Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Za Mura, Lesora i Zagorca se mi malo pitamo.

Slobodni su i na trzistu su.

 

Za prvog sumnjam da smo rapsolozeni da opet pregovaramo, Lesor ce opet cekati sam pocetak sezone, a Zagorcu ce verovatno Misko ponuditi neki Bilbao, Mursiju... ali vec je to iskusio kad je bio u Betisu.

 

X, Madar,

Panter, Avram, Glas,

X, Trifa, Zagorac,

Ledej, Smajli, Tristan,

X, Kopriva

 

Neka logika je da se gledaji 3 startera i 2 mlada igraca (1 ako ostane Zagorac)...

 

 

 

Treba nam još 5,6 miliona za F4. Biće teško naći ih, ali da je lako, zapalo bi nekog drugog  😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

Jeste, CZVBGD  je tad prihodovala pristojno, a tadašnji višemilionski budžeti pre same EL su došli odakle? Tadašnji dug od 14 miliona zamrznute CZV koji je ostavio Sićve011 je saniran kako? Novac se ne računa ako su donacije i ako se ide od minusa ka nuli? 

Prvo pitanje. Dosli su od Fmp-a, drzave i rasprodatih arena jer smo stigli do polufinala Evrokupa te sezone rasprodali nekoliko puta arenu ako pricamo o sezoni pre Evrolige.

 

Drugo pitanje. Deo duga je izbrisan kroz uppr, deo je vracen. Ako pitas da bi saznao onda cu jednom izdvojiti vremena da ti objasnim zakon uppr-a, ako pitas a imas u glavi implementirn odgovor onda necu.

 

Trece pitanje, nisam razumeo.

 

6 minutes ago, fillam said:

Treba da vas bude sramota ove kuknjave, jer vam niko ništa nije oduzeo, vi kukate što je i drugi nešto dobio. Kad je Dulo kukao za takve stvari, to je bilo sejanje mržnje i seme razdora. A sad već imamo da je priča od davanja Partizanu došla do kompletnog urušavanja Zvezde u dva dana, iz razloga jer vam je otišao igrač u drugi klub?

Ja nigde nisam kukao da nama neko nesto oduzima. Pronadji mi taj upis.

 

Dule jeste sejao mrznju(namerno ili nesvesno to ne znam) i osporovati tu cinjenicu to znaci da bas mrzis cinjenice i istinu.

 

Odakle ti o kompletnom urusuvanju kluba? O cemu ti pricas? Jel citas ti sta ja pisem ili samo rendom lupas pitanja?

 

10 minutes ago, fillam said:

I ne, ovo nije Frankeštajn kako popularno nazivate naš tim ovih dana, izraz Frankeštajn je plasiran 2011 godine, znate dobro zašto, i niste imali problem da to progutate tada

Gde sam nazvao Partizan Frankestajnom? Nadji mi taj upis. Koji mi? Meni si replicirao prijatelju, nisam ja mnozina za navijace Zvezde.

 

11 minutes ago, fillam said:

Tako da ne znam šta ti druže u 300 od tih 600+ postova do sad želiš da dobiješ i očekuješ da čuješ da bi zadovoljio unapred poljuljani ego porazom koji se još nije ni dogodio.

Kakav unapred poljuljanj ego, o cemu ti pricas? Ja bas napisah juce, prekjuce da cu prvi da vam cestitam titulu ako je osvojite.

 

I pisem danima tamo pokusavam da ohrabrim nase ljude nekim komentarima. Ni u jednom upisu se nisam spremio ni na kakav poraz, eventualno neki saljiv komentar da je bio.

 

O cemu pricas ti?

13 minutes ago, fillam said:

Sad kad se univerzum ujedinio da vas sruši, i treba vas tovariti, kad ste u crvenom koje sami kreirate.

 

Ovim si mi rekao dosta toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Cigani u maju o KKCZ:

Razbili smo iz u svim takmicenjima, imamo minimalni budzet, svi su dosli za daleko manje para...

 

Cigani u junu o KKCZ:

Zasto pokusavaju da dovedu nase igrace, zasto im nude vise para, zasto ih ne produzimo...

 

Cigani u maju o KKP:

Niko nije napredovao, preplatili ste igrace, odavno prosao zenit...

 

Cigani u junu o KKP:

Zasto niko ne uzima vase igrace, sta nemaju ponude, sto se niko ne otima za vase igrace...

 

I to ljudi mrtvi ozbiljni, njih 97%

Voime oca...

Ciganin ti tata.

Ako ovo nije vredjanje populacije koja navija za Crvenu Zvezdu ja ne znam sta je ????

Ili se opet pravite slepi?

Ili je prica pa i sami sebe tako nazivate?

Pa i vi sebe nazivate stokom sa tribine juzne i u pesmama,znači cim je ovo dozvoljeno i mi mozemo vama da se obraćamo sa stoko?

Molim moderaciju za precizan odgovor.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, KockoOblo said:

 

Treba nam još 5,6 miliona za F4. Biće teško naći ih, ali da je lako, zapalo bi nekog drugog  😂

 

Niste vi dugo bili u tom drustvu, vidi se ... mozes slobodno da stavis 1 ispred tih 5,6 miliona

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Jbt, pa da li je Covic drzao vrata, a Radonja tukao sudiju ili je nesto drugacije bilo.

Pa da li je na onakav nacin Luku Bogdanovica Zvezda otimala ili neko drugi.

Pa da li su nama kosevi odnoseni i imali smo na dresu sponzora koliko i ariljska atlet majica dok su neciji dresovi bili kao bolidi formule 1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 1945 said:

Prvo pitanje. Dosli su od Fmp-a, drzave i rasprodatih arena jer smo stigli do polufinala Evrokupa te sezone rasprodali nekoliko puta arenu ako pricamo o sezoni pre Evrolige.

 

Drugo pitanje. Deo duga je izbrisan kroz uppr, deo je vracen. Ako pitas da bi saznao onda cu jednom izdvojiti vremena da ti objasnim zakon uppr-a, ako pitas a imas u glavi implementirn odgovor onda necu.

 

Znam samo da je za 10 meseci nestalo 12 miliona duga, nevezano za budžet, Svetislava itd. Al ok, imam implementiran odgovor, ne moraš izdvajati vremena, iskreno.

 

16 minutes ago, 1945 said:

Ja nigde nisam kukao da nama neko nesto oduzima. Pronadji mi taj upis.

Odakle ti o kompletnom urusuvanju kluba? O cemu ti pricas? Jel citas ti sta ja pisem ili samo rendom lupas pitanja?

Gde sam nazvao Partizan Frankestajnom? Nadji mi taj upis. Koji mi? Meni si replicirao prijatelju, nisam ja mnozina za navijace Zvezde.

 

Mislio sam da će jednina-množina razgraničiti gde se obraćam tebi, a šta je generalno. Ajde, moja greška što nije bilo očiglednije, svakako si autor teme na kojoj su to redovne mantre, tako da znaš na šta sam mislio, poštujem ako se ograđuješ od toga.

 

16 minutes ago, 1945 said:

 

Kakav unapred poljuljanj ego, o cemu ti pricas? Ja bas napisah juce, prekjuce da cu prvi da vam cestitam titulu ako je osvojite.

 

Ok, moje pitanje je šta pokušavaš da postigneš jednim te istim postom u 50 tomova, zanima me šta je ono što želiš da čuješ i od koga, da ne bismo morali da čitamo jedno te isto konstantno?

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Plant said:

 

Niste vi dugo bili u tom drustvu, vidi se ... mozes slobodno da dodas 1 ispred tih 5,6 miliona

 

Mi smo u to društvo upali pre 50 godina, i ne možemo iz njega izaći sve da se sutra klub ugasi. Imamo odličnog trenera, biće dovoljno 5,6...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KockoOblo said:

 

Mi smo u to društvo upali pre 50 godina, i ne možemo iz njega izaći sve da se sutra klub ugasi. 

 

To ono kad ste skinuli mrak, posle 30 i kusur godina ?

Doduse, i tu zafali jedno 4,5 godina do 50. No, dobro, to necemo da racunamo ... recimo da ste to utrosili trazeci golmana

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KockoOblo said:

Čekajte malo 😀, jel mi to neka viša sila prebacila postove na tatu, ili sam pisao direkt ovde ?Ozbiljno pitam, slab sam sa ovom forumskom gimnastikom.

 

Udarila vrućina, pada koncentracija.

 

Popij jedan sokić da se osvežiš

 

spacer.png

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Davidovca smo imali za 270k a dobio ponudu od 800k, ne verujem da bi ostao cak ni za 400k

Hollinsa smo imali za 400k a dobio ponudu od 650k, ne verujem da bi ostao cak ni za 500k

Kalinu smo imali za 1m (tu negde), a verovatno dobije duplo vise od Barse..

 

Sta nam vredi ako zadrzimo Kalinu a placamo ga 1.5m ili vise? Ostali igraci bi nam bili Uskokovic, Saranovic (taj kalibar) jer nismo mi partizan da mozemo da drzimo vise igraca koji kostaju toliko

 

Vajt je igrao za 270k kod nas (540k za 2 sez) ali verujem da su mu spustili cenu na 200k, jos su i rekli da ga zato drzimo jedino zbog rotacije jer za te pare nema boljeg na trzistu

 

 

 

Znaci imamo 7 igraca u rosteru ako ostaje Vajt. Bice 8 pojacanja, budzet od 7.5m + 100k od Kaline

 

Ja stvarno ne vidim zasto se brinete, nije nam prvi put da prodamo nosioce, skoro svake sezone su otisli najbolji i dosli neki drugi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, fillam said:

Mislio sam da će jednina-množina razgraničiti gde se obraćam tebi, a šta je generalno. Ajde, moja greška što nije bilo očiglednije, svakako si autor teme na kojoj su to redovne mantre, tako da znaš na šta sam mislio, poštujem ako se ograđuješ od toga.

Necega se ogradjujem a necega i ne, zavisi.

 

U svakom slucaju ne znam zasto neko dozivljava paranojom ako pisem nesto o Partizanu, tako je predstavljeno.

48 minutes ago, fillam said:

Ok, moje pitanje je šta pokušavaš da postigneš jednim te istim postom u 50 tomova, zanima me šta je ono što želiš da čuješ i od koga, da ne bismo morali da čitamo jedno te isto konstantno?

Ja zapravo i ne pisem to zbog vas. Znam da nece uticati ni promil na vas. Ja pisem na nasoj temi, zbog nasih, cim vidim da neko od nasih izjednacava pricu tamo gde nema osnova i to na silu, i trazi izgovore tamo gde argumenata nema. Razlozi toga mi nisu poznati pa istrazujem i dalje onako psiholoski-zanimljivo mi ako ces iskreno, vidim da se na vasoj temi mahom slazete oko sustinskih stavova, al moguce zato sto je nas dosta vise pa ima svega. U svakom slucaju kad vidim tako nesto ja napisem nesto i o Partizanu, zapravo kad malo bolje razmislim necu ni kod njih nista promeniti jer su to odrasli ljudi, al nek bude odgovor da pisem zbog sebe onda a mozda poneko i cuje nesto novo sto ce vremenom da ispliva a samim tim i pobije neke teze u koje su ljudi ubedjeni sto iznose.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...