Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Mile1 said:

trazi bonus za osvojen kup 😄

 

Quote

 

Crvena zvezda i Obradović rastali su se pre tek nešto više od dva meseca posle serije loših rezultata,

ali ugovor nije sporazumno raskinut već je on ostao na platnom spisku kluba.

 

Eto ... :lol_2:  stvarno smo cirkus, kompletan.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da je sačekao još malo, mogao je da traži i bonus za osvajanje ABA i KLS.

 

Inače logičnije je da traži pare od Džonija, jer je ovaj kriv za njegovo trenersko posrnuće, da ne kažem uništenje.

Edited by K.Dot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dolazim u miru i pricam bez besa za razliku od proslog puta.

Oterasmo JOBa,a MJK i Kuzmic se malo reci raspadaju.Smorisa smoren je bolji od MJK.Nnoko ne znam sta moze da nam isporuci.

Igramo malo bolje odbranu,ali to je samo na mahove.

Pre Sale nego Radonja,pre JOB nego Kuzmic.Pljujte braco prosto vam bilo.I jednom i drugom zameram zanemarivanje Uskokovica,da se ovi ne zarazise dali bi ga u hraniteljsku porodicu KKFMP.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Znalo se ovo da je ledjenda ostao na platnom spisku i da trazi isplatu za sve tri godine. 

 

Nije se znalo. Ako se ovo ispostavi kao tacno to bi znacilo da predsednik kluba laze jer je izjavio da je sporazumno raskinut ugovor. Kada se sporazumno raskine ugovor onda je tim sporazumom odredjen iznos koji treba da mu se plati, a to tesko moze biti sve 3 sezone....previse je to cak i za Covica.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ispao je Obradovic smrad po meni ako je ovo tacno, ovo mi je bas onako jadno, doduse ne preterano neocekivano od njega.

Jedno je da trazis zaostale posteno zaradjene pare, ali drugo je da trazis bonuse za uspehe sa kojima nemas nikakve veze i plate unapred od kluba u koji se toliko kunes. Drugo je da je tuzio Monako recimo, pa da kazes jbg profesionalizam. Data mu je sansa karijere, nije je iskoristio, jbg Sale srecno u nastavku karijere, nadjes drugi posao i picis dalje.

Tim mu je delovao jadno, pogubio se kao pile u tri hektara, neke utakmice je vodio gotovo pa amaterski. 

Pravne osnove da tuzi klub sigurno ima, moralne po meni nema nikakve.

 

Edited by Cavani
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

Pise Mocart da je u pitanju otkaz a ne sporazumni raskid ugovora. Za ovakvu bezocnu laz Covic vise ne bi trebalo da se pojavljuje u prostorijama kluba, ili da se tuzi Mocart ako oni lazu.

Evo zvanične izjave Čovića (kluba)  .... :lol_2:

https://kkcrvenazvezda.rs/2020/12/24/crvena-zvezda-i-sasa-obradovic-sporazumno-prekinuli-saradnju/

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Ispao je Obradovic smrad po meni ako je ovo tacno, ovo mi je bas onako jadno, doduse ne preterano neocekivano od njega.

Jedno je da trazis zaostale posteno zaradjene pare, ali drugo je da trazis bonuse za uspehe sa kojima nemas nikakve veze i plate unapred od kluba u koji se toliko kunes. Drugo je da je tuzio Monako recimo, pa da kazes jbg profesionalizam. Data mu je sansa karijere, nije je iskoristio, jbg Sale srecno u nastavku karijere, nadjes drugi posao i picis dalje.

Tim mu je delovao jadno, pogubio se kao pile u tri hektara, neke utakmice je vodio gotovo pa amaterski. 

Pravne osnove da tuzi klub sigurno ima, moralne po meni nema nikakve.

 

Ti stvarno mislis da je SO u tuzbi napisao da hoce premije za kup?

Ili da samo zeli ono sto mu je ugovorom zagarantovano?

 

Pustio vam Cova preko svojih novinara vest pre zvanicnih tokova i ubacio rovca u vezi premija i sad sa smeskom gleda kako se polako negativa okrece na trenera.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cavani said:

Ispao je Obradovic smrad po meni ako je ovo tacno, ovo mi je bas onako jadno, doduse ne preterano neocekivano od njega.

Jedno je da trazis zaostale posteno zaradjene pare, ali drugo je da trazis bonuse za uspehe sa kojima nemas nikakve veze i plate unapred od kluba u koji se toliko kunes. Drugo je da je tuzio Monako recimo, pa da kazes jbg profesionalizam. Data mu je sansa karijere, nije je iskoristio, jbg Sale srecno u nastavku karijere, nadjes drugi posao i picis dalje.

Tim mu je delovao jadno, pogubio se kao pile u tri hektara, neke utakmice je vodio gotovo pa amaterski. 

Pravne osnove da tuzi klub sigurno ima, moralne po meni nema nikakve.

 

 

Ma pazi da nije.

Ako sa nekim potpises 3 godisnji ili 2 godisnji ugovor onda se podrazumeva da ga odradis do kraja. A ako se druga strana puj pike ne vazi predomisli jer joj se ne svidja rezultat nakon 3 meseca, kako se to onda zove? Drugo je da su seli zajedno i zajedno skontali da dalje ne ide (kako je to preneo Covic) i dogovorili uslove pod kojim se raskida ugovor ali to se ocigledno nike desilo. Ako jedna strana hoce jednostrano da raskine ugovor, a druga strana se ne slaze, to mora da se onda plati onoliko koliko pise u ugovoru.

 

Prema tome jedina ckaPi ovde je Covic i ovo je prevrsilo svaku meru. Za mene je on izgubio svako poverenje. Ako je u stanju ovako bezocno da laze i da na takav nacin vodi klub onda ne zasluzuje nista vise od fmp-a.

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ti stvarno mislis da je SO u tuzbi napisao da hoce premije za kup?
Ili da samo zeli ono sto mu je ugovorom zagarantovano?
 
Pustio vam Cova preko svojih novinara vest pre zvanicnih tokova i ubacio rovca u vezi premija i sad sa smeskom gleda kako se polako negativa okrece na trenera.

Nego, kako stojite sa dugom prema Vujoševiću? Izgleda da se ne živi od “časova ljubavi”.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Ma pazi da nije.

Ako sa nekim potpises 3 godisnji ili 2 godisnji ugovor onda se podrazumeva da ga odradis do kraja. A ako se druga strana puj pike ne vazi predomisli jer joj se ne svidja rezultat nakon 3 meseca, kako se to onda zove? Drugo je da su seli zajedno i zajedno skontali da dalje ne ide (kako je to preneo Covic) i dogovorili uslove pod kojim se raskida ugovor ali to se ocigledno nike desilo. Ako jedna strana hoce jednostrano da raskine ugovor, a druga strana se ne slaze, to mora da se onda plati onoliko koliko pise u ugovoru.

 

Prema tome jedina ckaPi ovde je Covic i ovo je prevrsilo svaku meru. Za mene je on izgubio svako poverenje. Ako je u stanju ovako bezocno da laze i da na takav nacin vodi klub onda ne zasluzuje nista vise od fmp-a.

 

Ih, lagati danas u Srbiji je popularno, čak i preporučljivo za rejting, naročito ako imaš pink u happy da ispinuješ malo. Imao je od koga da nauči, naravno pod pretpostavkom da je lagao... za 3 dana se sve zaboravi, ako ne i pre...

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...