Jump to content

KK Partizan 20/21 - ŽIVA SVIRKA


Cooper

Recommended Posts

Sorry, naš trener nije dovoljno dobar. U odlučujućem momentu nema Kodija, Dangubic sutira kao najgori suter u postavi, Mozli kasno ubačen, Angola takođe... 

 

Kao što rekoh, ćao coach, ipak si ti samo asistent

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:
3 minutes ago, Laki Dzep said:
Sorry, naš trener nije dovoljno dobar. U odlučujućem momentu nema Kodija, Dangubic sutira kao najgori suter u postavi, Mozli kasno ubačen, Angola takođe... 
 
Kao što rekoh, ćao coach, ipak si ti samo asistent

A sta mislis da si ti samo navijac i ne odlucujes o tome.

 Apsolutno tačno, ali mislim da imam dovoljno iskustva gledanja košarke da mogu da vidim, tj da nisam slep kod očiju. Kao što rekoh, ko zna zna, ko ne zna, neće ni naučiti 

Link to comment
Share on other sites

Auuu jbt... kako pobediti kad kod protivnika cak 9 (! eeej devet !) igraca pogodi barem jednu trojku?! A od preostala 2 igraca, jedan je opalio jednom a drugi jedva i da je bio na terenu, nije ni sutirao nista. Dakle resetanje sa svih strana. Nisu sutirali samo iz gornjeg kornera. 

 

Ne secam se da sam ikada ovako nesto video.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Auuu jbt... kako pobediti kad kod protivnika cak 9 (! eeej devet !) igraca pogodi barem jednu trojku?! A od preostala 2 igraca, jedan je opalio jednom a drugi jedva i da je bio na terenu, nije ni sutirao nista. Dakle resetanje sa svih strana. Nisu sutirali samo iz gornjeg kornera. 

 

Ne secam se da sam ikada ovako nesto video.

Kod druga Maline svi moraju da pogadjaju za tri 😀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:
1 hour ago, Laki Dzep said:
 Apsolutno tačno, ali mislim da imam dovoljno iskustva gledanja košarke da mogu da vidim, tj da nisam slep kod očiju. Kao što rekoh, ko zna zna, ko ne zna, neće ni naučiti 

Pa i ja gledam NBA ponekad pa ne znaci da mogu da igram tamo.

 

Ja gledam NBA češće nego ponekad, znam da ne mogu da igram tamo, ali takođe recimo mogu da prepoznam da ekipa mora da se gradi oko Butlera a neoko Tobiasa Herisa. Ili mogu da znam da gde god ode Dantoni tamo nema leba, tj. tamo će samo da se šibaju trojke i igra ISO košarka i to je to. I nije mi problem da to kažem - znam mućak kad ga vidim. Ne vidim kako naš mućak može da me ubedi da nije mućak

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...