Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

41 minutes ago, maXa88 said:

@stefi

 

evo  smara me degli. spremio skripte za svoj prvi samostalni draft. Nabrijan je do jaja, vec danima samo o draftu prica. Bukvalno kad udjem u toalet u ogledalu vidim njega kako kaze- tebraaa moramo uzeti kantera u 12 rundiii

 

  Kanter u XII rundi nego sta. Bez Enesa nema sampionskog tima! 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, maXa88 said:

@stefi

 

evo  smara me degli. spremio skripte za svoj prvi samostalni draft. Nabrijan je do jaja, vec danima samo o draftu prica. Bukvalno kad udjem u toalet u ogledalu vidim njega kako kaze- tebraaa moramo uzeti kantera u 12 rundiii

 

Ispoštuj čoveka i uzmite Kantera, evo ja ću da ispoštujem Mileta i uzmem Makolumu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

ako ovako blefirate i na kartama, teško vama. ovo vrišti uzimamo ga u 6-7 rundi ali napisacemo 12, pa niko neće da ga digne pre 10e a tad smo već u meksiku 

 

 Maxa se ove godine konacno ne pita ni jednu rundu, sto je veliki pomak u odnosu na sve prethodne draftove. Veruje mi u potpunosti! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 

 Maxa se ove godine konacno ne pita ni jednu rundu, sto je veliki pomak u odnosu na sve prethodne draftove. Veruje mi u potpunosti! 

 

Ne verujem ti nista ali imam titulu tako da opusteno pratim i cekam da tresh tokujem kolege fantazere. 

 

nema uinija i dalje. sta mu se desilo? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Zems, skripta!!!!

 

Ili neku dobru app da vidim transfere posto Roto ne fercera:D

 

Skripta je na A4 papiru, ucenje sa razumevanjem, a ne sve napamet iz knjige i snalazenje kad ti neko kao na primer tvoj bivsi coowner uzme igraca ispred nosa, imam osecaj da ce opet to da mi uradi.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...