Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

6 hours ago, McLeod said:

Slazem se sa StelaRosom, Arteta ce se vise oslanjati na odbranu, to nije Arsenal koji znamo i volimo, ali ce taj fudbal doneti rezultate. Odbrana nam je stvarno beton, moguce i najbolja na svetu trenutno, na celu sa Salibom koji je jedan od najboljih ako ne najbolji stoper na svetu. Imamo rotaciju i versatilnost, plus Raja je jako potcenjen golman, ne znam zasto, a ako je i dalje iza Edersona i Alisona, to nije daleko. Protiv Totenhema je imao nekoliko intervencija koje su izgledale rutinski jer mu je pozicioniranje elitno. Remzdejl bi primio bar jedan gol sasvim sigurno.

Raja je na startu ove sezone već 20% bolji golman od prošle.Baš deluje sigurno.Sad više nema iznad glave da mu "visi" Ramsdejl kao miljenik navijača.Inače,Arsenal je pokušao da dovede golmana Espanjola za 25m£ ali oni nisu hteli da ga puste pa je doveden Neto.

Što se odbrane tiče,ne mogu da ne pomislim koliko bi Timber značio prošle sezone da je bio zdrav.Kakvu konkurenciju ima Arteta u zadnjoj liniji :Hail: .

7 hours ago, NikolaTest said:

Sreca Arsenala da se Odegard povredio pred Totenhem i Siti u gostima. Cudno zvuci ali po meni je tako.

 

U tim utakmicama Arsenal svakako ne bi insistirao na posedu i posebnoj dominaciji na terenu.

Arteta je prosle sezone protiv Sitija obe igrao cekalicu, sa idejom da ne izgubi.

Protiv Totenhema je bilo sad isto a verovatno ce ista utakmica biti i protiv Sitija.

 

Protiv slabijih protivnika gde treba probiti blok bi bila patnja bez Odegarda (nadam se da se vraca brzo).

Delimično se slažem ali mnogo će nedostajati Odegard protiv Sitija.Pored kreativnosti on baš dosta i pretrči tokom utakmice.Nekad mi deluje da može da odigra još jednu.

Makar se Rajs vraća pa će biti čvrstine na sredini.

Nadam se da će protiv Atalante odigrati kombinovani sastav.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...