Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Simic igra štopera i desnog beka, cak i defanzivnog veznog 

 

Ako bude dobijao sansu u Milanu, ne samo da ce biti na EP, nego mozda cak i prva postava

 

Inace 2005 generacija nam je brutalna

 

Simic(Milan) DC, DR

Nedeljkovic DR

Vukicevic DC, moze i DR

Bukinac DL

 

Stankovic(Inter) DM, MC

Mladenovic(Eintracht) MC, AMC

 

Napadaci

Mijatovic i Lukovic

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aleksandar Pavlović starter za Bajern protiv Štutgarta ...

Znam da Piksi ima visoke standarde pri pozivu u reprezentaciju (valjda očekuje da malac bude starter na 50 utakmica da bi ga pozvao na širi spisak) ,ali nemoj posle da opet palamudimo o manjku patriotizma ako nas odjebe ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Evo Pavlović startuje za Bajern ali Piksi ne haje za to a što bi kad ima uroša nejakog.

 

 i asistencija

 

"Premlad" je da startuje za veliki Bajern,

ili kad nas selektor nije znao kako se preziva Ugrinic(Ugrinovic)

 

evo i sta kaze Piksi,ceo govor je za boldovanje

 

"Od njega zavisi, što se nas tiče - mi smo spremni da izađemo u susret.

Želimo svakom detetu našem da damo šansu, ali mora da se ide stepenik po stepenik.

Sad je neko debitovao za Bajern, pa kao u "A" tim.

Ne ide to baš tako."

 

 

Znaci uskoro standardni prvotimac Bajerna mora da se dokazuje

i da se sedi na klupi vedetama i grejacima klupe Fulama,Sasuola,Panatenaikosa,Cr.Zvezde......

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, samo što je jedan rotacioni igrač Bajerna na oku svima, a drugi igra u Udinezeu koji je ekipa iz donjeg doma Serije A.

 

Na kraju će biti odluka njegova, ali da će pritisci biti veći i da će Švabe učiniti sve da zaigra za njih ako se ustali u 11 Bajerna mi tu nemamo šansi…

Link to comment
Share on other sites

Hvali ga Tuhel na sva usta

 

Bice veliki pritisak na njega. 

9 hours ago, Bax said:

Sve to stoji, samo što je jedan rotacioni igrač Bajerna na oku svima, a drugi igra u Udinezeu koji je ekipa iz donjeg doma Serije A.

 

Pavlovic igra startnu i 90 minuta u derbiju kola

Ima 19 godina

 

Samardzic je praktično zavrsio u Interu(nije potpisao zbog oca)

ima 21 godinu 

 

Jan karlo Simic,debi i gol za veliki Milan.

Ima 18 godina

 

Matija Popovic,blizu je Milana

Ima 17 godina

 

To bi bili bonus igraci po nasim standardima.

 

Svetski talenti,

svi su imali(imaju) pravo da igraju

za nemacku

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, berti said:

I zajebao se opako.

Zbog čega? Valjda je odluka za koju reprezentaciju ćeš da igraš pitanje srca a ne biznis odluka. A i na kraju krajeva to je odluka za celu karijeru, a Piksi će mu biti selektor još pola godine. Inače sto se Popovića tiče čuo sam da je njegov otac tražio nenormalne pare od Milana i da je transfer propao. Izgleda da će on biti Andrija Zivkovic broj 2. Pavlović mora da dobije poziv za A tim u Martu, nema tu dileme. A mislim da su nam šanse solidne za razliku od Bajcetica jer mu valjda i majka Srpkinja, a Srpska dijaspora u Nemačkoj je mnogo jača od Španske. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hvali ga Tuhel na sva usta
 
Bice veliki pritisak na njega. 
 
Pavlovic igra startnu i 90 minuta u derbiju kola
Ima 19 godina
 
Samardzic je praktično zavrsio u Interu(nije potpisao zbog oca)
ima 21 godinu 
 
Jan karlo Simic,debi i gol za veliki Milan.
Ima 18 godina
 
Matija Popovic,blizu je Milana
Ima 17 godina
 
To bi bili bonus igraci po nasim standardima.
 
Svetski talenti,
svi su imali(imaju) pravo da igraju
za nemacku
Za ove ostale ne znam da li su svetski talenti, ali Matija Popović sigurno nije, dečko ima 193cm, a igra nekog AMC. Sad sam pogledao na nešto na yt, nema tu ni brzine ni agilnosti. Nešto poput onog De Ketelara što je igrao kod njih bez učinka, valjda imao samo jednu asistenciju na 32 meča, pa ga poslali u Atalantu. Ne znam kako ga uopšte povezuju sa Milanom, valjda je nekom tamo fetiš visoki ofanzivni vezni.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

U sve kalkulacije, nikad te nisam video da računaš % koje mora da vrati u Sektu. Namerno prećutkuješ ili....

ćutim pošto sekta ima svuda doušnike

Piksi je zacrtao da bude novi Osim i da tvrdoglavo gura "svoje" igrače a to će mu se naravno obiti o tvrdu glavu

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Trka je s vremenom...mislim da se neće uspeti u nameri da ga smene pre EP. Posle toga......

Da ti pravo kažem meni je svejedno da li će ga smeniti sad ili posle EP, znam da se ništa neće uraditi ni sa njim ni sa nekim novim selektorom na ovom šampionatu.

Voleo bih samo da ne budemo predmet sprdnje zbog afera i cirkusa oko reprezentacije ali siguran sam da će se baš tad pustiti priče ko je kome kresnuo ženu, ko kome duguje pare,  ko reketira igrače i uzima deo koloča od para zarađenih plasmanom na EP

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Da ti pravo kažem meni je svejedno da li će ga smeniti sad ili posle EP, znam da se ništa neće uraditi ni sa njim ni sa nekim novim selektorom na ovom šampionatu.

Voleo bih samo da ne budemo predmet sprdnje zbog afera i cirkusa oko reprezentacije ali siguran sam da će se baš tad pustiti priče ko je kome kresnuo ženu, ko kome duguje pare,  ko reketira igrače i uzima deo koloča od para zarađenih plasmanom na EP

 

 

Ako nema priča. konstruisaće se. Začas će da isplivaju fotke kako Pantela igra karte i puši. Ne znam da li beše pio i pivo ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Zbog čega? Valjda je odluka za koju reprezentaciju ćeš da igraš pitanje srca a ne biznis odluka. A i na kraju krajeva to je odluka za celu karijeru, a Piksi će mu biti selektor još pola godine. Inače sto se Popovića tiče čuo sam da je njegov otac tražio nenormalne pare od Milana i da je transfer propao. Izgleda da će on biti Andrija Zivkovic broj 2. Pavlović mora da dobije poziv za A tim u Martu, nema tu dileme. A mislim da su nam šanse solidne za razliku od Bajcetica jer mu valjda i majka Srpkinja, a Srpska dijaspora u Nemačkoj je mnogo jača od Španske. 

Znamo Rambov primer. Ako nisi u menadzerskim kombinacijama, nema leba tu. Kod nas je ta vrsta muljavine konstanta, tako da i kad ode Piksi, bojim se da ce isto da ostane po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...