Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Ja se samo nadam da se animozitet prema Štimetu neće približiti onome prema Filipu prošle sezone, a vidim da neki njih dvojicu doživljavaju skoro isto. 

Koliko god da Filipu nije bilo mjesta u timu, neke stvari su već bile postale degutantne. Mislim i na akciju i na reakciju.

Stvarno ne bih da to opet gledam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Ja se samo nadam da se animozitet prema Štimetu neće približiti onome prema Filipu prošle sezone, a vidim da neki njih dvojicu doživljavaju skoro isto. 

Koliko god da Filipu nije bilo mjesta u timu, neke stvari su već bile postale degutantne. Mislim i na akciju i na reakciju.

Stvarno ne bih da to opet gledam.

 

Sto je najace, to ce kao nesto da promeni, ako svaku post na kkCZ topiku vox92 foruma bude mazanje Stimca govnima. Osim topika, nista se nece promeniti.

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

 

Sto je najace, to ce kao nesto da promeni, ako svaku post na kkCZ topiku vox92 foruma bude mazanje Stimca govnima. Osim topika, nista se nece primeniti.

 

Što smo inače videli na primeru Filipa Čovića. Ništa se nije promenilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

 

Što smo inače videli na primeru Filipa Čovića. Ništa se nije promenilo.

 

Da da, to je sigurno zbog tvog pisanja ovde.

Ovo je virtuelno mesto. Lepo odes u dvoranu i ponovis o Stimcu sve sto si ovde napisao.  E to je vec nesto. Ovde jedini efekat koji postizes je uzasno necitljiv topik.

 

3 minutes ago, Leonard said:

Uvek imate mogucnost da citate forum na kom se Stimac od strane administracije proglasava za centarhalfa, komadanta odbrane koji prepoznaje svaku akciju protivnika i preusmerava saigrace.

 

 

 

 

Mogucnost je moja isto koliko i tvoja.

 

Otvorie lepo temu "Skembe", kao za juniora onomad i svi citaju i pisu sta i gde zele, na za to odgovarajucem mestu.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, quentin said:

Ja se samo nadam da se animozitet prema Štimetu neće približiti onome prema Filipu prošle sezone, a vidim da neki njih dvojicu doživljavaju skoro isto. 

Koliko god da Filipu nije bilo mjesta u timu, neke stvari su već bile postale degutantne. Mislim i na akciju i na reakciju.

Stvarno ne bih da to opet gledam.

Srecom Stimac ne mora da koristi Lazica nego moze sam da zapreti navijacima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Firga said:

 

Da da, to je sigurno zbog tvog pisanja ovde.

Ovo je virtuelno mesto. Lepo odes u dvoranu i ponovis o Stimcu sve sto si ovde napisao.  E to je vec nesto. Ovde jedini efekat koji postizes je uzasno necitljiv topik.

Nece biti da je tako. Nezadovoljstvo sa foruma i drustvenih mreza se prenosi i u halu. Sto se odlicno videlo na primeru tatinog sina. I pocelo je bas na ovom forumu!

 

 

 

6 minutes ago, Firga said:

 

 

 

Mogucnost je moja isto koliko i tvoja.

 

Otvorie lepo temu "Skembe", kao za juniora onomad i svi citaju i pisu sta i gde zele, na za to odgovarajucem mestu.

Sve dok je Stimac igrac KKCZ pisace se o njemu na temi KKCZ.

Edited by Leonard
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A Stimac se kune u Zvezdastvo al zato svima prica kako u Zvezdi kasne plate(legitimno al od onoga ko se kune u Zvezdu i tako to),Secam se kako je Roll pricao i bio iznenadjen,

I posle mi pricajte kako je ok za atmosferu i veliki Zvezdas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Leonard said:

Nece biti da je tako. Nezadovoljstvo sa foruma i drustvenih mreza se prenose i u halu. Sto se odlicno videlo na primeru tatinog sina. I pocelo je bas sa ovog foruma!

 

Stvaro nemam nista protiv. Samo to onda zahteva posebnu temu. Tema o Stimcu. Kao sto je postojala o Junioru.  Slozices se da je to sada centralna tema i da zahteva zaseban topik. Tamo moze da se pise o njemu i njegovim igrama, njegovoj faci, lepoti, vaspitanju, o svemu sto ima veze sa njim vezano ili nevezano za Zvezdu. Topik tako moze da ostane zanimljiv cak i kad Stimac nije u Zvezdi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

 

Stvaro nemam nista protiv. Samo to onda zahteva posebnu temu. Tema o Stimcu. Kao sto je postojala o Junioru.  Slozices se da je to sada centralna tema i da zahteva zaseban topik. Tamo moze da se pise o njemu i njegovim igrama, njegovoj faci, lepoti, vaspitanju, o svemu sto ima veze sa njim vezano ili nevezano za Zvezdu. Topik tako moze da ostane zanimljiv cak i kad Stimac nije u Zvezdi.

 

Koliko se ja secam o Junioru se pisalo na svim temama :classic_biggrin: Ne vidim zasto bi brat Stimara bio izuzetak.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Leonard said:

Nece biti da je tako. Nezadovoljstvo sa foruma i drustvenih mreza se prenosi i u halu. Sto se odlicno videlo na primeru tatinog sina. I pocelo je bas na ovom forumu!

 

 

 

Sve dok je Stimac igrac KKCZ pisace se o njemu na temi KKCZ.

 

To nije pisanje vec izbacivanje sadrzaja creva. Nije prijatno za citanje, sve da se radi o Hitleru.

 

Naravno da cemo svi da komentarisemo (citaj pljujemo) njegove igre ako bude igrao u Zvezdi, ali usereavanje topika je sasvim druga stvar.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Leonard said:

Koliko se ja secam o Junioru se pisalo na svim temama :classic_biggrin: Ne vidim zasto bi brat Stimara bio izuzetak.

Ako vam to dozvole što da ne, a verujem da hoće ... nači, trolovanje dok svima ne pozli.

Ima i drugih foruma sem VOX-a i RSB-a.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Leonard said:

Koliko se ja secam o Junioru se pisalo na svim temama :classic_biggrin: Ne vidim zasto bi brat Stimara bio izuzetak.

 

Ali se ipak malo razdelilo po temama. Naravno da je morao da se pominje jer je igrao za Zvezdu. Tako bi trebalo i sa Stimcem, vezano za igre i live desavanja na centralnoj temi. A kad bi neko samo na veliku nuzdu vezano za Stimca, onda lepo u taj poljski WC nazvan "Skembe topik" i bar ce se lakse disati. Ne punim plucima, al necemo se podaviti na centralnom topiku.

 

@MetalHead

Javi se oko ovoga, nema sakrivanja sad 🤨😋

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

A o čemu trenutno da se piše na ovoj temi? 

Jesu li se igrači okupili? Testovi? Pripreme? Treninzi? Utakmice? 

 

Ako ne može o eventualnim dolascima, šta onda? 

 

Nije vam smetalo kad smo bili oduševljeni Lojdom i Nnokom i pisale se stranice i stranice oko njih? Onda ne kukajte sad kad se zgražavamo zbog Štimca 😄

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

 

To nije pisanje vec izbacivanje sadrzaja creva. Nije prijatno za citanje, sve da se radi o Hitleru.

Uvek ima opcija da prijavis odredjeni post za koji smatras da se krse pravila. Takodje i opciju 2, da sve one koji pisu o Stimcu a tebi se ne dopada njihov stil,  stavi ih na ignore listu. Nadam se samo da opcija ignore ima toliko prostora da  moze  obuhvatiti sve one koji ce pisati o njegovim majstorijama u odbrani :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Leonard said:

Uvek ima opcija da prijavis odredjeni post za koji smatras da se krse pravila. Takodje i opciju 2, da sve one koji pisu o Stimcu a tebi se ne dopada njihov stil,  stavi ih na ignore listu. Nadam se samo da opcija ignore ima toliko prostora da  moze  obuhvatiti sve one koji ce pisati o njegovim majstorijama u odbrani :classic_biggrin:

 

 

 

Videcu sta kaze @MetalHead o mom predlogu, a ako i on dodje sa tom pricom "uvek imas opciju..." ... videcu i ja da pocnem da trolujem o posumljavanju i cetinarima, tako nekim random temama jer eto moze mi se, a kome se ne svidja "uvek ima opciju..." 😁

 

 

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

 

Videcu sta kaze @MetalHead o mom predlogu, a ako i on dodje sa tom pricom "uvek imas opciju..." ... videcu i ja da pocnem da trolujem o posumljavanju i cetinarima, tako nekim random temama jer eto moze mi se, a kome se ne svidja "uvek ima opciju..." 😁

 

 

Stimac nije random tema, on je legenda KKCZ. Ne znam da li je uspelo nekom igracu u istoriji naseg kluba da potpise po 4. put ugovor sa KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Leonard said:

Stimac nije random tema, on je legenda KKCZ. Ne znam da li je uspelo nekom igracu u istoriji naseg kluba da potpise po 4. put ugovor sa KKCZ.

Legenda moze da bude Uvalin.Za nepokretnu vrecu sala se to ne moze reci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...