Jump to content

Pariz 2020.


Boxy

Recommended Posts

Zverev morao da brise za Nadalom koliko se znoji.

 

Dobar posao je Zverev uradio za Novaka, sprecio je Rafu da poveca broj bodova u Parizu, sto ce dosta znaciti na pocetku 2021. godine. Novak sve blizi rusenju rekorda.

 

Medvedev-Zverev. Ne znam kome bih dao prednost. Medvedev igra za 3. masters, a Zverev za 4. masters. Medvedev je vec jednom dobio Zvereva u finalu mastersa u finalu Sangaja prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš iznenađena koliko dobro Zverev igra ovde, očekivala sam suprotno s obzirom na situaciju. Svakako mu je odlično došlo što nema publike ni kontakta s navijačima ni u Parizu ni u Londonu pa je pošteđen potencijalnih neprojatnosti.

Ko zna, možda mu je ovo samo pomoglo da se bolje fokusira na tenis pošto sigurno ovih dana izbegava i medije i društvene mreže, a svi oni vise tamo non-stop.

 

Inače baš ne liči na Rafu da onako pogreši iz dobre pozicije na drugoj meč lopti, zanimljivo bi bilo da je došao do izjednačenja bi li se Saša unervozio.

Link to comment
Share on other sites

ponistih jinx :classic_biggrin:
Rafa ponovo bez titule u Parizu.
 
Prednosti koriscenja agresije na terenu umesto na nekom drugom mestu :classic_wink:
 
Sad da vidimo hoce li odredjeni twiter nalozi pomenuti Zvereva.
Svi ga spominju, ali ima bas puno komentara koji ih pljuju sto ga nisu suspendovali, verujem da su zato i izbegavali da ga spominju ovih dana.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Ajde Sasa, spasi turnir.

Za sada je makar dvoranski tenis spasio:thumbsup:

 

 

Odličan Zverev , sve u njegovoj igri funkcioniše fantastično poslednjih par nedelja. Servis posebno. Od DF mašine do ovakvog nivoa za relativno kratko vreme.

Lajani je dao Nadalu opomenu za prekoračenje vremena tek na brejk lopti na 5 5 na samom kraju meča, iako je zaslužio i mnogo ranije. No bolje išta nego ništa.

 

Posebno je interesantan mentalni deo Zverevove igre u ovim trenucima. Da li ga PR tim drži podalje od optužbi ili se sam nosi sa istim?:classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Sad fali onaj mim od @Boxy sa Rafom i porazima.

 

Slabo sam ispratio Pariz. Gomila posla ovih dana plus više me zanimali US izbori :kece:

 

Rafa kaže danas da je do podloge koja mu je teška na kraju sezone i ja mu za to verujem. Pitanje je da li će ikada uzeti Pariz, posebno ako se sledeće godine bude igralo u koliko toliko normalnim uslovima i sa full listom takmičara. 

Link to comment
Share on other sites

Dobar mec za sada obojica bas dobro udaraju lopticu.

Prvi put sam cula danas od komentatora da Sasha ima dijabetes

 

Mozda je Medvedev malo bolji ali i Zverev je dobar ne moze se reci

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Dobar mec za sada obojica bas dobro udaraju lopticu.

Prvi put sam cula danas od komentatora da Sasha ima dijabetes

Ne secas se "afere" jos od prosle godine kad je Zverev izmedju gemova uzeo neku spraavicu iz torbe i nesto je kao "gledao", a Ben Rotenberg (a ko drugi?) ga optuzio za varanje i koriscenje nedozvojenih sredstava? Pa se posle, naravno, ispostavilo da je koristio spravicu za proveru secera.

 

 

 

a google kaze da je vec 2016-te Ben imao jos jedan "zanimljiv" twit o AZ (ovog se ni ja ne secam):

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaš u Rothembergovom čl. da je Šaripova pokušala samoubistvo tako što je sebi ubrizgala insulin , pa je Aleksandar zvao u pomoć zvaničnika Laver Cupa da mu pomogne da dopru do nje .

 

A ova dvojica, solidni za sada bez problema na servisu. Bez uzbudjenja meč , videčemo u nastavku

Link to comment
Share on other sites

38 udaraca u razmeni:classic_dry:

 

Meni se čini da je usporena podloga u Parizu u odnosu na 2016-2019 i to značajno. Odskok loptice nakon kontakta sa podlogom i dalje isti, praktično ga nema. Zato su Nadalovi baloni neefektivni..

Da nekako Meda dobije 2 set , pa da gledamo malo veću borbu.

Ali Zverev igra izuzetno , kakvi servisi..

Link to comment
Share on other sites

Danil je samleo Zvereva u drugom setu i posle za treći prosto nije ostalo gasa. Strašno je koliko konstantno može da šalje te duboke lopte u 20+ razmenama. Naravno kad je u formi da može uopšte da igra takve razmene.

 

Zverev se očigledno inati s ovakvim izjavama kako se super oseća i kako mu niko neće pokvariti raspoloženje, ne verujem da su mu iz PR tima to savetovali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...