Jump to content

MotoGP 2020 prognoza


christofer

Recommended Posts

Hocu, cim nabavim lupu :classic_biggrin:
nesto si mi pun komentara ove godine :D....pisao sam vec jednom, forum ne da veci file od 0.4 mb da okacim iz nekog razloga. Ako nije dobro, a pitao sam vec i ranije...recite pa cu kaciti vece fileove negde na net pa link ka tome....

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ok, videcu kako to da resim. Prva tabela je isto manje od dozvoljenog limita, isto radjena kao i ova....ali se vidi normalno, sad sam proverio. Ne znam u cemu je problem iskreno, na isti nacin sve radim....ali cu morari nekako to da popravim.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sve što treba da uradiš, ako imaš Windows 10, je da otvoriš Excel tabelu, zatim pokreneš ugrađenu aplikaciju snipping tool, obeležiš deo tabele sa podacima. Klikneš desni klik na sliku, copy image i na kraju paste image na forum. 

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to problem, exportujem u pdf pa posle mogu u jpg, png, itd....nije to frka. Frka je sto isti file jpg, sa istom kompresijom i velicinom file-a kad okacim ovde na forum, u jednom slucaju se cita normalno (prva tabela) a drugi put kad okacim se ne vidi nista (druga tabela). Kao da je forum jos neku kompresiju uradio...isti proces sam radio na starom i na novom forumu jako dugo i ovo je prvi pit da se tako nesto dogadja. U svakom slucaju, resivo je, samo nisam video u zurbi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, christofer said:

ok, videcu kako to da resim.   ....................

 

Kako bi bilo da stavis na neki image hosting site, kao npr. Imgur ili Photobucket, pa odatle prebacis ovamo? Tako slika nije na forumskom serveru koji ogranicava velicinu - nego na Imgurovom gde ogranicenja nema...

Tako radim kad kacim svoje fotke i nisam imao problema.

 

 

Za prognozu:

 

1. Dovizioso

2. Vinales

3. Quartararo

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...