Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Ovo je poraz koji sam upisao pre utakmice. Mada, bilo je ranije srecnih vremena kada smo ih kuci dobijali 20 razlike i pocinjali utakamicu sa 12-0 rezultatom. Brine me sto se priblizavamo mojoj prognozi da cemo startovati sa 1-4 1-5 skorom i onda juriti rezutat cele sezone, i verovatno ga necemo dojuriti. Nisam siguran da imamo pravog trenera za ovu ekipu, mada to zvuci malo cudno jer je on pretezno selektirao. Nemam nista protiv Obradovica, niti sam za njega, niti sam protiv.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Johnny Štulić said:

Nije kraj ovde, 12 je razlike. Samo treba doći do lakših poena i igrati čvrsto. Nemamk šta da izgubimo...

Ne moze ovo da se dobije. 3 dana da se igra

Jednostavno igraci ne postuju osnovne postulate igre plus obrad kao da tera inat sa simonom i lazom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:


jadno je to sto pises

 

Zašto, kojoj pizdi materinoj treba bek koji umesto da reši mismeč sa centrom od 215 cm, uvaljuje kosku saigraču u nemogućoj poziciji i otvara kontru protivniku? Nek se tera u sto kuraca.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

previse mracite
igramo protiv evropskog sampiona
koji je dobio po usima proslo kolo i dosao nabrijan u bg

 

najpre ovo što kažeš a zatim i to što imamo dva nova a relativno bitna igrača u rotaciji. to mora da se oseti u igri. isplatiće se za metar dana ali protiv cska teško, jer tu moraš da imaš tri igrača sa životnim partijama da bi došao u priliku da dobiješ tekmu

 

meni se čak i dopao početak, sve dok klajburn nije rešio da ubaci u drugu brzinu. mike james i kada igra loše ne može da se uhvati na ulazu. bukvalno svaki put može do faula. shegeliju isto ne možemo da branimo - prosto nije cska naša mera i nema tu ničega za postideti se

 

biće bolje kada se terry i rochestie integrišu plus ovaj treći baja koji nije u protokolu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...