Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Ne znam.Tirni se povredio i nije uspeo da pokaže koliko vredi,a deluje da ima kvalitet.Mislim da bi on morao da bude prva opcija.Onda je logično da će prodati Kolašinca koji je rupa pozadi.

 

edit:Priča se da će vlasnik da gurne keša u klub kako bi pomogao da se prebrodi ova kriza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam gledao.Video sam golove protiv Čarltona.

Nadam se da je dobar.Kad smo kod štopera,Salibu proglasili najboljim mladim igračem u Francuskoj.Videćemo može li odmah u prvi tim.Ustvari,kakvi su nam štoperi-može.

Biče zanimljivo transfer leto za Arsenal.Arteta će morati da nešto proda kako bi doveo pojačanja koja mu trebaju.Treba zadržati Aubu i malog Saku.Parti se pominje da bi želeo dođe iz Atletika.

 

Pre svega,treba pokušati izboriti LS nekako.Nije nemoguće.

Link to comment
Share on other sites

Pep plače već nedeljama kako nisu spremni, rizici od povreda su veliki, titula je već rešena itd....što znači da su spremni itekako. Mislim da neće biti punjaža, ali se plašim povreda, pre svega superstarova, Martinelija i Pepea. Odigrati muški, potisnuti im bekove pozadi, da im krila budu sama bez podrške. Tu bi Martineli i Pepe mogli imati svoje uloge - ako budu igrali. Štoperski par me zanima koji će izaći pošto je i Holding dobro radio. Možda da se odigra Holding-Sokratis i Mari, ali onda mora biti Toreira ispred. Nisam pametan kako ćemo izaći večeras. 

Link to comment
Share on other sites

Koji crni (hahah) Najls.. Ozil takođe ne mora. Mateo je done za ovu sezonu, mislim da ni na treninzima nije bio u top postavi. Nešto nije u redu sa njihovim odnosom i sa njegovom glavom, valjalo bi to srediti pošto je veliki potencijal. Mislim da je Toreira u full treningu od početka korone, ali moguće da neće da rizikuju. Beljerin-Tirni na bokovima, Holding i Mari štoperi, Džaka i Toreira ispred, a gore se Laka, Auba, Martineli, Pepe i ...... poslednjeg ne znam koga bih stavio. Ali nema šanse da bude ovaj sastav tako da Bog će ga znati. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim,Nketiju Arteta baš ceni.Ne bi me uopšte čudilo da Lakazeta na kraju sezone proda kako bi doveo nekog kvalitetnog veznjaka.

 

Samo što bih ja gurao Martinelija.

 

Sastav je baš....zanimljiv 😀

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Šta je sa Marijem? Koliko ozbiljno? Računam ako ode Luiz, a mora  da ode, mi možemo graditi odbranu za sledećih 5 sezona, Holding, Saliba, Mavropanos, Mari, Sokratis + jednog ako kupimo, sasvim solidno. Desno Beljerin i Sedrik, levo smo konačno pokriveni. Ostaju veznjaci, komada 2, i špic ili produžetak ugovora sa Aubom.

Moraju otići 5-6 igrača minimum, pre svega Ozil. Toreiru nikako ne smemo prodati, Matea bih dao na pozajmicu negde u ostale lige petice. Ali kao i svako leto, teško ćemo pazariti nešto što će doneti instant kvalitet.

 

P.S. Ukoliko je istina za Upamekana, da je 90% dogovoreno, onda mogu reći da je transfer leto uspešno. pps Zajebo se Verner, PL nikako nije za njega. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/tobdzije-drzite-se-spanac-zavrsio-sezonu-411325.html

 

Šteta za Marija,stvarno.Nadam se da će se oporaviti za narednu sezonu.

Ja bih i Sokratisa prodao.Pravi je vojnik i super lik,ali previše je spor.Ako dođe Upamekano,onda i neka ga.Nije loše da ostane u timu neki iskusan štoper.

Nešto mislim da če Toreiru prodati,iako to ne bih voleo.Nema se para,a i on preko agenta često objavljuje kako mu je draža Italija,iako mu je ok u klubu.Pominje se Parti.

Ja bih se otarasio Ozila i ako Auba ostane,prodao Lakazeta i svim silama krenuo po Kutinja.Edu tu sigurno ima uticaja,a i Sanlehi koji je godinama radio u Barsi.

Frejzer je može da se dovede besplatno.Odličan igrač za rotaciju.Tako bi Auba igrao na svojoj poziciji.Ako on ipak ode,onda Lakazeta zadržati.Tu su i Saka,Pepe i Martineli,tako da za napad ne brinem.

Bitno je unaprediti odbranu i vezni red.

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da smo otkupili Marija. Nadam se da to znači da klovn leti iz kluba. Žao mi je Lena, jedna retka svetla tačka ove sezone. Martinez je pokazao da možemo i na njega računati tako da privesti ovu usranu sezonu kraju, spremiti se za sumorno leto pa ponovo u krug. 

P.S. Matea verovatno čeka suspenzija, pošto su ga prijavili FA zbog hvatanja za gušu onog indijanca (ne može se reći da nije zaslužio).

Ne pamtim kada sam bio toliko ubedačen pred kraj neke sezone. 😭

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...