacno imamo kapacitet za top 8. Da li smo dobili novac od drzave, zaduzili se u banci ili potrosili novac koji nam tek sleduje u narednim sezonama od sponzora, nije ni bitno, bitno je da smo se prepustili riziku. Da je to realna mogucnost ne bi sigurno sezonu poceli sa Adamsom na pleju, nego bi jos tada potrosili taj novac na nekog ozbiljnog pleja. I trece, ocigledno mnogo vazno u celoj prici je njegovo poznanstvo sa Vildozom, vise puta je isticao da je to jedan od razloga dolaska bas u Zvezdu.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Eh, pa sad preterujes.

 

Za F4 dajem Kup, iako nije nista moje da dajem... I to je dovoljno. Ovo preko toga, ne

 

Dali ste vi i ime i adresu za manje 😉

 

1 hour ago, drakon1 said:

Ali, evo "dajem" vam Top8 za ABA titulu. Ok?

 

Mi ne igramo za top8, samo titula bajo moj 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Instinkt said:

 

Dali ste vi i ime i adresu za manje 😉

 

 

Mi ne igramo za top8, samo titula bajo moj 😁

Moram da priznam, to se zove sportski duh...😄

 

Na jednu utakmicu imate verovatno vece sanse protiv bilo koga nego u seriji Best-of-five za F4. Tako da...

 

Edit: A ovo prvo... Pa moras da priznas da je to bila investicija za svetlo-blistavu buducnost... 21 titula nije mala stvar. A sta cete vi sa tih 8,5 miliona ojra poreznog duga da date?

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, drakon1 said:

Moram da priznam, to se zove sportski duh...😄

 

Na jednu utakmicu imate verovatno vece sanse protiv bilo koga nego u seriji Best-of-five za F4. Tako da...

 

Edit: A ovo prvo... Pa moras da priznas da je to bila investicija za svetlo-blistavu buducnost... 21 titula nije mala stvar. A sta cete vi sa tih 8,5 miliona ojra poreznog duga da date?

 

Mi ćemo njivu, al ime i adresu nikako 😛

 

Ako se dočepamo f4, Želimir je to, držte gaće 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goofy said:

 

Isto ono što ste vi dali za 14 miliona ojra duga...

EDIT i još će da nam pretekne.

Ili još bolja varijanta.

 

Imate 8 miliona duga. Krenete da ga plaćate i onda se setite da vi niste krava muzara na pola otplate duga i jednostavno prestanete da plaćate porez a na pinku izjavite da ste uštedeli.

 

Tako mi radimo sa igračima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Bartomeu je pominjao kako je imao u planu davanje licence KKP.

 

A ako je tebi castan jedan mutan lik koji pominje Dubai, Amsterdam, London, kamione, milione u EL, onda ne znam sta da ti kazem. Takvo razmisljanje je vec zakucalo poslednji ekser na sanduku evropske klupske kosarke.

 

Jedino sto je casno je da rezultat na terenu odredjuje ko ce igrati sa najboljima u Evropi. Sve ostalo je fantaziranje o Srbiji kao nekoj zemlji gde se toci nafta i dva kluba koja su toliko znacajna da bez njih ne moze da se zamisli EL. Glickman i njemu slicni vide samo pare - pazi da se jednog dana ne zacudis kad isti taj Glickman bude objasnjavao koje je mesto klubovima sa ovih prostora u "novom evroligaskom poretku".

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...