Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

:classic_biggrin: (meni jedan od mozda i "najomiljenijih" iz te generacije)

Milić je imao strašne fizikalije pa se zato dosta pričalo o njemu, ali je zapravo bio drvo, ne može u istu kategoriju sa nabrojanima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki8 said:

Goran Dragic nikada i nije bio pejmejker nego kao neki kombo bek. Niti je bio bolji igrac od Teodosica 🙂

Zato jedan bio celu karijeru u NBA kao jako bitan igrac a drugog oterali....

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Zato jedan bio celu karijeru u NBA kao jako bitan igrac a drugog oterali....

Hmmm Sale, Danilovic, Spanulis, Llull, Rudy itd itd. 

 

Nba je jedino mjerilo uspjeha u karijeri?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Duga i uspešna NBA karijera, više od jedne osvojene Evrolige i zlatna medalja sa reprezentacijom na velikom takmičenju, mislim da svi pravi velikani imaju makar nešto od navedenog, eto recimo Dragon ima prvo i treće.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Duga i uspešna NBA karijera, više od jedne osvojene Evrolige i zlatna medalja sa reprezentacijom na velikom takmičenju, mislim da svi pravi velikani imaju makar nešto od navedenog, eto recimo Dragon ima prvo i treće.

Priznaj, kriterijum si kreirao prema Teodosicu 😄😈

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Geronimo said:

Priznaj, kriterijum si kreirao prema Teodosicu 😄😈

 

Kao pravom Teoljubu mi je palo na pamet da proverim kako tu stoji ovaj legendarni evropski plej: 2 EL titule sa CSKA i zlato sa reprezentacijom 2005. tako da i on ispunjava dva od tri kriterijuma... 1 je Teo, veliki as, nema šta.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

 

Dobro, zameni ga Stivom Nešom i eto :classic_smile:

Pa po meni Stiv Nes je bolji od Tea jbg. 

Msm ako cemo prema emocijama Teo je debelo prvi al skloni emocije i kao sto Chaos kaze Dragon uz Stiv Nesa i Parkera je najbolji non-US plej.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

MIP u NBA i titula na EP kada je Teo bio out 👏 wow

 

EL, silne titlule u orvenstima, kupovima, MVP EL, MVP Eurocupa, srebro sa OI, SP i EP. 

 

Drago mi je da je tudje sladje.

2 minutes ago, Don Dusko said:

Pa po meni Stiv Nes je bolji od Tea jbg. 

Msm ako cemo prema emocijama Teo je debelo prvi al skloni emocije i kao sto Chaos kaze Dragon uz Stiv Nesa i Parkera je najbolji non-US plej.

Krv ti jebem. Dragic top 3 van NBA plej🤦‍♂️ PLEJ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto birati? Teodosić i Dragić iz prajma bi se odlično dopunjavali, voleo bih ih u istom timu, znači ako može biram obojicu.

 

Naravno, još bi bolji bili Neš i Dragić, da ne ispadne da je Teo bolji od Neša. Oh, wait...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Druze Dragon je 10 godina bio starter/glavni u NBA timovima..Majami, Pheonix al dobro 1 sezona Tea>>>Dragonove sve sezone u NBA!!!!!

NBA je mjerilo uspjeha?

 

Jel to znaci kao sto vec pitah da su Spanulis, Sale, Pedja Danilovic kese?

 

Neko ko ode u 22 je isto kao neko kad ode sa 30 da proba.

 

Jos cu procitati da je Dragon>Bodiroga jer Bodiroga nije otisao u NBA.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Smrtokapa said:

Zašto birati? Teodosić i Dragić iz prajma bi se odlično dopunjavali, voleo bih ih u istom timu, znači ako može biram obojicu.

 

Naravno, još bi bolji bili Neš i Dragić, da ne ispadne da je Teo bolji od Neša. Oh, wait...

Pa naravno da bi se nadopunjivali jer Dragic od pleja ima samo to sto je stojalo da je PG. Coek kombo bek kojem je sut i 1 na 1 forte a ne pregled igre i kreiranje.

 

@PorodicneVrijednosti naravno da je bolji plej.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, PorodicneVrijednosti said:

Igraju istu poziciju. To sto je Teo bolji dodavac od Dragica ne mijenja cinjenicu da je Dragon za bar klasu bolji igrac od njega sveukupno. Teo i Chaco su igraci istog ranga otprilike sa istim vrlinama i manama. 

PG igraju i Doncic i Lebron. Jesu i oni plejevi?

Dje stavljas Hardena, na 1 ili 2?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PorodicneVrijednosti said:

Mislim da je u 2024. godini apsolutno besmisleno pricati o pozicijama PG, SG, SF, PF i C. Imas bekove, krila i visoke. I Teo i Dragon su bekovi stoga ih je savrseno logicno porediti i jasno je ko je bolji igrac. 

Pitanje je jasno. Da li je Goran Dragic bolji plej od Milosa Teodosica? O tome se prica.

 

Onaj gore je pokrenuo dobro pitanje oko jednog drugog Evropskog pleja samo ga pogresno oslovio sa Teo posto je to Papa.

 

Teo i Dragic bi itekako dobro funksionisali jer je jedan plej a drugi bek sa jakom igrom 1 na 1 i prodorom.

Link to comment
Share on other sites

Denis Šrederilišruder se sigurno visoko kotira na listi najboljih evropskih PG-ova, em duga i fina NBA karijera, em vrhunske igre za reprezentaciju krunisane prošlogodišnjim zlatom. Znači i on 2/3. Spanulis i Dijamantidis imaju zlato sa reprezentacijom, ali realno u sporednim ulogama... Al' zato po 3 osvojene EL :Hail:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...