Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

4 hours ago, McLeod said:

Potpuno prosecna ekipa. I opet, to nema veze sa nama i koliko lose igramo, ni oni ne igraju nista specijalno. Na prste jedne ruke mozes da izbrojis ekipe u celim kvalifikacijama koje su pokazale zavidan nivo fudbala.

Ne bih se složio. Naravno nisu svetska klasa i nisu nepobedivi, ali imali su samo jedan poraz u kvalifikacijama i to jedva od Španije. Gledao sam ih par puta, izuzetno čvrsta reprezentacija i ne da neće biti lako, nego nas čeka izuzetno težak posao. U Ligi Nacija su takođe bili odlični.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

To nije isto nego losije, posto je i Svedska krs ekipa, a Spanija koja je najslabija u poslednjih 15 godina se bukvalno prosetala kroz tu grupu koristeci vise igraca od nas koji nismo znali gde bijemo, ali nema veze.

Švedska koja je igrala črtvrtfinale SP pre godinu dana krš ekipa? Šta smo onda mi?

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Isto kao Vels i polufinale Evropskog. Mi smo ekipa koju bi tako nesto moglo lagano da usere takodje da imamo normalnog selektora koji bi naterao igrace da igraju fudbal. To je jedna utakmica. Da li ima svrhe gledati i radovati se eventualnom plasmanu je potpuno deseta prica, ja sam potpuno ravnodusan prema njima vise od deset godina jer znam da i to "malo" sto treba da se promeni da bismo zalicili na ekipu se nece desiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobijemo Cesku i verovatno smo u 1/8 finala. Hrvatska je realno u padu, vidi se to u igri a i po sastavu. No s obzirom kakvi smo mi najbolje da cutimo. Da je srece da nas preuzme neki ozbiljan covjek koji ima autoriteta, smeo bi se kladiti da bi tukli Hrvate na EP. O Norveskoj da ne govorim. Ali ako cemo svaki mec gledati druge igrace nema tu leba. 

Link to comment
Share on other sites

Jako mi se "svidja" entuzijazam ljudi oko fudbalske reprezentacije. Kao da iznova i iznova radite lobotomiju.

 

Ljudi moji, nema veze Norveska, Skotska ili ko god. Mi smo uzasno losi i bolje je da ne igramo ovo prvenstvo. Ko god dodje, razbice nas. Srbija je dno dna fudbala. Ne po kvalitetu, tu smo neka 25. do 30. reprezentacija sveta. vec po tome sta pruza u odnosu na svoj kvalitet. Mozda smo u tome i medju 5 najgorih na svetu. Potencijal koji mi koristimo je mozda 2%.

Link to comment
Share on other sites

Kakva 25. na Svetu, pa ne mozemo na EP medju 24. Valjda ima desetak reprezentacija van Evrope koje su nesumnjivo bolje od nas. Secam se izjava i misljenja ljudi iz fudbalskog sveta (pa i navijaca) kako cemo (prosirenjem EP na 24) postati rutinski redovni ucesnici. Ljudi, pola Evrope se kvalifikuje, nama ostaje da cekamo prosirenje na 32, onda ce se steci uslovi da se ozbiljno posibamo sa Severnom Makedonijom i Kosovom za ucesce.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McLeod said:

Realno je ovo smesna grupa koju bi dobro spremljena reprezentacija sa dobrim selektorom lagano prosla. Hrvatska je u slobodnom padu, Engleska je Engleska, a Ceska je stvarno tanka.

 

No, od toga nema nista.

 

Čuvam ovaj post za finale u kome Engleska ili Hrvatska postaju šampioni Evrope :kece:

Edited by NMX
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa generalno kada se pogledaju svi sesiri, ovo je odlicna grupa. Jedino od Engleza su slabiji Ukrajinci, od Hrvata smo mogli i bolje i gore da prodjemo. Izbegli smo Francuze, Holandjane i Svajcarce. Svajcarci iako su slabiji na papiru, imaju bolju radnu etiku od Hrvata, kondiciono dosta bolje stoje i nisu ni presli svoj prajm, stoga ih smatram potencijalno nezgodnijim rivalom.  I od Ceske u trecem sesiru nema slabije ekipe. Sada je druga stvar sto se mi necemo naci na tom prvenstvu. 😄

 

Treba da se vatamo za glavu sto ne licino malo na ozbiljnu reprezentaciju, grupa se moze proci i mogao bi se napraviti zapazen rezultat. Ovako cemo po n-ti put da podbacimo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...