Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Mislim da sam uspeo da razumem ovo nezapamceno trosenje novaca dzvedzde.

 

Naleteo sam na ovu objavu EL i videh da ponovo nema komsija. I nesto razmisljam... izgleda da se Coks bas iznervirao, pa racuna da ce EL valjda objaviti nekad nesto o Teu i njegovom povratku u svoj bivsi klub, a mozda i objave neki specijal pred utakmicu protiv Olimpijakosa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Samo 12?

 

Ma više. Bar 40 miliona.

 

1 hour ago, Sam B said:

Nedovic 4 miliona po sezoni

Holland 2.7 miliona po sezoni

Ilic 1.5 miliona po sezoni.

Martin 2 miliona po sezoni

 

Na drugoj strani

Papapetru 400k

Exum 350k

Lesor 400k

Andjusic 75k

Nunnaly 300k

 

Stvarno je sramota kad se ovako poredi.

 

1 hour ago, Sam B said:

Da, zaboravih i njega. Teodosic 12 miliona po sezoni.

 

Au pa mi vise kostamo nego li budzet Srbije.

 

50 minutes ago, Sam B said:

Pravda za Partizanove bebe. Pravda za obraeffect.

 

Postovi su ti izuzetno glupi, čak i za tatu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cooper said:

Još jedan igrač da F4 EL, iz evropskog prvaka.

 

Još jedno milionče uz proviziju Mišku. Doveo vam 5 igrača za 2 nedelje.

Screenshot-2022-07-19-18-48-35-47-40deb4

 

 

Imas Pantera, Lesora, busadziju Trifketa i Avrama, Smajlija, do juce Dangubu iz Zvezde, i ne smeta ti, a sad je problem Petrusev.

 

Cak i onaj siroma sto se breca pored Zeljka na klupi, i on je bio u Zvezdi, samo sto se nije koprcao ko blavor.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...