Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

28 minutes ago, stefan81888 said:

 

Živ nisam da vidim na šta će ovo ispasti sa Lenardom ali i da li će analizirati Lejkerse i Dejvisa. 

Aj nam objasni paralele i sta se desavalo? Koliko upisa a cinjenica nidje.

 

Da se ne shvati pogresno, nema posla ovo oko Kawhija nego kako ivukoste paralele to me zanima?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Aj nam objasni paralele i sta se desavalo? Koliko upisa a cinjenica nidje.

 

Da se ne shvati pogresno, nema posla ovo oko Kawhija nego kako ivukoste paralele to me zanima?

 

 

 

https://www.silverscreenandroll.com/2019/1/29/18202657/nba-trade-rumors-lakers-pelicans-anthony-davis-lebron-james-klutch-nba-investigating-tampering

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Ne znam sto si takav, bas fino saradjuju on i CP3 , ovo su tek pripremne utakmice.

 

Wow, dace mu na tacni nekoliko kucanja i polaganja da zavrsi 1na1 sa obrucom. Bas ono majstorstvo vredno prvog pika, prosto pleni. 

 

1 hour ago, MilošVB said:

Ko je ova devojka sa gifa? Neka poznata?

 

Izvesna Day Limns, pop pevacica, kaze gugel. Licno neam pojma, uzeo sam rendom taj gif.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bice dobar Bradley kod Spoelstre, ubedjen sam.

Krivo mi je ipak na kraju sto smo se odrekli dvojca Rondo+Dwightello, dosta su doprineli i stvarno su mogli u veteranskim danima da idu na trofeje a ne na kes/backup Embiidu. Dwightello je spreman kao marinac, tu je da odradi 15-20min vrhunskog hasla. Za Geeja sam srecan samo sto ga ne gledam, Deni Boja sam lako prezalio, Bredlija izdajnika takodje...  

 

   Miami je za mene i dalje no1 tim na eastu dok osovina Butler-Adebayor koji ce biti jos bolji ovako kida. Pritom su okruzeni strasnim suterima - Herroball, Duncan Robinson, Kendrick Nunn, Draggon. Spolja gadjaju od visokih i Keli i Meyers. Okruzis takve 2 atletske zveri i defanzivne masine revolverasima, i imas dobar balans ofenza i difensa u plejofu. Harkless uopste nije lose pojacanje za njih, videlo se da je znacio Portlandu, zna Filipinski gel sa svima njima da napravi dobar sistem.

 

   Kee mi se nije pojacao prostom zamenom Bledsoe-Holiday, nikad nisam preterano cenio Jrua kao nekog mamojebca all-stara, sve je to lepo al da vredi vise napravio bi nesto ozbiljnije sa Obrvom tolike godine. I dalje tu ima dosta upitnika oko Janisa, otisli su Vesli i Hil borci, doveli su dosta polovnjaka... Super su i Middleton i Lopez, ali ne mogu mi biti najbolji na istoku. Ispraseni su od tog Majamija 1-4, jedva su metlu izbegli.

 

   BKN u teoriji deluje prejako, vise mi je upitnik Kyrie nego KD, ovaj je vanzemaljac, sigruno ce prvo povratnicke sezone biti bar top5 igrac lige. Previse talenta. Levert, Spenser, Momak iz Bruklina, prince, Brucw Bowen --> dosta talenta, ali svi zahtevaju loptu. Nisam iz fazona nece im biti dovoljno X lopti jer smo videli da vrhunskki igraci nadju taj balans izmedju sebe, ali eto videcemo. Svakako su sposobni bar za ECF< ako ne za osvajanje konf

 

  BOS - > bice jos jaci nego prosle sezone, makar na racun Tig+TT/Wanamaker+Enes zamene. Hejvord im ne treba, samo koci Brauna, Tatuma i Smarta, Kembica je upitnik al moze da bude solidan starter majku mu , Ekipa koja je igrala finala konf 17 i 18 i 20 svakako mora da bude ozbiljna pretnja za izlazak.

 

  Toronto je u padu, FVV+Siakam preuzimaju palicu od Laurija i eto sad nema vise ni Iblocke, Gasola, Lenarda, svih njihovih lidea. Prilika da razigraju Powella, Terensa Dejvisa, Bejnsa, Lena, ne verujem da su ista vise od solidne east ekipe koja ce da se bori za drugo kolo.

 

   Sto se zapada tice, tier 1 - LAL+LAC, tier 2 - DEN +DAL

   

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, delgado said:

Strasan avatar, Grofe. Jesi li to ove sezone konacno u nasem bandwagonu da li stavljas Lebrona i Lakerse ispred Jokica i Denvera ? 🙂 

Video sam od nekoga kralja na tviteru koji se potpisuje kao LeGoat koji ima cuvenu recenicu: This is why LeBron James is the greatest basketball player of all time

 

 

Na LeBronovoj sam strani do kraja karijere, a i uostalom, zbog Brona sam i poceo da pratim NBA, a ne zbog Jokica i Denvera. Nisam nesto vezan za fransize, menjaju imena i gradove kako im se cefne,. Navijam samo za igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa bolje navijati za igrace, nego za Boston ili LAL. Znas da su velika trzista, uvek ce biti pri vrhu i imati blagu prednost kod sudija.

 

Ovako sad navijam za LAL, dok je Bron tamo. Kada se penzionise, onda ce Denver imati pojacanje ili ako do tada ne budem imao vece simpatije prema drugom igracu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Drakaris said:

Video sam od nekoga kralja na tviteru koji se potpisuje kao LeGoat koji ima cuvenu recenicu: This is why LeBron James is the greatest basketball player of all time

 

 

Na LeBronovoj sam strani do kraja karijere, a i uostalom, zbog Brona sam i poceo da pratim NBA, a ne zbog Jokica i Denvera. Nisam nesto vezan za fransize, menjaju imena i gradove kako im se cefne,. Navijam samo za igrace.

 

 Tai rad, ionako je NBA liga igraca. Nisam rodjen u Mineapolisu ili Oregonu da osecam pripadnost

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...