Jump to content

The Rings of Power


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Posle odgledane poslednje epizode, prvo veliki naklon za Charlia Vickersa, čovjek će ostati upamćen u pop kulturi kao neko što je na najbolji način oslikao Saurona, kao što su Vigo i Ian McKellen ostali upamćeni kao Aragorn i Gandalf.

Naravno ne zaostaje i Charles Edwards kao Brimbi.

Ova epizoda je fino zaokružila priču i sezonu, bez glupih cliff hangersa, kao na kraju prve sezone.

Naravno čitavu sezonu su pratile nelogičnosti, pa i finale mora da ima, ali mnooogoo manje nego ostatak sezone, tako da sigurno najbolja epizoda za mene. 

Svidja mi se rasplet u Kazad Dumu, i kako nas čeka neki Game of Thrones, Dwarfs edition u trećoj sezoni.

Harfooti su svedeni na 10ak min, što je naravno uvijek dobro.

Nije čak ni loša ova opcija čarobnjaka Gandalfa/plavog čarobnjaka u jednom, jer drugi čarobnjak očito nije Saruman.

Ubijedjen sam da će Kemen biti jedan od nazgula, možda će čak i prvi dobiti prsten.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2024 at 2:16 PM, Stiletto said:

 

 

Majko mila, pa "Klinika Švarcvald" je vukla 20 miliona gledalaca po epizodi pre 40 godina, a bila ograničena samo na nemačko govorno područje i emitovala se jednom u određeno vreme. Ovo bi trebalo da gleda ceo svet, plus svako može da gleda kad god poželi. Najblaže rečeno katastrofa brojke.

 

Pa naravno da je imala 20 milki po epizodi, Dr. Udo Brinkman, pa Švester Krista, pa ko će koga da pričvrlji...kakav Sauron i bakrači.

 

images.jpg.5ec120730a3bd5470d4814a919ef242f.jpg

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Steta sto tehnicke mogucnosti nisu ispracene vrhunskim "pisanjem" serije. Zaista neki efekti i scene izgledaju prejako, Air Durin kad skace na Balroga sa litice, stvarno prejako vizuelno odradjeno kao i prikaz samog Balroga kako se izdize iz dubina planine. Bombardovanje Eregiona i sama atmosfera mi je isto izgledalo vrhunski. Ali kad uporedis radnju, pa i dijaloge, zaplete, rasplete ovde i u nekoj top seriji, ova serija deluje kao neko lako stivo. Pomislio sam u jednom trenutku da je steta sto je ovaj poso pao u ruke Amazonu, neka druga kuca bi od ovoga napravila spektakl, jer je materijal prepun potencijala. Ali ajde, valjda se povade u sledecoj sezoni, treca sreca. 🤞🏻

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...