Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Just now, implant said:

 

Ja prestao da gledam Đokovićeve mečeve (u celini) još 2009., posle Madrida...samo povremeno bacim pogled na ekran i livescore 😗

ma naivan sam bio, težak dan, kao velim da se opustim do sada je bio Novak na Cruise control pa sam mislio da se i ja opustim  i malo uživam, ali da ti kažem nešto:
Ceo meč napet kao kad se napnem da od ovih ruskinja razumem njihov ne baš dobar engleski dok frfljaju kroz one veštačke usne, a skype krene da štuca. Bukvalno tako.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Jedino sto je zabrinjavajuce u tom mecu sto ce @McLeod navijati za Novaka :classic_biggrin:

E sad se već ozbiljno brinem :classic_biggrin:

 

Nadam se da će vrat i ostalo biti OK, ali ne bih potcenjivala Cicipasa, htela sam Rubljova ali svi tako prolaze za koje navijam, čudo je Petra tako daleko stigla. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, urosg3 said:

ma naivan sam bio, težak dan, kao velim da se opustim do sada je bio Novak na Cruise control pa sam mislio da se i ja opustim  i malo uživam, ali da ti kažem nešto:
Ceo meč napet kao kad se napnem da od ovih ruskinja razumem njihov ne baš dobar engleski dok frfljaju kroz one veštačke usne, a skype krene da štuca. Bukvalno tako.

 

Gde da uživaš u meču protiv Buste, čovek je neviđeni smarač, a još je i malerozan za ovog našeg mučenika...kad god gledam njihov meč, osećam se k'o da gazim kroz neko živo blato, plitko ali dosadno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, urosg3 said:

Ceo meč napet kao kad se napnem da od ovih ruskinja razumem njihov ne baš dobar engleski dok frfljaju kroz one veštačke usne, a skype krene da štuca. Bukvalno tako.

 

vec posle prvog posta je bilo jasno da frustracija kulja zapravo zbog toga sto ne ides uzivo da im pomazes  :s_d:

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aloviti said:

 

vec posle prvog posta je bilo jasno da frustracija kulja zapravo zbog toga sto ne ides uzivo da im pomazes  :s_d:

 

ajoj nemoj k`o boga te molim...

inače ta teoretska šansa je bespovratno izgubljena odavno. Dakle pošto sam Linux korisnik (stiso se siromah da kupi Macbook) m mi videli wallpaper a na njoj moja VW Buba (stis`o se za Lexus) tako da 🙂

Edited by urosg3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Vremenska prognoza za petak je kisa ceo dan a za nedelju jos hladnije - ko prezivi bez zapalenja pluca pobedice :smiley26:

:classic_sad: koliko je tebi hladno za ovo doba godine? Lici na vlaznu hladnocu tipa frizider, kad udje u kosti. 

Link to comment
Share on other sites

temperatura je oko 15 stepeni uvece se spusti na nekih 12, vidim da je za nedelju predvidjeno da maksimalna bude 12 stepeni to znaci tokom pet minuta negde oko recimo 15h ce biti 12°C a inace je recimo 8 :classic_blink:

Meni je ovde deset stepeni naprimer gore nego deset stepeni u beogradu jer mi je u beogradu suvlji vazduh, ovde je vlaga poveca

 

Krov je u principu samo za kisu to su objasnjavali juce

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

Da li se u slučaju izuzetne hladnoće zatvara krov? Ili je on samo za kišu?

Izgleda da nije ni obična kiša dovoljna nego mora neka poplava :twak:

 

Kako bre, pa ja sam gledala prošle nedelje prognozu i od petka je pisalo razvedravanje :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

 

Kako bre, pa ja sam gledala prošle nedelje prognozu i od petka je pisalo razvedravanje :classic_sad:

Tako je bilo al se promenilo :classic_blink:

 

Ja ovde gledam prognozu

 

https://www.lachainemeteo.com/meteo-france/ville-33/previsions-meteo-paris-aujourdhui

 

Cula sam na tv da je u petak prvi mec u 15h a drugi u 18h predvidjen

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Uh...igrati na 8-10 stepeni je baš, baš hevi. Valjda će makar da obuku one klince skupljače lopti.

 

Sad pročitah na nekom forumu: Đoković izjavio da je bilo pitanje hoće li uopšte igrati danas, navodno su ga jedva spremili...pominju se serious issues, ali se ne navodi tačno šta.

Edited by implant
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja tek sada vidim koja je histerija na društvenim mrežama(pretežno stranci,a ima i "naših") o Novakovom "lažiranju povrede"...to može reći neko glup/zao/iskompleksiran...ili kombinacija nekih od ovih stvari...

 

U kom univerzumu bi neko u QF slema na kojem ima najmanje uspeha poklonio prvi set protivniku da bi ga "zavarao"?

 

Ljudi stvarno trebaju naći neki ventil u real life da im ovakve teorije ne bi padale ne pamet...nije zdravo.

Edited by MilošVB
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alcesta said:

Ja ne znam kako nikome tamo ne smeta to sa skupljačima, kako roditelji makar ne dignu frku, pa teniseri igraju u dugim rukavima i teniserke imaju helanke, sudije nose jakne i pantalone, samo ta deca kao da su usred leta :ranting:

Jelena Novakova u zimskoj jakni sa krznom na kapuljaci, a oni jadni u sorcevima i kratkim rukavima:furious:da su moji ne bi ih pustila iz kuce bez helanki i podmajce! 

Link to comment
Share on other sites

Kaže da Novak traži MTO kad god se meč zakomplikuje, i da on zna unapred kad igra s njim da će ga tražiti, kao i u Njujorku, i tako dalje :classic_rolleyes:

No dobro, biće im valjda svima lakše kad Novak ne osvoji ovo, onda će moći da pređu na druge njegove zločine.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MilošVB said:

Šta to kaže Busta,jebem ga u usta? 😁

"Every time the game gets complicated, he asks for medical assistance. He has been doing this for a long time ... I already knew; I knew what would happen at the US Open, what would happen here and what will continue to happen."

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...