Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Meni je apsolutno najvece iznenadjenje bio Paskal. Ja trazim da ga uzmem u 12 rundi, znam da ce Drejmond da pauzira dva meca i da iskoristim to za prvu nedelju, kad ono digao ga Lavrnja u 9. rundi :classic_ohmy:

7 minutes ago, Squabbit said:

sta kazete experti?

 

Brogdon/White/Sexton/G Hill

Kawhi/Bazley/OG/
Pokushevski/Gay//Juancho
Nurk/WCJ

Imamo Nurka i Pokusevskog. Da im Bog da zdravlja.

 

WCJ je iz nekog razloga bas bio potcenjen kod nas, otisao je krajem pete runde. Mislim da imas tim da napadnes prolaz u A ligu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Odlican tim veverice; Krila su ti brutalna; OG je meni uz Wiginsa bio meta u tim srednjim rundama, verovatno ce i 5 da igra ove godine. Bazley je verovatno najveci highreward od svih iz OKC.

Juancho moze da bude starter sa Laymanom se kolje; Kkoji White  Colby ili Derick?
+ 1 C ti verovatno fali ali ako je Derick imaces roster otvoren za tog C.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jako zeleo Bejzlija, ali nisam mogao da ispustim 18 ppg Furnijea, plus sam bio slab sa bekovima.

 

Bejzli ce biti sjajan u haslu, a nekad ce doci i do DD-a.

 

5 minutes ago, mr clutch said:

Nzm sta da se ocekujem od Pokua, ali amo je neki tim idealan za njega onda je Okc. Imace minutazu, samo da uspe da je iskoristi.

Ne znam ni ja, ali produkcija koju sam video na utakmici i po statsima mi se jako svidela. Jos ce on zasigurno da ima i dobru potrosacku korpu. Ni njemu DD nije stran ako odigra 25 minuta.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Poku OK izgleda ofanzivno I na skoku, ali u odbrani je kriminalan. Dobro je za njega sto OKC nema imperativ pobede, pa će imati solidnu minutazu. Nzm koliko će moći da napada licem atletski moćne igrače. Da je dobar suter I vrapci znaju. 

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jos boljeg White imas fino :D.
Bazley je verovatno 8 runda bio? Kog si dignuo u 1 Kawhija ili Nurka?
Mislim daj draft da vidim koliko se razlikuje od naseg bilo ovde reachovanja do marijanskog rova

Birao je Kavaja. Da sam na njegovom mestu sa te pozicije bih  birao Bookera. Ne doprinosi nešto preterano Kavaj za fantu plus loading manegment. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jos boljeg White imas fino :D.
Bazley je verovatno 8 runda bio? Kog si dignuo u 1 Kawhija ili Nurka?
Mislim daj draft da vidim koliko se razlikuje od naseg bilo ovde reachovanja do marijanskog rova

Evo redom. Castili me ovi moji 🙂 

Kawhi
Nurk
brog

WCJ
Coby
Sext
OG
Bazley
Poku
gay
Hlll
Juancho
🙂🙂 
 

Link to comment
Share on other sites

Pa sem Kawhija tu si mozda mogao nekog sigurnijeg posto on nema sile zbog tih "genetskih" problema da igra svaku. Ovo ostalo je odlican draft.
Hill dok igra u OKC bice veoma koristan kao Gejcina sto je godinama u Spursima; Juancho je 50-50 starter. 
Poku i kod nas je rano dignut ali vidim razlog; on i Muskala su pf/c sa klupe +Al objektivan kandidat za neko gasenje ako se bude jurio 1 pik. (i hill za trejd u PO ekipu ali pst ). Kod njega morati strpljivo da se ceka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kae:

PG) Facu, Maledon;

SG) DeRozan, Smart E.Gordon;

SF) Kawhi, MPJ, P.Williams;

PF) Tatum, Millsap;

C) Boogie, Boucher.

 

Ne mogu da kažem da sam prezadovoljan, ali sa ovako malo pripreme i usranim 17. pick-om i nije loše.

Dosta rizika ali i dosta potencijala.

 

 

P.S. Ko je zainteresovan za trejdove neka odmah šalje poruku.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Squabbit said:

taytum, booker , ayton bili umesto kawhi al ciljao sm nurka u 2oj pa nisam hteo aytona

Pa Tejtum na tvoj tim ako bas nisi hteo duplog C. Tajtum ce biti slican Kawhiju samo jbg verovatno igra svaku. Nurka sam i ja gledao u ranoj 2 ali Sabonis mi bio bolji pik muski izvukao 3p prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Lamelo, Divindividividi,

Mekolum, Ričardson, Huerter, Kulver,

Keli Đubre,

Zajon, Gej,

Bam Bam, Džavejl.

 

Naravno da je brat pokupio i verovatno penzionisanog Taža Gibsona, ali dobro, lakše je kad odmah imamo jedno prazno mesto. Plan kada smo videli draft poredak je je bio Buker/Bam/Simons/Zajon kombinacija, ok smo prošli tu. Dalje već nisam pratio ništa.

 

Nisam oduševljen ekipom, ali bolje od autopika svakako, ima čime da se krene u akciju.  

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, zorex said:

Naravno da je brat pokupio i verovatno penzionisanog Taža Gibsona, ali dobro, lakše je kad odmah imamo jedno prazno mesto.   

 

a to li je. iskreno začudili su me pikovi 3 i 4, oubre i makoluma za ono koliko "poznajem" tvoj rezon. bilo je malko ranije

(nisam znao da nisi birao)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...inače, iz meni nepoznatog razloga nisam stavio u queue igrača kojeg sam izmislio, WCJa a ni wisemana

kad je barry white maznuo myles turnera kojeg sam ciljao, nekako sam uvrteo sebi u glavu da su mi ostali brook i draymond green od notable visokih - pa kad mi je miškoooo uzeo drejmonda, bio sam u fazonu nemam šta da biram, brooka it is

 

ko zna zašto je to dobro  : i

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

a to li je. iskreno začudili su me pikovi 3 i 4, oubre i makoluma za ono koliko "poznajem" tvoj rezon. bilo je malko ranije

(nisam znao da nisi birao)

Da, ja bih tu uzeo i Tomu Brajanta, pa bih posle razmišljao šta s njim. Brat se vodio onim da popuni petorku. Lamelo mi se i sviđa kao kasniji pik, Ričardson pored Luke može da odigra bolje nego u Fili, ali kasniji pikovi... bukvalno još dvojica od trojca Kulver, Huerter, Mekgi mogu biti za bacanje. Videćemo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stefan81888 said:

Valja mi svakog jutra zapaliti sveću za Kembino zdravlje. 

 

lako je sad biti pametan ali meni se čini da graham, rozier, wall, sexton pa i fultz sa manje pts a više ast mogu da pariraju kembinim statsima a trenutno igraju. kemba čak ni nema datum povratka?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...