Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

5 minutes ago, Lukaku94 said:

I jedan i drugi igrac su dva gubavaca sa 30% suta iz igre s tim sto Badi ima malo veci broj pokusaja.. Moja ekipa je nesto slabija sa asistencijama u poslednje vreme i to je jedini razlog zasto sam hteo Grejma, Badi mi je vise odneo nego doneo i mislim da imam dovoljan broj igraca slicnog kalibra( Klarkson, Dort, Geri Heris, Batum), potpuno je van pameti vetovati ovakav trejd.. Ako vec svi toliko cenite badija evo slusam ponude

@ZvezdinhoMislim da si upravo pronašao trejd partnera i rešenje za tvoj problem. Ionako ti je ekipa puna plejmejkera, a možda čak i dobiješ igrača ispod cene.

 

Očekujem barem da se zahvališ kad realizuješ trejd, ovo je 2. put da ti pomažem u 2 sezone. :)

Link to comment
Share on other sites

Krajnje pedersi  od strane svih vas koji ste vetovali(iskljucujem sisinja, on je forumaska pacovcina od  koje se ocekuje da svaki trejd bude za veto - sem njegov naravno). 

Degli je sam priznao da je doveo ortaka na fantazi, a koliko vas se inace medjusobno inace poznaje? 1 komesar ponavlja trejd 3-4 puta, vraca igrace kom zeli i i dalje ostaje komesar a nama obarate nesto za sta je receno da je ok. 

 

Sami ste rekli da je realnije bez Dorta, tako je i uradjeno. 

 

Degli nemoj da si sisica. Ako si igrao sa sisinjom ne znaci da poprimas njegov karakter. Igramo do kraja  pa makar ga obarali na svaka dva dana

 

 

edit

 

uostalom, sta fali. dobra je fora. bolja od pacovskog humora 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

Krajnje pedersi  od strane svih vas koji ste vetovali(iskljucujem sisinja, on je forumaska pacovcina od  koje se ocekuje da svaki trejd bude za veto - sem njegov naravno). 

 

Degli nemoj da si sisica. Ako si igrao sa sisinjom ne znaci da poprimas njegov karakter. Igramo do kraja  pa makar ga obarali na svaka dva dana

 

 

giphy.gif

 

 

?????????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lavrnja je prešao sa drugom da igra, oslobodio xpertu fransizu

Svašta nešto se dešavalo a ovde ljudi namerno veruju, evo bOro sam priznaje da je trejd legit i da je iz zajebancije glasao za veto

Sad ću ja iz zajebancije da ne nameštam tim do kraja pa me vi izbacite iz zajebancije

Pa svejedno neće biti regulare 

Iz zajebancije 

Moreeee mamicu vam jebem!!!

Link to comment
Share on other sites

Znas ti dobro kome saljes PM da se glasa za veto. Ne pravi se blesav.  

 

Ovde prodje FA igrac za igraca sa drafta, a ne prolazi  trejd dva igraca iz iste runde  samo zato sto vam se diglo da to uradite. 

Degli jbt nemoj da me brukas. Bolje izadji ako numes da se zajebavas

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam vetovao i kaosev /zvezdinhov i vaš trejd sa drugarom, jer su isti 

 

 

jedina razlika razlikica je što vi pokušavate drugi put da bezobrazno pokupite bericet za sebe a ovaj drugar vam valjda dozvoljava jer ste ga preporučili za ligu 

 

umesto da pazite da niko ne posumnja na šemu, vi još sns bahato napred 

 

pa posle ta dva puta bi vam vetovao da dajete lebrona za muskalu i marc gasola 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je trejd ok, mislim da sam glasao allow ili nisam ni glasao, ne secam se. Onaj sa Dortom sam vetovao iako igram sa 'ostecenom' stranom sledece nedelje. Mozda vise cenim Grahama jer je prasio fino protiv mene pre 2-3 nedelje. 😄

 

Meni je ovaj trejd more legit od Clarke za Nurka, iako sam ja onaj koji je dao Clarka. 😄

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja slao nekome, pa cele sezone nisam nikome poslao ni jedan PM povodom glasanja za trejd. Paranoja @maXa88 pocela da te hvata. Slao sam nekad, al to su bila davna vremena.

 

Delgado Bora je pricao za Procketov trejd  sa Lavrnjom kad  smo ga 2.put iz zezancije oborili, kad ste i vi tad u tome ucestvovali isto jer se Procke osilio. Pozdrav Procke , nedostajes nam. 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Lavrnja je prešao sa drugom da igra, oslobodio xpertu fransizu

Svašta nešto se dešavalo a ovde ljudi namerno veruju, evo bOro sam priznaje da je trejd legit i da je iz zajebancije glasao za veto

Sad ću ja iz zajebancije da ne nameštam tim do kraja pa me vi izbacite iz zajebancije

Pa svejedno neće biti regulare 

Iz zajebancije 

Moreeee mamicu vam jebem!!!

 

izbacice te koliko večeras a ti možeš samo na sebe da se ljutiš 

Link to comment
Share on other sites

Pošto je jasno da ovde ima ljudi koji sporije/slabije kapiraju, a u želji da ostanem jasan i ne budem pogrešno shvaćen, iz zezanja sam 2x glasao za Lavrnjin trejd od pre nekoliko sezona, koji je bio legit, ali je pomenuti tada zaslužio da bude driblan, zbog nekih svojih pređašnjih poteza. :kece:

 

Što se ovog sadašnjeg tiče, ne da je za veto, nego...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

ja sam vetovao i kaosev /zvezdinhov i vaš trejd sa drugarom, jer su isti 

 

 

jedina razlika razlikica je što vi pokušavate drugi put da bezobrazno pokupite bericet za sebe a ovaj drugar vam valjda dozvoljava jer ste ga preporučili za ligu 

 

umesto da pazite da niko ne posumnja na šemu, vi još sns bahato napred 

 

pa posle ta dva puta bi vam vetovao da dajete lebrona za muskalu i marc gasola 

 

 

Videli smo od hed ofisa lige da to tako treba i da prolazi. Sto nisi lobirao da se smeni komesar ako ti smeta? 

Ne secam se da si moralisao tad i da ti je smetalo

 

(Osim ako nisi bio u b ligi. Onda izvini jbg)

 

Borice

Sta je konkretno za veto? Jel to sto igramo protiv tebe 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

ja sam vetovao i kaosev /zvezdinhov i vaš trejd sa drugarom, jer su isti 

 

 

Zasto si protiv mene  uini, hteo si da ostanem bez 27 poena Lua :classic_sad: I nije to samo moj trejd, nego i Xpertov, zajedno donosimo odluke vezane za trejdove.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

ja sam vetovao i kaosev /zvezdinhov i vaš trejd sa drugarom, jer su isti 

 

 

jedina razlika razlikica je što vi pokušavate drugi put da bezobrazno pokupite bericet za sebe a ovaj drugar vam valjda dozvoljava jer ste ga preporučili za ligu 

 

umesto da pazite da niko ne posumnja na šemu, vi još sns bahato napred 

 

pa posle ta dva puta bi vam vetovao da dajete lebrona za muskalu i marc gasola 

 

 Nije, nego veTujes čisto iz tvojih ličnih interesa jer smo ti konkurencija za opstanak

 

 Mojne da se foliraS i ti

 

  

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

ja sam vetovao i kaosev /zvezdinhov i vaš trejd sa drugarom, jer su isti 

 

 

jedina razlika razlikica je što vi pokušavate drugi put da bezobrazno pokupite bericet za sebe a ovaj drugar vam valjda dozvoljava jer ste ga preporučili za ligu 

 

umesto da pazite da niko ne posumnja na šemu, vi još sns bahato napred 

 

pa posle ta dva puta bi vam vetovao da dajete lebrona za muskalu i marc gasola 

 

Jedini razlog zbog kojeg sam glasao za allow Zveki-Ćaos trejda je zato što je Zveki uporan u nameri da se samoubije, pa zašto da mu to ne dozvolim. Pride je još pripremio jako obrazloženje. Ista situacija kao kad je Grof poklonio Nurkića weeb-u.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Jedini razlog zbog kojeg sam glasao za allow Zveki-Ćaos trejda je zato što je Zveki uporan u nameri da se samoubije, pa zašto da mu to ne dozvolim. Pride je još pripremio jako obrazloženje. Ista situacija kao kad je Grof poklonio Nurkića weeb-u.

 

Helooo, par postova iznad, video, nocasnja utakmica Klipersa....

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

 Nije, nego veTujes čisto iz tvojih ličnih interesa jer smo ti konkurencija za opstanak

 

 Mojne da se foliraS i ti

 

  

 

 

 

Zar to nije "legit" i normalno sa Wini-jeve strane ili bilo koje ekipe koja se bori za opstanak?

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Videli smo od hed ofisa lige da to tako treba i da prolazi. Sto nisi lobirao da se smeni komesar ako ti smeta? 

Ne secam se da si moralisao tad i da ti je smetalo

 

(Osim ako nisi bio u b ligi. Onda izvini jbg)

 

Borice

Sta je konkretno za veto? Jel to sto igramo protiv tebe 

 

 

i tad sam glasao tri puta za veto, pisao 15 x?! postova na temu samo tebe boli patka kada se ne radi o tebi pa se ne sećaš 

9 minutes ago, delgado said:

 

 Nije, nego veTujes čisto iz tvojih ličnih interesa jer smo ti konkurencija za opstanak

 

 Mojne da se foliraS i ti

 

  

 

 

 

ne znam šta će mi pomoći dal imate loua ili brooksa, plus me zabole da li ispadam ili ostajem ako ne stignem u plej of. i kaos je isto kandidat i za b i za plej of 

 

hteo si da budeš bezobrazan sa drugarom na lageru i sad se ljutiš na sve druge a trebalo bi na sebe 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Zar to nije "legit" i normalno sa Wini-jeve strane ili bilo koje ekipe koja se bori za opstanak?

 

Ja tu ne vidim nikakav problem.

 

 

nije legit niti je to slučaj 

vučić naučio narod da spinuje i sad su svi magistri na temu 

12 minutes ago, delgado said:

 

Samo neko to napiše kao vini perfidno a neko je otvoren kao bOra jbg

 

džaba ti ta neotesanost i uostalom boli me patka

 

meni ovde ni iz džepa ni u džep 

 

25 minutes ago, Itachi Uchiha said:

. 😄

 

Meni je ovaj trejd more legit od Clarke za Nurka, iako sam ja onaj koji je dao Clarka. 😄

 

i ovo sam vetovao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, đubrivo. said:

 

 

i tad sam glasao tri puta za veto, pisao 15 x?! postova na temu samo tebe boli patka kada se ne radi o tebi pa se ne sećaš 

 

ne znam šta će mi pomoći dal imate loua ili brooksa, plus me zabole da li ispadam ili ostajem ako ne stignem u plej of. i kaos je isto kandidat i za b i za plej of 

 

hteo si da budeš bezobrazan sa drugarom na lageru i sad se ljutiš na sve druge a trebalo bi na sebe 

 

Nemam ni lua ni bruksa

To je maxa poklonio lua ...

U pitanju je sasvim legit devonte hield trejd

To što je vetovan to je druga priča. To što me poredis sa sns To je isto druga prica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...