Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Just now, placebo said:

Da li neko od vas oseca gadjenje zbog direktne povezanosti naseg sportskog drustva sa sadasnjom vlascu.Mislio sam da nista ne moze ugroziti moje emocije prema klubu.Jos kad vidim proslavu titule,onaj broj jedan na torti...Govno coravo udbasko koje se provlaci kroz svaku vlast.Izvinjavam se ako se neko osetio uvredjenim.Mislim da ce se moj bojkot prebaciti i na SD Crvena Zvezda...

pogledaj preko, pa "prociscene" pitaj, da li im smeta sto dobijaju vise para od sns-a nego mi?:default_coffee:

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, placebo said:

Da li neko od vas oseca gadjenje zbog direktne povezanosti naseg sportskog drustva sa sadasnjom vlascu.Mislio sam da nista ne moze ugroziti moje emocije prema klubu.Jos kad vidim proslavu titule,onaj broj jedan na torti...Govno coravo udbasko koje se provlaci kroz svaku vlast.Izvinjavam se ako se neko osetio uvredjenim.Mislim da ce se moj bojkot prebaciti i na SD Crvena Zvezda...

Ja. Odvratni smo, posebno fudbalska sekcija. Tu lakrdiju ni ne pratim, em je kvalitet š em je kvalitet fudbala fantastičan naspram kvaliteta rukovodstva.

 

8 minutes ago, n4l1m said:

pogledaj preko, pa "prociscene" pitaj, da li im smeta sto dobijaju vise para od sns-a nego mi?:default_coffee:

To što su oni ista govna kao i mi, ne čini nas ništa manjim govnima.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja. Odvratni smo, posebno fudbalska sekcija. Tu lakrdiju ni ne pratim, em je kvalitet š em je kvalitet fudbala fantastičan naspram kvaliteta rukovodstva.

 

To što su oni ista govna kao i mi, ne čini nas ništa manjim govnima.

 

Meni uz kk još koliko-toliko drži činjenica da se profil navijača dosta razlikuje od fudbalskih. Tamo normalni ljudi uopšte ne mogu da se vide od desničarsko-kriminalne grupe.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

Ima li sta novo? 

Ovako stoje stvari. Na radaru nam je dosta igrača, prvenstveno na bekovskim pozicijama i poziciji pet (lakše petice).
Kao RSB ekipa imamo pouzdana saznanja o bar desetak imena koja su nam "na spisku" ali je besmisleno da iznosimo imena jer da većinom njih se ne vode pregovori. Što se kaže, pratimo razvoj situacije na tržištu.

Ono što raduje jeste da možda samo dva igrača imaju iza sebe EC sezonu dok su ostali evroligaški igrači. I to igrači u najboljim košarkaškim godinama koji su u svojim klubovima bili u rotaciji protekle sezone. Tako je bar sa ovima čija imena su nam poznata.

Naravno, većina tih igrača nam je teško dostupna sa platama koje su imali ove sezone. Otuda treba i malo strpljenja očigledno da nam se neko otvori.

Moguće da su neki od vas čuli i glasine da su tri igrača vrlo blizu potpisa. Nemamo potvrdu ali cenimo da nije nemoguće. Dva od ta tri potpisa smo i mi najavili između redova, a svakako je moguće i da smo blizu još nekog stranog pojačanja.
Lično očekujem 6-7 stranaca. Možda ne sve sad u junu/julu ali na jesen svakako. Ne vidim kako bismo mogli drugačije. Eventualno da bi potpis Nedovića mogao da smanji tu brojku.

[Celtic , RSB]

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Laki21 said:

 

To bi bilo sjajno. Dobar košarkaš, ekstremno visok BBIQ.

  Za startnog centra? Solidno jak, dobro se krlja u reketu, ali nije neki skakac, a voli se izvlaci na tricu. Ne znam, solidno, ali nista specijalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Bogami, naspram ove garniture mi Džaja i onaj bilmez iz Sopota deluju kao Betmen i Robin, a Piksi i USA kelner kao ultimativne moralne gromade.

Sta deluju, oni sve to i jesu u odnosu na ove!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Haggard said:

Ko je drugi potpis koji su ovi najavili između redova? Najavili su pleja skorera, solidnog defanzivca koji nam je dobro poznat, a ko je drugi?

Centar , atleta pre oko sest sedam dana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki John Terry said:

 

Pa ne mogu da mu sude za ubistvo kad niko nije poginuo.

 

Mogu da mu nakace neku visoku cifru za lecenje lika koji je povredjen, sto ce verovatno i da se desi, ali to ce oni van suda da rese.

 

U Srbiji ko god ima kintu ne leze zatvor. Secate se Petre Cvijic, ubi coveka na pesackom... nista. Cak je bilo i tekstova. Ima neki advokat kome das 50k evra, on sve zavrsi.

Bio je i neki trener iz Cacka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cvarkov said:

Zavisi s' koje strane brda gledaš.

 

Sa koje god da gledas, videces gomilu klubova pod brdom koji ne mogu da se zaduzuju kako hoce i koji su osudjeni na amaterske sastave i totalnu nebitnost na kosarkaskoj mapi.

 

Tako da mislim da je i jednima i drugima super, a prosle sezone i jedan i drugi klub su imali nikad veci budzet za igrace i trenera.

 

3 hours ago, placebo said:

Da li neko od vas oseca gadjenje zbog direktne povezanosti naseg sportskog drustva sa sadasnjom vlascu.Mislio sam da nista ne moze ugroziti moje emocije prema klubu.Jos kad vidim proslavu titule,onaj broj jedan na torti...Govno coravo udbasko koje se provlaci kroz svaku vlast.Izvinjavam se ako se neko osetio uvredjenim.Mislim da ce se moj bojkot prebaciti i na SD Crvena Zvezda...

 

Trudim se da se koncentrisem na sportski deo - u svakoj sezoni strucni stab i igraci su mogli da ostvare manje ili vece uspehe, a to se najvise vidi u evropskim takmicenjima, pa i u ABA ligi.

 

Zato nikad nisam shvatao poentu pracenja LLSL - liga u kojoj nijedan klub nema ambicije da pokvari planove nasem FK nije prava liga nego pijaca na kojoj se trguje. Zato bi osnivanje regionalne lige (bilo koje lige u kojoj je moguce da prvak ne bude ni Zvezda ni Partizan i u kojoj bi bilo moguce da se izgubi na svakom gostovanju).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, placebo said:

Da li neko od vas oseca gadjenje zbog direktne povezanosti naseg sportskog drustva sa sadasnjom vlascu.Mislio sam da nista ne moze ugroziti moje emocije prema klubu.Jos kad vidim proslavu titule,onaj broj jedan na torti...Govno coravo udbasko koje se provlaci kroz svaku vlast.Izvinjavam se ako se neko osetio uvredjenim.Mislim da ce se moj bojkot prebaciti i na SD Crvena Zvezda...

Mozes i na kompletan sport

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...