Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nadam se da ce se o'bradovic oglasiti i demantovati da trazi novac za osvojen kup.

To je na toliko nivoa jadno, da ne moze ni da se opise.

 

Sto se tice ostatka zarade, to ni ne mogu da komentarisem jer ne znam sta je definisano u ugovoru i na koji nacin je ugovor raskinut. Ako je raskinut..

Link to comment
Share on other sites

Jel se opet provlaci ona ljigava srpska "kako te nije sramota da trazis svoje pare"? Mnogo mi se gadi cela ta kultura posramljivanja.

 

Covek je odbio 800k evra od Monaka, da bi ga ovde smenili nakon par meseci. Ofc da ce da cedi do zadnjeg dinara. I ja bih to radio Partizanu, da sam u toj situaciji. 

 

Zar neko zaista misli da je doslo do dzentlmenskog razlaza ugovora od 3 godine?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jel se opet provlaci ona ljigava srpska "kako te nije sramota da trazis svoje pare"? Mnogo mi se gadi cela ta kultura posramljivanja.

 

Covek je odbio 800k evra od Monaka, da bi ga ovde smenili nakon par meseci. Ofc da ce da cedi do zadnjeg dinara. I ja bih to radio Partizanu, da sam u toj situaciji. 

 

OK je da traži da nastavimo da ga plaćamo do isteka ugovora, naravno. 

 

Ali da traži bonus za kup? Ako je istina, to je baš jajarski, čak i ako ima pravnog osnova. Meni bi to bilo ispod časti, iskreno. 

 

Mada je moguće da to Čović pušta u medije da bi usmerio negativu ka Obradoviću. Svakako je bezveze da klub nije postigao neku vrstu dogovora s njim oko dinamike isplate i sl. A posebno je bzvz ako jeste dogovorio, a sada ne poštuje dogovoreno. 

Edited by Tunji Awojobi
slova
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni bi bilo sasvim OK, ako klub ima para, da ga placa i drzi pod ugovorom sledece 2 godine.

naravno uz odgovarajuce radne zadatke. 

to ne menja cinjenicu da se sasa obradovic raspao ove godine na zvezdinoj klupi i da bi, ako je normalan covek, trebao da se pogleda u ogledalo i sam sebi prizna: ima nesto i do mene.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obradovicu je laknulo kad je smenjen rekao bih, pukao je pod pritiskom, u poslednjoj utakmici protiv Zenita je odavao utisak slomljenog coveka, par poslenjih utakmica je vodio kao potpuni amater. Sta je veliki zvezdas ocekivao, da ga drzimo na klupi da nastavi da nas pokopava. Vidi se da ne ide, nadjes novi posao i picis dalje.

Nije isto Zvezda ako se vec kune u nju i neki drugi klub.

Moglo je onda i bez patetike i suze u oku po internetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

meni bi bilo sasvim OK, ako klub ima para, da ga placa i drzi pod ugovorom sledece 2 godine.

naravno uz odgovarajuce radne zadatke. 

 

Kako to moze biti ok majke ti...ima li neko da snosi odgovornost za taj ugovor?

 

I o kakvim to radnim zadacima govoris kada je doveden novi trener?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Kako to moze biti ok majke ti...ima li neko da snosi odgovornost za taj ugovor?

 

I o kakvim to radnim zadacima govoris kada je doveden novi trener?

OK je postovati ugovor i splatiti ga.

isto je Ok i davati mu radne zadatke ako je vec pod ugovorom. npr. skauting utakmice pionira u mrdusi donjoj nedeljom u 7  u jutro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Sta je veliki zvezdas ocekivao, da ga drzimo na klupi da nastavi da nas pokopava. Vidi se da ne ide, nadjes novi posao i picis dalje.

Nije isto Zvezda ako se vec kune u nju i neki drugi klub.

 

Verovatno je ocekivao kao i svaki drugi normalni covek da se dogovori oko uslova za raskid ugovora.

Verovatno je odluka da uopste i potpise za nas rezultat toga sto je na stolu bio dugogodisnji ugovor. Ako se klub predomisli posle 3 meseca to je problrm kluba sto je vabio trenera dugogodisnjim ugovorom. Sta je Covic ocekivao...da dovodi ljude na dugogodisnje ugovore a onda da ih otpusta kako se njemu cefne? Pa toga nema u ozbiljnom svetu.

1 minute ago, pavijan2 said:

OK je postovati ugovor i splatiti ga.

isto je Ok i davati mu radne zadatke ako je vec pod ugovorom. npr. skauting utakmice pionira u mrdusi donjoj nedeljom u 7  u jutro.

 

Pod ugovorom je da bude trener A tima a ne da se bavi skautingom. Ne mozes ti da potpises ugovor sa firmom da radis npr. u marketingu a da te oni posle toga nateraju da ides da cistis klonju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Verovatno je ocekivao kao i svaki drugi normalni covek da se dogovori oko uslova za raskid ugovora.

Verovatno je odluka da uopste i potpise za nas rezultat toga sto je na stolu bio dugogodisnji ugovor. Ako se klub predomisli posle 3 meseca to je problrm kluba sto je vabio trenera dugogodisnjim ugovorom. Sta je Covic ocekivao...da dovodi ljude na dugogodisnje ugovore a onda da ih otpusta kako se njemu cefne? Pa toga nema u ozbiljnom svetu.

 

Pod ugovorom je da bude trener A tima a ne da se bavi skautingom. Ne mozes ti da potpises ugovor sa firmom da radis npr. u marketingu a da te oni posle toga nateraju da ides da cistis klonju.

radi kao glavni trener pionira. trenerski posao. 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, quentin said:

Nema tu pomoći.

Čović može da izgubi na BAT-u i 3000 puta, on će i dalje da raskida ugovore onako kako on misli da je ispravno i pravedno, a ne kako slovo zakona kaže.

 

naravno, zato što nisu njegovi novci ti koje troši, već zvezdaša, partizanovaca, tvoje babe i mog ujaka koji voli mini-golf

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa nisu njegove pare za full ugovor ako je sporazumni raskid

ako je dobio otkaz onda mogu biti, ali u situaciji u kojoj je on bio se obicno napravi dzentlmenski dogovor

 

Ja nesto ne vjerujem gazdi da je sporazumni raskid. Vidjeno vec dosta puta nazalost. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i ono da ne može da potpišeš ugovor da radiš jedno a oni da ti daju i masu drugih poslova isto može u nekom zamišljenom svetu (naravno ne baš čišćenje klonje).

Naravno, ti možeš da ih otkačiš i oni da nađu hiljadu jedan razlog da ti daju otkaz ili da prihvatiš da radiš i to dodatno što ti nameću iako nije u ugovoru (ako nemaš nekog izbora). Dobar deo privatnika tako funkcioniše...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sto se tice potrazivanja za Kup, ako je istina...onda treba uzeti u obzir da su iskusnom treneru sa dobrim stazom iz Evrope prilicno srozali reputaciju time sto su mu dali otkaz posle svega par meseci. Mozda je to potez sujete/osvete, ali moze mu se jer to ocigledno stoji u Ugovoru...

 

Istina. Ali kao što ne treba prebacivati odgovornost sa uprave, ne treba ni sa Obradovića. Odnosno, treba uzeti u obzir i da je iskusni trener sa dobrim stazom iz Evrope prilicno srozao sebi reputaciju time kako je vodio ekipu i kakve je igrače dovodio u tih par meseci. Nije dobio otkaz bez razloga. Sad, možemo da polemišemo o tome da li je moralo tako da se završi, da li je mogao da dobije još vremena i td, ali mislim da je problem bio u tome što nije postojao nikakav pozitivan trend u našoj igri, i pored doselekcije, naprotiv. 

 

U tom smislu, morao bi da prihvati svoj deo odgovornosti, a ja ne vidim da to radi. Štaviše, ispadoše svi drugi krivi. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa Obradovic zbog lose igre vise nije trener sto svakako nije dobro za njegovu karijeru, a 'uprava' koja je donela losu procenu, losu sezonu, i los finansijski posao je i dalje u klubu bez konsekvenci. Jasno je iz prilozenog ko je ovde prihvatio svoju odgovornost a ko nije, nego i njihove greske zele preko medija da svale na bivseg trenera.

 

A pre svega je najjadnije kako se mi odnosimo prema nasim legendama. Pa ko ce posle ovoga imati zelju da dodje u Zvezdu kad vidi kakav mi odnos cak i sa legendama imamo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

pa nisu njegove pare za full ugovor ako je sporazumni raskid

ako je dobio otkaz onda mogu biti, ali u situaciji u kojoj je on bio se obicno napravi dzentlmenski dogovor

 

Potpuni sam laik za te ugovore, al mi je neshvatljivo da klub u tom potpisivanju nije zasticen u slucaju da trener ne klikne, ne ispuni ocekivanja jednostavno da lose radi. Valjda postoji neka mogucnost da 

dobije otkaz zato sto nije ispunio ocekivanja i radne zadatke. 

Malo uproscavam za nas neuke, al bas mi je neverovatno da se generalno u kosarci ne samo kod nas desavaju takve stvari, i nas bivsi trener je primao pare od CSKA dugo nakog sto su provalili 

da je prevara i da funkcionise u samo jednom "sistemu". 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...