Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Just now, Čarli said:

Green se spominjao ovog prelaznog roka

 

Ja mislim da se to "spominjao" odnosi na RSB sajt posto odatle dolazi ovaj insajderski info, a spominjao se svakako po raznoraznim forumima i Twitter nalozima, mislim tesko da postoji iole poznat kosarkas pri tom bez ugovora da se nije pomenuo 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Nemojte Green-a ko Boga vas molim, daleko je on od svog prajma, a ni u prajmu mi se nije dopadao...igrac cija je statistika obrnuto proporcionalna rezultatu tima...mrsavija bekovska varijanta dobrog Stimeta😒

Link to comment
Share on other sites

Kad se već pozivate na rsb, onda hajde da se vodimo onime što su napisali.

- Igrač u najboljim godinama

- Plej, ali može i na dva da igra

- Pre svega skorer

- Dobro poznat nama

- Ima dorbih nekoliko sezona iza sebe

 

Erick Green se možda uklapa u sve, ali nikako ne može da se kaže da je imao nekoliko dobrih sezona iza sebe. Imao ih ja na početku evropske karijere, ali onda je usledio pad. Ne verujem da je on u pitanju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Joke aside, na osnovu ovog rsb opisa meni je pik Pierre Jackson.

 

hm, moguce, on nam je poznat jer je bio u cedeviti, skorer, a relativno slican igrac kao norris cole, sa kojim je sasa bio jako zadovoljan u monaku

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gudura said:

Nemojte Green-a ko Boga vas molim, daleko je on od svog prajma, a ni u prajmu mi se nije dopadao...igrac cija je statistika obrnuto proporcionalna rezultatu tima...mrsavija bekovska varijanta dobrog Stimeta😒

 

Ma ne bih ni ja ali pao mi na pamet posebno posle ove vesti oko odbijanja Turaka i gledanja EL opcija. Plasim se ko bi mogao biti EL klub zainteresovan za njega posle zadnjih par sezona koje je imao (sigurno niko iz "gornjeg doma" EL).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...