Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

I mene plasi da je preblizu kraj prelaznog roka i da cemo preplatiti nekog bezveznog igraca.

 

Rugani je klasicna italijanska skola stopera. Solidan u svemu, nista specijalno overall, ali za nas bi trebalo da bude ok da se bar pokrpe rupe. Vrlo je moguce da ce se dobro uklopiti sa Sokratisom.

 

U sustini, slicne gradje kao Koselni, solidno brz, dobra anticipacija (ovo sto sam gledao), sto je i najvaznije za takav tip igraca.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tirni i David Luiz stižu danas, sve završeno i ako prođu lekarske preglede, naši su.

Ovo je već dosta ozbiljnija priča. Imamo 3 rešenja levo, za nekoliko formacija, desno ćemo gledati i Najlsa nažalost, a plašim se i Čembersa. Imamo još 3 nedelje da uvaljamo Mustafija i Ozila negde.

Mene brine nedostatak špiceva, jer nije baš pametno ući u novu sezonu sa 2 seniorska špica, klinci su ipak nespremni za PL.

 

Biće ovo vesela sezona za gledanje svakako.

Edited by BratMinli
Link to comment
Share on other sites

Ako bi dosao Rugani to bi vec bilo nesto. Mislim da nam ne treba vise spiceva, Pepe takodje moze da igra napred, plus Nketija i Nelson bi trebalo da dobiju neku sansu da vidimo ima li tu materijala ili ne.

 

Jos jedan iskusan veznjak bi trebalo da dodje i imamo posle ko zna koliko godina dobro pokriven tim koji moze da bude konkurentan.

 

Ne svidja mi se sto dolazi Luiz, on je vec nekoliko sezona bivsi igrac. Ali sta radi Celsi, sa zabranom transfera oni su pustili i Luiza i Kejhila, ziv nisam za njih ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da će Nketia u Lids na pozajmicu. 

Slažem se za iskusnog veznjaka, ali teško da će nešto biti od toga. Toreira, Genduzi, Sebaljos i Vilok. Perspektivan vezni red,ali ne i dovoljno dobar za neke ozbiljnije stvari. 

 

edit:biće veselo gledati Luiza i Genduzija zajedno na terenu 😁

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2019 at 7:39 AM, McLeod said:

Na nivou sezone, mi smo primili previse golova, a postigli smo solidan broj. A onda recimo pogledas april i vidis da smo tu postigli 6 golova, a primili 10, a ako oduzmes pobedu protiv Njukasla 2-0 prvog aprila, koja nam prakticno zavrsava period dobre igre (i Votford smo dobili 1-0, niko ne zna kako, mogli smo pet da primimo), statistika je 4 data i 10 primljenih golova, na pet utakmica.

 

U februaru smo na cetiri postigli 10 a primili 5, sa sve tri primljena od Sitija.

I ja gledam april i vidim da su primili po tri gola od timova kao sto su Crystal, Wolves i  Leicester, a koliko me secanje sluzi Emery je u tim utakmicama drzao Obamajanga na klupi ili ga izvodio iz igre u drugoj polovini. E pa ako tu nije problem sa odbranom, onda nista.:classic_ninja:

U svakom slucaju Luis ce biti neka pomoc u toj truloj odbrani. Nisam neki ljubitelj Luisa, jos iz vremena kada je igrao u PSGu , ali je cak i danas bolji od onog sto Arsenal ima trenutno. 

Link to comment
Share on other sites

Konacno nesto smisleno od Arsenala, sto se prelaznih rokova tice. Pokrpili smo tacno gde najvise skripi. Moze ovo da bude ozbiljna prica sto se tice PL-a. Licno mislim da ove sezone mozemo lagamo do mesta za LS. Za nwsto vise trebacw nam bar jos dva ovakva prelazna roka. Uglavnom prva mesta su zacementirana, posle ide Totenhem, pa mi. Celzi i Junajted su po meni iza nas po kvalitetu.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo uboli 35-40mil za Ivobija?!!! Ako je ovo Eduovo maslo, svaka čast! Odradili smo ovaj prelazni rok odlično, s obzirom na budžet, na kamene oko vrata u vidu Mustafija i Ozila, pa i Mikija. Nama su sada mnogo olakšana sledeća 2 prelazna roka. Jedva čekam da vidim prvih 11 u nedelju i nadam se pobedi i dobroj igri.

Link to comment
Share on other sites

Tirni za 25 miliona.

 

Za Monreala se interesuje Malaga, videcemo sad, verovatno on odlazi.

 

Daj jos jednog stopera, offloaduj Mustafija, Kedira i vozi. Sad, pitanje da li bi Kedira pristao da bude u rotaciji, verovatno je zato sve stalo.

Link to comment
Share on other sites

Kad se sve sagleda potpis Luiza i nije tako loš. Nisu mogli da dovedu vrhunskog štopera, pa su za male pare doveli iskusnog  koji je ipak bolji od Košelnog koji je napustio ekipu. Ako se pojavi prilika, ko zna, možda u Januaru dovedu nekoga. 

Sjajan posao uprave ovog leta. Prvo su smakli Bolda koji ništa nije uradio, i doveli Ljumberga u prvi tim, čoveka koji je radio u mlađim kategorijama.Doveli su odlične igrače i otarasili su se dela škarta. Posle dugooo vremena počinjem da verujem u svetlu budućnost kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko planiramo, a nadam se da hoćemo, da igramo 3-5-2/3-4-3/5-3-2, kako god, uglavnom sa 3 pozadi, Luiz je idealan, izosiće loptu, neće biti toliko opterećen markiranjem i biće tu kao osigurač. Odmah će biti lakše i ostalim štoperima pošto neće morati da iznose loptu. Monreal je višak sada pa ukoliko ode, dobri smo.

Miki mi je još misterija, da li mu treba još dati šansu ili ga uvaliti negde...nisam pametan. Kada ga gledam, dođe mi da ga lično vozim u Dortmund, a kada vidim koliko krila imamo, onda ukoliko ode, imamo mali problem. Ovaj prelazni rok za sada, odličan 5. Nadam se i Ozilovom odlasku.

Link to comment
Share on other sites

Problem odbrane i dalje postoji, samo je neznatno popravljen dolsakom Luiza. I dalje imas dva spora centarhalfa i otvoreno pitanje bekova. U svakom slucaju napredak je to sto su otisli Koselni i Lihtenstajner. Mogli su da kupe Tripijea od Totenhema, ali sada je kasno. Kupovina se zavrsila do januara, a bilo bi lepo da prodaju neke od luzera u timu, pre svega Ozila i Mustafija.

Link to comment
Share on other sites

Emeri nije los trener, cak suprotno, ali se mora imati strpljenja. Treba dve-tri godinw da se pociste vengerovi krsevi i lose kupovine. Stoji da su nam stiperi i dalje spori, ali je ovo mnogo bolje nego prosle godine. Dve stetocine manje. Jos kada bi se oslobodili Ozila, dabogda crkao onaj ko mu produzi ugovor kada su mogli da ga se oslobode.
Da vidimo da li moze ovaj Tirni da bude legit PL igrac i da li ie Genduzi napredovao do te mere da bude faktor na svojoj poziciji. To bi bio ozbiljan upgrade sam po sebi a u zimskom prelaznom roku se mora dovesti jos jwdan kvalitetan stoper i pojuriti Zaha. Ako smo vec krenuli u rekonstrukciju, treba je zavrsiti sto pre i spreman docekati sledecu sezonu kada ce mozda biti moguce ici na nesto vise, ako se ova sva pojacanja pokazu kao kvalitetna.
Evo cekam da pocne nasanprva utakmica, nadam se pobedi i pocetku uspesne serije na startu. Bilo bi dobro da odmah ne zaostanemo za konkurencijom.
Sta jw sa Beljerinom?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...