Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Prvi put sam čuo Edina i Koleta da toliko pričaju o odnosu faulova i prvi put sam ih čuo da su rekli za jedan faul dosuđen Lojdu da nije ni pipnuo Ivanovića. Mislim da je to dovoljno.

 

Ipak, mislim da smo mogli dobiti da Lojd nije krenuo da siluje sa poludistancom na 10 razlike za nas umesto da se nastavi sa spuštanjem lopte na Noka. To vidim kao ključni momenat utakmice gde smo ih mogli slomiti.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Meni je od svega dovoljno bilo videti ona dva poslednja "faula" sudjena Lojdu, cini mi se nad Kobsom pa onda nad Ivanovicem. 

 

Nema se mnogo sta zameriti nasim momcima ovaj put, za razliku od pre 2 dana, odradili smo posao manje-vise kako treba. Ovo sada je izgubljeno iskljucivo od strane sudija koje sude kao da im u svlacionici drze pistolj uperen u potiljak njihovoj deci. Nemam drugo objasnjenje. Ovako ne sudis ni za kurve, ni za pare... 

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična krađa. Sjećam se kad su prije nekolike sezone u istoj ovoj Morači sudije žmurile na batinanje Feldina, a večeras se gleda snimak da bi se Waldenu sudila nesportska za 3x slabiji kontakt. Loydu se svira fantomski faul nad Ivanovićem. Čovjek se bukvalno sklonio da ne dođe do kontakta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja ovu ligu vise ne bih igrao

stagod da je posledica

 

Takodje

 

Vjerujem da bi dueli u Moraci bili mnogo normalniji u okviru nekog Eurocupa, ovo je izgubilo svaki smisao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Nema se mnogo sta zameriti nasim momcima ovaj put, za razliku od pre 2 dana, odradili smo posao manje-vise kako treba. Ovo sada je izgubljeno iskljucivo od strane sudija koje sude kao da im u svlacionici drze pistolj uperen u potiljak njihovoj deci. Nemam drugo objasnjenje. Ovako ne sudis ni za kurve, ni za pare... 

 

Apsolutno. Ovo su mafijaska posla od mafijaske drzave. A mislio sam da od nas nema gore.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj faul Lojdu kad nije ni pipnio čoveka je najbolji dokaz potpune namere da se pogura budućnost. Opet, sami smo krivi jer smo poslednja dva napada odigrali bzvz, Lojd nije bio ni blizu da pogodi. Ovaj Dedin pokušaj ni ne računam...

 

LM, teško za gledanje, mislim da je ovo izgubilo smisao, poodavno...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...