Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Sramota i za Radonjića i za celu ekipu, ovo je poluvreme kao iz košmara... Nešto tu debelo ne valja iza kulisa, što se prenosi i na teren. Samo je još falila ova povreda Kuridže. Završili smo mi priču za ovu sezonu, nemamo ništa što bi nas podiglo...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Ostasmo bez Kuridze. 

 

Jes da je los ali ovo znaci 30 minuta Simona u plej ofu. :s_w:

karma za teranje baba Simane u toku sezone, ako si ga vec drzao i placao x godina ostavi ga do kraja sezone, nemoj ga pustati bas onda kada imas najgoru i najmatoriju rotaciju na pf u novijoj istoriji

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo ništa nije jasno. Da li se to Radonja posvađao sa igračima? Ili oni s njim? Ili ni njega ni njih nije briga za ovaj meč - što bi značilo i za aba ligu?! Ili, šta, svi su se ujedinili protiv Čove zbog plata? 

 

Prosto ne mogu da izađem Radonju koji im za napad kaže: "Samo izađite tamo i šutirajte trojke." A tek odbrana, gde nas Igokea pretrčava kao da su neki Golden Stejt... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Previse se daje kredita Radonjicu, sa izgovorima tipa nije selektirao ekipu, a Tomic sa sve Ficom na pleju osvojio ABA ligu protiv Buducnosti sa Noris Kolom, Erl Klarkom itd itd.. Ovo je strasno.

Da da, Erl klark je inace igrac sampionskog gena i dzordan aba lige.

Ta ekipa buducnosti je trebala da bude pociscena 3 0, a nije vecinski zbog vanterenskih razloga i donekle tomica.

Uostalom bilo je plus 100 u 3 meca

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, svarozicslo said:

Isto tako su igrači koje je novi trener prihvatio. A tim posle 5 meseci ovako izgleda...

Ne branim Radonjica, ali sta je tacno mogao da uradi? Da otera pola tima? Pa ne odredjuje samo trener u pola sezone ko ce biti otpusten. Ima tu i do ugovora.

 

Da li se neko mogao dovesti? Ne znam. Ali, ovo sto je on zatekao je to sto je zatekao. U takvoj situaciji u kakvoj smo bili do odlaska Obradovica trener koji dolazi moze samo da ugasi pozar i da bude winner. Ili da sranje i dalje bude kakvo je bilo. Uzeo je KRK, iako to zbog povreda i korone niko u tom trenutku nije ocekivao. Sranje je napravljeno na pocetku sezone i tu mi nije u prvom pogledu vazno do koga je to tako bilo (Covic, Obradovic, kombinacije obojice...). Cinjenica jeste da igra u ovom trenutku nije nesto mnogo smislenija nego sto je to bilo u trenutku smene Obradovica sto navodi na to da je do igraca i da trener sam po sebi ovde ne moze puno uraditi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

karma za teranje baba Simane u toku sezone, ako si ga vec drzao i placao x godina ostavi ga do kraja sezone, nemoj ga pustati bas onda kada imas najgoru i najmatoriju rotaciju na pf u novijoj istoriji

 

Ma Dejan je zestoko oslabio ovaj roster koliko god da je ocajna selekcija bila na ljeto.

 

Cak bi i gojazni Colom pomogao pored mrtvog Halla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Ne branim Radonjica, ali sta je tacno mogao da uradi? Da otera pola tima? Pa ne odredjuje samo trener u pola sezone ko ce biti otpusten. Ima tu i do ugovora.

 

Da li se neko mogao dovesti? Ne znam. Ali, ovo sto je on zatekao je to sto je zatekao. U takvoj situaciji u kakvoj smo bili do odlaska Obradovica trener koji dolazi moze samo da ugasi pozar i da bude winner. Ili da sranje i dalje bude kakvo je bilo. Uzeo je KRK, iako to zbog povreda i korone niko u tom trenutku nije ocekivao. Sranje je napravljeno na pocetku sezone i tu mi nije u prvom pogledu vazno do koga je to tako bilo (Covic, Obradovic, kombinacije obojice...). Cinjenica jeste da igra u ovom trenutku nije nesto mnogo smislenija nego sto je to bilo u trenutku smene Obradovica sto navodi na to da je do igraca i da trener sam po sebi ovde ne moze puno uraditi.

 

 

Pa nije bas da je zatekao Cvetkovica od 18 godina, Kovaca kapitena i Mileta Ilica. Ima Lojda u ekipi koji je jedan od najboljih stralaca EL.

Link to comment
Share on other sites

Tešim se ja, kakva crna licenca. Jordi bi bio lud da nam je da. U ovakvom stanju FIBA LŠ bi nam bila premija. Ovo je baš ozbiljan raspad, i trenera i ekipe. Ne znam šta se izdešavalo u poslednjih par nedelja, ali miriše na neka novčane kazne ili svađe. I kad smo gubili smo grizli, ovo danas nije ni otaljavanje...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Da da, Erl klark je inace igrac sampionskog gena i dzordan aba lige.

Ta ekipa buducnosti je trebala da bude pociscena 3 0, a nije vecinski zbog vanterenskih razloga i donekle tomica.

Uostalom bilo je plus 100 u 3 meca

 

Fica nam je bio startni plej, Simanic stratni PF nemoj da se zezamo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Ma Dejan je zestoko oslabio ovaj roster koliko god da je ocajna selekcija bila na ljeto.

 

Cak bi i gojazni Colom pomogao pored mrtvog Halla.

A secam se koliko se Hall prizivao kad je bio klupiran i kako su se mnogi pitali zasto ne igra. Pa Reath. Pa Radanov. Pa Simanic. Pa i taj Colom. Mnogo mi takvih imamo. Bljesnu jedanput pa ih nema 10 utakmica.

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Pa nije bas da je zatekao Cvetkovica od 18 godina, Kovaca kapitena i Mileta Ilica. Ima Lojda u ekipi koji je jedan od najboljih stralaca EL.

Nije, ali cinjenica je da ni Obradovic ni Radonjic ne mogu da posloze ove igrace da lice na nesto. Pa valjde je i do samih njih (igraca), majku mu.

Edited by drakon1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...