Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 minutes ago, Cooper said:

Šta mislite, za koliko miliona je Coki slagao u vezi budžeta kad je rekao da je za ovu sezonu 10 miliona?


Za 3, EL traži minimum od 7 mada pitanje je i da li je tih 7 zatvoreno do kraja ili je na dodjem ti na kraju sezone. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:


Tu priču ne puše više ni Kuper i Keni a kamoli neki neostrašćeni navijač Partizana. Pričam sa drugarima partizanovcima i svi se slažu da partizan ima para kao nikada do sada ali i da je došlo vreme da se sipa u njih, oni znaju košarku za razliku od zvezdaša.

 

I moj kum zvezdas, koga jako volim, smatra da Neda sigurno nema preko 500, a za Holinsa je bio ubedjen da igra za 200. 

 

Hoce to sa drugarima (u ovom slucaju kumovima) 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da nije sportskog direktora Pao, koji je otkrio ponudu Zvezde za obestecenje od 300k i ugovor na 3 godine vredan 4 miliona, ovde bi citali gluposti da je Neda dosao nazad za 250k.

 

Ono fazon, mi  smo transparentni, nista ne krijemo, lepo napisao lik na internetu, ovde Mika potvrdio...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Da nije sportskog direktora Pao, koji je otkrio ponudu Zvezde za obestecenje od 300k i ugovor na 3 godine vredan 4 miliona, ovde bi citali gluposti da je Neda dosao nazad za 250k.

 

Ono fazon, mi  smo transparentni, nista ne krijemo, lepo napisao lik na internetu, ovde Mika potvrdio...


Staviće ga Čoks na proleće u baket 300k>. Transparentnost. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Instinkt said:

I vi da imate neku legendu (da nije Čovići) dolazili bi i kod vas da napreduju a ne samo za masnu lovu 😑

Panter legenda Partizana!

Možda, ali iz Omoljice. Ako se tamo družio sa Sandrom Dvocevkom.

Pardon Partizan  je iz Uljme.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

Panter legenda Partizana!

Možda, ali iz Omoljice. Ako se tamo družio sa Sandrom Dvocevkom.

Pardon Partizan  je iz Uljme.

 

 

Bojim se da nisi sa razumevanjem pročitao upis 😄

Nego, da ne nabrajam naše i vaše, pročitaće neko, biće sramota 😑

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Instinkt said:

 

Bojim se da nisi sa razumevanjem pročitao upis 😄

Nego, da ne nabrajam naše i vaše, pročitaće neko, biće sramota 😑

Koje legende?

Ostoja

Mali Andrej

Kum Kijanović

Branko Nordeus

Tegeltija i sin

.....

Dr Moma

Velja Beli Vuk

Dijana Hrkalović

......

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tamburinjo said:

Sto se tice Ivanovic Duska dovoljno je to sto nas je @Instinkt ovde ubedjivao kako je Vlada Jo do jaja mlad i perspektivan trener i kako bi bilo steta da ga sada menjamo. 

 

 

Gledam sad i po forumima i po Tnjiterima nikome nije teže pao odlazak nikad perspektivnijeg Vlade Yoa nego komšijama sa pogrešne strane brda. Ogromna je tuga što se uskraćuje šansa jednom takvom biseru, znalcu i nadi srpske košarke, suza suzu stiže.

 

Junaci izdržite!!!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Gledam sad i po forumima i po Tnjiterima nikome nije teže pao odlazak nikad perspektivnijeg Vlade Yoa nego komšijama sa pogrešne strane brda. Ogromna je tuga što se uskraćuje šansa jednom takvom biseru, znalcu i nadi srpske košarke, suza suzu stiže.

 

Junaci izdržite!!!


Može neki od tih upisa/tvitova? Kod mene ništa...

Link to comment
Share on other sites

Ovako se posluje transparentno:

 

Quote

''Ja nemam ugovor sa Partizanom, nisam potpisao ugovor sa Partizanom. Meni ne treba ugovor sa Partizanom. Gospodin Ostoja Mijailović je čovek kom ja verujem. Ja sam njega pitao da li on meni veruje, rekao mi je da mi veruje, ja verujem njemu. Kraj! Da li ću da potpišem sutra? Otkud znam, neću da se bavim time.''

 

opelješivač kazina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...