Jump to content

VN Toskane 2020. (11.-13. septembra)


Alen13ASC

Recommended Posts

Izvinjavam se, malo je offtopic, ali me zanima jel ima nekih tekstova vezano za ambicije Aston Martin ekipe sledece sezone, da li ce kompletno biti fabricki bolid ili je neka kooperacija. Znam samo da ce voziti Vettel i Stroll, tako da meni to deluje obecavajuce. Ako ima nekih takvih tekstova da je neko citao, bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alberto.ascari said:

Problem je signalizacija, začelje nema šanse da vidi čelo kako se ponaša, vidi zeleni displej i zastavu, a dok mu race engineer kaže uspori, prerano si ubrzao, već odavno je to naprcao u bolid ispred sebe.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

Drzis odstojanje od bolida ispred tebe i pratis ga konstantnom brzinom, kad on krene kreces i ti. Nije velika mudrost.

 

6 hours ago, John Terry said:

Izvinjavam se, malo je offtopic, ali me zanima jel ima nekih tekstova vezano za ambicije Aston Martin ekipe sledece sezone, da li ce kompletno biti fabricki bolid ili je neka kooperacija. Znam samo da ce voziti Vettel i Stroll, tako da meni to deluje obecavajuce. Ako ima nekih takvih tekstova da je neko citao, bio bih zahvalan.

 

Toto Vulf sef Mercedesa i Lorens Strol gazda Pink Mercedesa su uleteli s lovom u Aston Martin a zauzvrat ce Pink Mercedes od naredne sezone da ponese ime Aston Martin. U pitanju je samo brending, mada nije nemoguce da se dve firme formalno i ujedine u jednu. Ali Aston u ovom momentu slabo sta moze da ponudi F1 timu osim slavnog imena - nemaju neki F1 know how koji bi mogao da napravi razliku.

Mnogo interesantniji u ovoj prici je poluzvanicni transfer tehnologije Mercedesa u Pink Mercedes narocito uz glasine da Toto trazi za sebe odstupnicu iz Mercedesa. Plus dovode Fetela sto znaci da u buducnosti imaju i odredjenih ambicija visih od "tata sinu kupio F1 da se igra" sto je bilo do sada.

 

Videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...