Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Da krenem i ja malo vasim stilom :

 

Da sam samo Vuda uspeo da uzmem u 3.rundi ko sto sam hteo mislim da bi imao Top3 ekipe, nego uze ga Dovla i sad nece da ga trejduje nikome :classic_sad:

 

Ja hteo da ga dignem kao kao drugog pika sa 37 pozicije ali nisam mogao da propustim SGA... Imao sam potom  44og ali Dovla je bas bio bRezobrazan 😴

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

vidi se da si delgadov i maksin drugar

 

pa pola ekipa nema konkurenciju ako ih posluzi zdravlje. 

btw otto porter i batum je bas zajebana kombina, srecno

 

De si  uini? koja je fora promenom nicka?

 

btw

mislis da je julius zajeb?

Link to comment
Share on other sites

Sta da se radi, imamo 3 DD igraca, jedan od njih je i TD, moze da pravi DD i sa A i sa skokovima. A sto je najlepse, obezbedili smo jacinu i u asistencijama, a jaki smo i u skokovima. Bacanja ce da trpe, blokade nece biti kao prosle godine sa Hasanom  i Obrvom, ali ce biti solidne, Hasan ce i u SAC biti verovatno 2+blk igrac. FG% ce biti raznolik i generalno tu nema pravila, ima solidne municije i asistencija sa njima u vidu bekovske linije Graham-Lou Williams-K.Nunn-KCP, a tu su i kradje gde su dobri lopovi Tedi (i za OFFREB) i KCP. Hailburton je Maxina kocka, svakako cemo kopati vise nego ikad, Leri Nens je tu neki PF/C koji uzima minute iza startera na tim pozicijama i dobar je izvor skokova, moze i blokade, moze nekad za zabode DD i hustle statse. Cam Johnson mi se svideo kako igra u bablu , a Miles Bridges je isto neki krilni projekat mada u Sarlotu ima dosta zanimljivih igraca pored Devontea i njega -> Rozier, LaMelo Ball, PJ Wsh, Hejvord sad tu moze imati dobre statse kad je dosao...  Ali, videcemo, svakako je kocka i on. 

   Vec u startu prejak mecap sa nbkom koji ima Giannisa, CPa, Brogdona, Hejvorda, Rozira, Kolinsa -> Svidja mi se kako je draftovao. Tu su i Mo Wagnerica, OG madafaka i TT mada mora se priznati da je ovo potencijalna bolnica u najavi. Vec ima 3 DTD-a.. Mada imamo i mi 2.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Sta mislis kakvu ce taj kenard imati produkciju u Klipersima pored 10 ljudi koji zele loptu? Ja kazem ni blizu onu u Detroitu.

Neka metne 2 trojke i meni dovoljno taman da bude bench mob uz milsa i rodni hoda ekipa dajemo po 2 trojke i nista drugo ne radimo.

Doduse hood ce da bude starter do srpske nove godine samo neka udje u ritam.

white dobio kintu sa tim i nisam odusevljen bolje bi igrao da su ga disrespectovali. Ali dobro imace 30 minuta sada sigurno. Debeli lma igra za pare i poslednji jaci kratki ugovor tako da ocekujem boom od njega pa makar ga uvalili bostonu ili majamiju

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ocekivao sam vise waivera ono samo 1.
Dobrodosao JJ pa da me nateras da oteram nekog preko trejda pre povratka ovog 2.

Ako nastavi u memfis formi za 20 minuta ima da napravi lom.

 

Dobro me podseti da uzmem igrača sa FA, hvala. 😄

 

Milion PFova imam ali nema veze. 

Link to comment
Share on other sites

Kazi Chaose sta trazis nikad ja ne nudim, uvek da vidim koliko vlasnici cene svog igraca i da li se to uklapa u moju procenu
@Stefi uvek tu da pomognem, nema nista za danas sem ovog bagavog Wanamakera; 
Solidna strategija bore ali svi ti sem mozda dana kurcu vrede.
Inace ima jos solidnih na FA, ubacio 30 na watchlistu samo anderson i ova 2 mojih dignuti.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kazi Chaose sta trazis nikad ja ne nudim, uvek da vidim koliko vlasnici cene svog igraca i da li se to uklapa u moju procenu

 

Ne znam brt, igrači su ti ili krševi teški ili znatno bolji od Kennarda. Možda neki paket da napravimo, gde bih ja ciljao WCJ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Maticu sta trazis za WCW=a, mada mi se vise trejduje onaj drugi igrac , znas koji al ajd.

WCW je nestao pojeo ga WWE, ovo je gospodin WCJ. Imas ukusa 2 mlada igraca koji bi trebalo da naprave korak napred ako se opet ne sjebe WCJ.
@Chaos nikakvi paketi, ja gledam da otvorim mesto do sredine januara kada ocekujem ova 2 gospodina da se vrate a ozbiljno verujem u Josha Jacksona vratio se kuci, hvali ga trener poceo 3 da daje. Sve sto meni treba 3&stl, jak ppm. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

zna boro šta radi, kyle anderson će da bude vrlo dobar fantazi asset dok god je JJJ u autu

 

mada, ne mogu da pobrojim sve situacije u kojima je prethodnih sezona bio ćorak za 20-25 minuta ali sad je pre-seazon krenuo silovito, možda se promenio

Nije njemu JJJ problem vec i Winlow koji rade sve sto i ovaj samo bolje.
Imace svojih 5/6 reb uz po koji stocks dok se ne vrate ova 2; Ima jos bolji fantazi aset iz memfisa ali i on je ne-suter pa mi nije trebao..
@Zveki nisam ispratio storylineove od Sumerslama tak da nemam pojma 😄 ako izadje vest bacim pogled

Link to comment
Share on other sites

Gledao si Mandolorijana valjda ?  Sta je ovo Boro spicio xy izmena  a stoji mu  0 izmena, evo vidim i Stefi uzeo Morisa a stoji  0/5. Sta je ovo ???

 

Stefi polako s te izmene i onako imas vise igraca koji igraju.

 

Edit: Izgleda nikome ne racuna izmene, sta se ovo desava ??? Gde ste bili s tim kad mi je bilo malo 14 izmena:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Gledao si Mandolorijana valjda ?  Sta je ovo Boro spicio xy izmena  a stoji mu  0 izmena, evo vidim i Stefi uzeo Morisa a stoji  0/5. Sta je ovo ???

 

Stefi polako s te izmene i onako imas vise igraca koji igraju.

 

Edit: Izgleda nikome ne racuna izmene, sta se ovo desava ??? Gde ste bili s tim kad mi je bilo malo 14 izmena:lol_2:

 

mislim da je svake sezone pre početka prve tekme tako. možeš da menjaš kol'ko 'oćeš

 

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nije njemu JJJ problem vec i Winlow koji rade sve sto i ovaj samo bolje.
Imace svojih 5/6 reb uz po koji stocks dok se ne vrate ova 2; Ima jos bolji fantazi aset iz memfisa ali i on je ne-suter pa mi nije trebao..
@Zveki nisam ispratio storylineove od Sumerslama tak da nemam pojma 😄 ako izadje vest bacim pogled

 

pa dobro, cenim da mu je dosta ako isporuči svoj versatility za nedelju - dve, tj par duela. posle može da ga baci

plus je nakrcao sve igrače koji su out, skuplja ih boro k'o veverica lešnike :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...