Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Pa mi smo sve te utakmice uglavnom prolazili na neresen ishod u dve tekme, zbog gola u gostima, nismo u 90 minuta pobedili nijedan jaci tim u kvalifijacijama za LS, tako da su neuporedive stvari. Bukvalno babe i zabe.

 

Sta je lakse, sigurno ovako proci Omoniju nego Salzburg i Kopenhagen u dve, ali bih uvek pre birao onakvu Trnavu na dve tekme, nego Omoniju na jednu na strani. Nebitno da li je Milojevic trener ili Stankovic.

 

I opet, ne mozemo porediti Milojevica i Stankovica po znanju...tj mozemo, ali valjda je jasno ko je trener, a ko cirkuzant.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Kako vreme prolazi, sve više stručnjaka na forumu objašnjava kako se Zvezda nije ni kvalifikovala za Ligu šampiona već je tamo upala pitaj qrac kako. I tako 2x uzastopno. Aman ljudi dosta više.

Sve je stvar percepcije, sad se Miloje pominje u kontekstu kancera u fudbalskom smislu, narocito nakon ta dva plasmana u Ls, kada ekipa jeste otaljavala poslove na domacim livadama i nije dominirala proti jadnog komsiluka.

Naravno, sa aspekta taktike, takmicarske pripreme igraca, posvecivanja paznje nizu stvari koje su u evromecevima u doba kvalif bile relevantne za te uspehe, nema jedne reci koja se Miloju treba zameriti, al mnogi cigani gledali su klub u neka prosla vremena dominacije i nad mnogim jakim evro klubovima, pa ne prihvatise blok i prazne puske u ofanzivi.

Danas nemamo Miloja, nece biti ni rezultata u jevropi, al zato ostaju Terza and co... 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Najveći uspeh "kluba koji se zove Crvena zvezda" za 25 godina takmičenja u Evropi je ispadanje službenim rezultatom iz drugog kola kupa UEFA zato što je na teren poslao suspendovanog igrača. Ne znam šta ti smatraš levatskim klubom ali ovo se savršeno uklapa u moju definiciju. 

 

A ovo za "negledljivi bunker", jel to nešto na račun Ljupka Petrovića? Ili na račun Reala, Intera i Mančestera?

 

Одговорио бих ти на питања када би знао о чему ти...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Константин said:

 

Одговорио бих ти на питања када би знао о чему ти...

 

 

Da pojednostavim: taj čovek koga ti zoveš "Sisoje", sa svim svojim manama, je najbolja stvar koja se desila ovom nesretnom klubu u prethodnih 30 godina.  

 

Ceo život slušam priče o nekakvoj svemirskoj Zvezdi dok gledam ringišpil Dostanića, Jankovića, Kosanovića i ostalih govnara kako rutinski ispadaju od CSKA Kijeva, Kairata, i drugih Černomoreca i onda dođe neko i vređa jedinog čoveka koji mi je dozvolio da gledam svoj klub kako se pošteno takmiči u Evropi.

 

Jel ti sad jasnije?  

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I uz to sjetite se kakvu je ekipu zatekao Milojević na startu i šta je napravio.

Jednostavno mi smeta pljuvanje po čovjeku koji je posvećen svom poslu i uradio je puno za ovaj klub. Ok ne sviđa se ni meni kako smo igrali, ali tri titule ,dvije LŠ i Liga Evrope zaslužuju bar poštovanje

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

 

Da pojednostavim: taj čovek koga ti zoveš "Sisoje", sa svim svojim manama, je najbolja stvar koja se desila ovom nesretnom klubu u prethodnih 30 godina.  

 

Ceo život slušam priče o nekakvoj svemirskoj Zvezdi dok gledam ringišpil Dostanića, Jankovića, Kosanovića i ostalih govnara kako rutinski ispadaju od CSKA Kijeva, Kairata, i drugih Černomoreca i onda dođe neko i vređa jedinog čoveka koji mi je dozvolio da gledam svoj klub kako se pošteno takmiči u Evropi.

 

Jel ti sad jasnije?  

 

 

Аха. Ниси ти по једноставнио него промијенио оно претходно булажњење о вези између казне УЕФА и леватског клуба, а посебно оно Реал, Манчестер исл.:classic_laugh:

Владан Милојевић је свемирски брод од тренера не само за Достанића, Јанковића и Косановића него и многе друге који се изредаше на клупи овог нашег клуба са пајсање. Владан Милојевић јесте направио и резултат који нисмо имали више од 20 година и то не може нико да оспори, срећа да нам се то десило. Међутим, то осим претходног највише говори и о томе у ком стању је и колико дуго био гигант са истока Европе па нам је то довољно да флеширамо на резултате уз никакву игру. Да су сада 50-те године прошлог вијека Звезда не би имала пуно навијача и никада не би постала велики клуб.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

 

Аха. Ниси ти по једноставнио него промијенио оно претходно булажњење о вези између казне УЕФА и леватског клуба, а посебно оно Реал, Манчестер исл.:classic_laugh:

Владан Милојевић је свемирски брод од тренера не само за Достанића, Јанковића и Косановића него и многе друге који се изредаше на клупи овог нашег клуба са пајсање. Владан Милојевић јесте направио и резултат који нисмо имали више од 20 година и то не може нико да оспори, срећа да нам се то десило. Међутим, то осим претходног највише говори и о томе у ком стању је и колико дуго био гигант са истока Европе па нам је то довољно да флеширамо на резултате уз никакву игру. Да је су сада 50-те године прошлог вијека Звезда не би имала пуно навијача и никада не би постала велики клуб.

 

Hvala ti za ovo boldovano.

 

Moj prvi post se odnosio upravo na taj kompleks velicine i razmazenost navijaca Zvezde koji su zaglavljeni u 92-oj. 

 

Mi odavno vise nismo gigant sa istoka nego prosecan istocnoevropski klub. Sto pre to prihvatimo, blize cemo biti da jednog dana ponovo mozemo ponovo da postanemo gigant, ili, realnije, neki nivo Plzena ili Slavije prethodnih sezona. 

 

Kakve su to price da je nama ispod casti da igramo na rezultat? Nije nam bilo ispod casti ni 79. sa Brankom Stankovicem, ni 91. u finalu sa Ljupkom, a posebno nam nije ispod casti sada. Nije ispod casti Atletiku, Borusiji, nije ispod casti Interu, Mancesteru i Realu pod Murunjom, a nama jeste? Malo samosvesti nam ne bi bilo na odmet. 

 

Sve najbolje. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...