Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Just now, alcesta said:

Auuu bre :classic_blink:

Šta se to uopšte desilo? Je li se povredila u toku meča ili ranije?

Verujem da bi predala da se protivnica ponašala iole normalno, ovako je verovatno izdržala na inat do kraja i sad bi mogla baš da pogorša stvari :classic_sad:

 

 

Ona je dosla polupovredjena na RG, mislim da je prosle nedelje i predala mec u Strazburu.

I u 1.kolu je jedva prosla, isto je imala MTO, a ovde verujem da je bukvalno inat presudio.

Link to comment
Share on other sites

Erani bi stvarno trebalo da bude kažnjena za ovakvo ponašanje prema protivnici. Mada mi nije uopšte jasan povod, ima li nečega među njima od ranije ili je samo mislila da Bertens folira povredu, ili nešto treće :puke:

 

Edit: izgleda da se Rafa takmiči sa Novakom, evo u prva dva seta izgubio jedan gem :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, wwww said:

Pa bilo bi strasno da ne izgleda tako protiv #236 koji se vraca posle povrede.

Tim malo "stuca" u 3. setu.

 

Nisam znao da je momak bio povređen, hvala za info. I pored toga, Nadal je fino počistio liniju u nekoliko situacija, ne izgleda mi da se nešto muči u ovim uslovima...deluje da ulazi u formu. Videćemo kako će izgledati protiv nekoga ko može da ga malo pritisne.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, alcesta said:

Lajović i Ćaćić igraju treći set.

Šteta, izgubili treći u TB.

A nije Rafi prvi put da izgleda loše pred Pariz pa iskoristi prvu nedelju da se uhoda i onda za završnicu digne igru taman koliko treba. Ne očekujem prevelike probleme za njega bez obzira na svu kuknjavu oko lopti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...