Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

35 minutes ago, Leonard said:

Strasno je sto se Kuzmic nakon udesa nije udostojio da obidje povredjene, ili makar da ih pozove i izvini se. Ako ne zbog ljudskosti, onda makar zbog opste slike u medijima, a i pomoglo bi mu tokom sudjenja kao olaksavajuca okolnost.

 

Ne znam kako ga PR kluba nije uzeo za ruku i objasio šta treba da uradi.

Valjda zato što se dugo gurala teorija da je Kuzmić bio suvozač.

Link to comment
Share on other sites

Kako se odmah ide u ekstremne krajnosti... Prokomentarisao sam da će, najverovatnije, proći sa uslovnom kaznom zato što je poznata ličnost i zato što ima novac. Da nije tako dobio bi 2 godine. Šta sad pošto je košarkaš kluba za koji navijamo treba ga amnestirati, a da je košarkaš "nekog drugog" kluba onda bi priželjkivali da bude osuđen... Ne priželjkujem ništa, potpuno sam indiferentan. Svako treba da bude odgovoran za svoje postupke.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Kako se odmah ide u ekstremne krajnosti... Prokomentarisao sam da će, najverovatnije, proći sa uslovnom kaznom zato što je poznata ličnost i zato što ima novac. Da nije tako dobio bi 2 godine. Šta sad pošto je košarkaš kluba za koji navijamo treba ga amnestirati, a da je košarkaš "nekog drugog" kluba onda bi priželjkivali da bude osuđen... Ne priželjkujem ništa, potpuno sam indiferentan. Svako treba da bude odgovoran za svoje postupke.

 

Mene boli ćošak jel on naš igrač il nije. Slažem se da svak treba da odgovara, nevezano za pare. Samo sam se zapitao dali bi stvarno iko zaglavio robije za saobračajku gde niko nije ozbiljnije nastradao. Što kaže Chaos, verovatno se zakoni i takvi slučajevi razlikuju od države do države. Ja iskreno još nisam čuo da je neko ležao za ovakavu stvar, imao pare ili ne.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mene boli ćošak jel on naš igrač il nije. Slažem se da svak treba da odgovara, nevezano za pare. Samo sam se zapitao dali bi stvarno iko zaglavio robije za saobračajku gde niko nije ozbiljnije nastradao. Što kaže Chaos, verovatno se zakoni i takvi slučajevi razlikuju od države do države. Ja iskreno još nisam čuo da je neko ležao za ovakavu stvar, imao pare ili ne.

Poslednji pasus ti kaze sta je po zakonu.
Jedini veci broj od promila u krvi je broj zakona koji je prekrsio

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Poslednji pasus ti kaze sta je po zakonu.
Jedini veci broj od promila u krvi je broj zakona koji je prekrsio

 

Da. Ali ako se ne varam, sud ima tu slobodu da umesto tih kračih zatvorskih kazni (godinu, dve) dodeli alternativne kazne ili uslovnu kaznu, u zavistnosti od težine prekršaja, prethodnih kazni, opasnosti ponavljanja dela i tako dalje. Mislim da sam negde to pročitao, ali nisam pravnik, pa neka me slobodno ispravi neko ko je stručnjak

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne tretiraju se isto ubistvo i saobraćajka sa smrtnim ishodom (da se ne koristim sad pravničkom terminologijom). Kod nas se za krivično delo za koje je predviđena kazna zatvora od 8 godina ili duže, ne može izreći uslovna osuda, ne znam kako je u Bosni. Vidim u tekstu da je za konkretno delo za koje se goni Kuzmić predviđeno max 8 godina, kod nas dakle ne bi mogao da prođe sa uslovnom.

 

Posto se saobracajka desila pre izmene zakona u Srbiji (hipoteticki) bi mogla i uslovna...kolega. 😉

Link to comment
Share on other sites

Ako dobro čitamo između redova Radanov u KKCZ...to je za mene dobra vest, dobiće opet priliku na njemu je da je iskoristi.

 

Lazić i Dobrić, da se vrate u "svoje" uloge na 3 (opanci, opanci, a ne driblinzi i dvokoraci).

 

Svi igrači na 1 i 2 moraju da budu dobri ballhandleri...gde treba da potpišem ovo kao početak..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prolup said:

Ne znam šta kaže zakon, ali ako je tačno ovo da je imao 2.27 promila i vozio 125km/h, treba tretirati kao ubistvo i suditi mu kao ubici.

jeste, a sin zeljka mitrovica koji je ubio devojku  na pesackom i pobegao sa lica mesta, dobio 8 meseci kucnog pritvora..

sto se tice kuzmica, sreca njegova je sto niko nije poginuo, a ovi verovatno oce da ga ocerupaju finansijki, sto je sasvim legitimno s obzirom da se ponasao kao bahata stoka, i treba da ga ocerupaju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sprivel said:

 

Posto se saobracajka desila pre izmene zakona u Srbiji (hipoteticki) bi mogla i uslovna...kolega. 😉

 

Znam da je ranije bilo da ne može uslov ako je propisano 10 godina za delo, ne znam kad je promenjen KZ, ne bavim se više krivicom. 

Link to comment
Share on other sites

Da li neko od vas oseca gadjenje zbog direktne povezanosti naseg sportskog drustva sa sadasnjom vlascu.Mislio sam da nista ne moze ugroziti moje emocije prema klubu.Jos kad vidim proslavu titule,onaj broj jedan na torti...Govno coravo udbasko koje se provlaci kroz svaku vlast.Izvinjavam se ako se neko osetio uvredjenim.Mislim da ce se moj bojkot prebaciti i na SD Crvena Zvezda...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...