Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

18 hours ago, zoziezli fereira said:

Smem da kazem, nego je bezveze.

Jedan znacajan igrac mi je to ispricao, prilicno popljuvao klub, a i jednog jos znacajnijeg igraca. U vremenu kad se sire informacije kako se sire, nekorektno je da bilo sta vise od ovog kazem.

 

Koji od te dvojice je Zagorac, i zasto je ovaj drugi Novica? :mad:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klipan said:

Ma naravno da sam lupio imena, mada ako je rec o dva znacajna igraca, tesko da pricamo o Jankovic brothers.

Tako da sistemom eliminacije ne ostaje bas puno igraca koji bi mogli biti junaci ove price...

 

Mozda se radi i o strancima ili Gordi. Potonji mi deluje kao realna opcija.

Link to comment
Share on other sites

Pa predsednik rece +1 ako zelja bude obostrana. Ja to gledam iz perspektive da je on u prednosti - lakse ce on da nadje novi klub koji ce ga bar isto placati nego mi boljeg trenera.
Negde procitah (vrv pretpostavka) da mu je plata 30k mesecno + bonusi. Verovatno je vec dogovoreno da ta +1 godina bude skuplja po nas od trenutne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alek The Great said:

Verovatno je vec dogovoreno da ta +1 godina bude skuplja po nas od trenutne.

 

Opet kazem tesko da cete proci bolje. A ta +1 sezona je sigurno uz odredjene uslove, verovatno se i klub pita. Samo sad treba i definisati ciljeve. Mislim, cilj sigurno jeste aba liga, ali nije isto krenuti sa 3 pobede manje od kojih su dve cisti kiksevi, i krenuti sa istim skorom. Hocu da kazem da rad Filipovskog ipak u ovoj situaciji ne mozes ceniti SAMO na osnovu trofeja.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, John Terry said:

 

Opet kazem tesko da cete proci bolje. A ta +1 sezona je sigurno uz odredjene uslove, verovatno se i klub pita. Samo sad treba i definisati ciljeve. Mislim, cilj sigurno jeste aba liga, ali nije isto krenuti sa 3 pobede manje od kojih su dve cisti kiksevi, i krenuti sa istim skorom. Hocu da kazem da rad Filipovskog ipak u ovoj situaciji ne mozes ceniti SAMO na osnovu trofeja.

 

 

Ali na osnovu cega tvrdis da cemo tesko proci bolje? Kao prvo, nemas (kao ni ja) apsolutno pojma kako ce Partizan uopste izgledati pod njegovom palicom. Ne kazem da gresis u najavi, ali nikakvu epohalnu karijeru on do sada nije imao.

 

Kao drugo, kako bilo ko od nas sada moze da zna koji ce sve treneri biti na raspolaganju za sl.sezonu?

 

Mozda ovaj ugovor jeste pilicarenje, ali sta ako saradnja ne bude dobra i on ne bude radio vrhunski posao (znamo da ce svakako biti ok, ali vise od toga..)?

Link to comment
Share on other sites

trofej?
igranje EL?
Bertomeu je prosle godine izjavio da ce od naredne sezone Aba liga imati predstavnika, sto citajuci "izmedju redova" znaci da to ne mora da bude sampion. Znaju to i vase rukovodece strukture pa se zato i islo sa vecim ulaganjima da se pokaze Bertomeu da se ima jer je njemu to najbitnije. Ako se udje u TOP8 tim bolje.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...