Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Drakaris said:

Hjuston mu je ponudio 40/2, on je rekao da mu je duzina ugovora problem.

 

houston mu je nudio 45/2. 

 

naravno da mu je duzina najvaznija, kao i svima, ali nigde nije receno da zeli 20 miliona godisnje. sto bih rekao da je malo za njega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

houston mu je nudio 45/2. 

 

naravno da mu je duzina najvaznija, kao i svima, ali nigde nije receno da zeli 20 miliona godisnje. sto bih rekao da je malo za njega.

Ispravio sam, zaoboravio, znam da se radilo oko 20 miliona po godini, e sad milion, gore/dole.

 

Ali to je cist dokaz da bi on i pristao na takav ugovor.

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

problem je tu ugovor plus situacija u kojoj je hjuston. može on takav ili veći ugovor da zabode bilo gde. 

Uvek ce biti ekipa koje su spremne da daju taj novac, mozda i Niksi :s_d:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni se ne sviđa Oladipo, tim pre što mi deluje da ima iluziju o svom mestu u ligi. Nije on igrao naročito dobro ni u Pacersima ove sezone. Suštinski, tip ima sezonu i nešto malo preko dobre igre, sve ovo ostalo je dosta neefikasno. Sve i da je na karijernom vrhuncu, koji on igrač može da bude po značaju u šampionskoj ekipi, treći, četvrti?

 

Čak mi i Wiggins deluje kao bolja opcija, uprkos svim manama, makar se nikad nije ozbiljno povređivao.

Ne bih se složio nikako. Dipo je upao u treću petorku lige te sezone, to je ozbiljan individualni domet. Vigins i Oubre nikad nijesu igrali košarku na tom nivou. Problem sa njim je ta povreda posle koje izgleda prilično prosječno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

 Problem sa njim je ta povreda posle koje izgleda prilično prosječno.

 

 i tu treba uzeti u obzir nekakav kontekst. oladipo je u pacersima bio u bubbleu bas svez iz povrede a sada je u rocketsima koji su za ucinak na terenu nedefinisani i nisu sklopljeni da se takmice za pobede.

 

wiggins i oubre verovatno izgledaju najbolje ikada ove sezone, ne po statsima nego po realnom ucinku za ekipu. ali imaju ekipu i relativno proper ulogu (iako klay fali), imaju trenera i slicno

 

ja verujem da oladipo moze prilicno bolje od ovoga sada ako je ekipa poslozena ali kao sto rekoh, mene taj njegov streaky sut najvise odbija, ne toliko povreda ili trenutna forma.

Link to comment
Share on other sites

Dipo je plesao 17/18 sezone, radio je ono sto gotovo ne vidjamo na kosarkaskim parketima, naskok sa obe noge napred iz punog trka. Jedva ga je King prosao, morao je da mu lupi blokadu pa da postigne buzzerbeater trojku za 3-2 i da izrilja g7

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veoma ohrabrujuca utakmica za Pokusevskog.

 

Vratio se iz G lige i odmah prvi start u karijeri. Sut za 3 i dalje klimav ali to je nesto sto ce najlakse popraviti, ima tu itekako materijala za 35%+ sutera ako ne i vise. Ipak je ubo kljucnu trojku na kraju, dao bitna bacanja. Najbitnije je da je cak odigrao odlicnu odbranu kad se lomilo. Uopste nije spor i vec ume da isprati brze igrace u prodoru koji nemaju sanse ako ne uspeju da se odvoje dovoljno jer ima preveliki wingspan. Pritom ima odlican osecaj za asistenciju a ume i da stavi loptu na parket. Moze samo da napreduje i imace opet dosta minuta u drugom delu sezone jer ako mogu da se oslone na njega u odbrani, imace mesta na terenu i kad ga sut ne sluzi.

 

Kad ga na leto malo doteraju NBA treneri i nutricionisti, bice itekako zanimljivo koliko ce da napreduje.

 

14 poena 8 skokova 3 asistencije 2 bloka veceras.

 

https://streamable.com/f0lihr

Edited by Radalek
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Mogli bi Pelikani da najure senilnog SVG-a. Čovjek se odavno ne bavi ozbiljno trenerskim poslom. Zamisli da izgubiš od najgore ekipe u ligu 30 razlike, nevjerovatno baš.

A pritom imaju sasvim okej ekipu ali nesto ne stima. Bas ocajno djeluju na terenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

A pritom imaju sasvim okej ekipu ali nesto ne stima. Bas ocajno djeluju na terenu

 

po meni je generalni menadžer i ko je već sastavljao ekipu, jednako kriv koliko i trener. ta ekipa dobro zvuči po imenima ali smo pisali još pre sezone koliko su nelogična spojka svi ti igrači ili bar većina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...