Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jebao mi je Jokić mater, sam prevrnuo 3, 4 kategorije tako da sam na kraju pretrpeo nezasluženo visok poraz. 

Da li je nezasluzeno ili ne pitanje je, sve u svemu dobra nedelja za tebe ubacio si 600p ja bih bio zadovoljan 

Link to comment
Share on other sites

Teska nedelja iza nas uz dosta oscilacija u igri, protivnik je bio na visokom nivou, na kraju ipak zasluzena pobeda bitna za sampouzdanje ekipe, Nikola kapitenski vuce ovaj tim, u drugom delu sezone imamo nesto laksi raspored I ocekivanja su da zavrsimo u top4 a to ce u mnogome zavisiti bas od sledeceg duela ocekuje nas izuzetno tezak I bitan matchup.. 

Jokara i sinovi do pobede

Edited by Lukaku94
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kompletan si i u dobroj su ti formi svi, a ja bez Jruea koji sam osvaja stl kategoriju inače. Ako si ti otpisan, ja sam već prežaljen.

 

Kuzma ce da eksplodira sad ga AD ne igra, Wall igra protiv Vashingtona, Dramonda spremaju za trejd u Toronto, KAT ti se vraca, o Micelu da ne govorimo. U principu najebao sam,bice ovako nesto :

 

giphy.gif

 

Morace Jokic iz Detroita da pogura.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lukaku94 said:

Teska nedelja iza nas uz dosta oscilacija u igri, protivnik je bio na visokom nivou, na kraju ipak zasluzena pobeda bitna za sampouzdanje ekipe, Nikola kapitenski vuce ovaj tim, u drugom delu sezone imamo nesto laksi raspored I ocekivanja su da zavrsimo u top4 a to ce u mnogome zavisiti bas od sledeceg duela ocekuje nas izuzetno tezak I bitan matchup.. 

Jokara i sinovi do pobede

delgado 2.0, spremaj se za sledecu nedelju, ove nemas sta da trazis svakako

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...